Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Verona, ale jutro mam od samego rana praktykę,a o siedemnastej psycholog.Z resztą drukarki ze sobą nie wezmę :why:

Jestem dzień do tyłu.Fakt jeden dzień po truciu przespałam,nockę zawaliłam i się popierdzieliło :evil:

ale jeszcze spróbuję,ile razy robiłam wszystko w ostatniej chwili i się udawało to i może tym razem się fuksnie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wam.

Dzisiejszej nocy się troche strachu najadłem . Nie mogłem spać do 4 bo miałem takie wrażenie jakbym przynajmniej w połowie stracił czucie w całym ciele.

Pospałem sobie może z 4 godziny a rano na praktyke .... Czy też macie taki dziwny objaw?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maetre, to jest "paraliż senny" miałem to, brzydkie uczucie. http://pl.wikipedia.org/wiki/Pora%C5%BCenie_przysenne miałem kilka razy mam coś takiego że myślę o swoim mózgu tam w głowie jak to jest że myślę, podczas zasypiania o tym i boję się. Nie wiem czego, chyba tego że mam mózg.

 

-- 11 maja 2012, 02:30 --

 

carmen1988, gratulacje!

 

http://www.youtube.com/watch?v=G5DTlmv1Ge4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też miałem paraliż senny , zdarzało się , że kilka razy w ciągu jednej nocy. Nie masz się czego obawiać , po prostu mózg budzi się wcześniej niż ciało. Kładż się spać o regularnych porach , wtedy powinno ustąpić .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój dzień się już zaczął.

 

6.30 autobus

8.00 praktyka

13-14 dokończenie pracy

17.00 terapia

18.30 pouczyć się na egzamin,klasówkę czy jak to tam zwał

22.00 spać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rano uciekł mi dosłownie minutę autobus-jedyny do Włocka,ale na szczęście od razu złapałam stopa.

Później praktyka,trochę porażek,stresu,ale i sukces-zrobienie wieńca pogrzebowego.

Potem udało mi się szczęśliwie odzyskać pieniądze które uważałam za stracone.Za to kupiłam sobie nowe okulary-15zł,zegarek-5,5 zł taki wymarzony od wielu lat bo widziałam taki w gazecie a nie mogłam dostać-wreszcie się udało,fryzjer-15 zł i kubek 3,5 zł bo chcę zostawić jakiś w akademiku,a nie ciągle wozić ze sobą.Z kserowałam obszerną cześć książki za dość przyzwoita moim zdaniem cenę co też dla mnie na plus.

Następnie terapia-aktywna,gęba mi się nie zamykała zamiast głupiego milczenia co nic nie daje.

Teraz odpoczywam.

Dzień podsumowując uznaje za udany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Później praktyka,trochę porażek,stresu,ale i sukces-zrobienie wieńca pogrzebowego.

Dzizas... gdzie Ty praktykujesz? :smile:

 

a to kupiłam sobie nowe okulary-15zł,zegarek-5,5 zł taki wymarzony od wielu lat bo widziałam taki w gazecie a nie mogłam dostać-wreszcie się udało,fryzjer-15 zł i kubek 3,5 zł bo chcę zostawić jakiś w akademiku,a nie ciągle wozić ze sobą.Z kserowałam obszerną cześć książki za dość przyzwoita moim zdaniem cenę co też dla mnie na plus.

Zakupy sa moim sprawdzonym sposobem na poprawe humoru :D

Następnie terapia-aktywna,gęba mi się nie zamykała zamiast głupiego milczenia co nic nie daje.

:brawo:

Teraz odpoczywam.

zasluzylas :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×