Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zrzucamy zbędne kilogramy. Dieta dzień po dniu.


Michuj

Rekomendowane odpowiedzi

Majkaa, jak nie masz pomysłów "jak", to kolega parę stron wcześniej wszystko ładnie spisał:

 

nie music ie katowac sie dietami cud

kilka zasad

- ciemne pieczywo, razowe najlepiej

- duzo warzyw i owocow, jako przekaski jako dodatki

- ananas, kiszona kapusta, kiszone ogorki, gruszki, sprzyjaja spalaniu kalorii

- blonnik - dodawajcie go do wszystkiego co sie da

- chrom jako suplement diety

- woda woda woda - niegazowana , gazowana rozdyma zoladek i macie wiecej apetytu,

- cukier - nie , slodzik - tak

- sol - minimum,

- codziennie nie przekraczac 1500 kalorii

- wedliinki chude miesko, ryby- duuuzo ryb, piers z kurczaczka, - najlepsza grillowana

- olej zamienic na oliwe z oliwek

- duuzo warzyw i owocow - duuuuuuuzzzooooo

- chipsy nie no chyba ze takie prosto z pieca patrzcie na kalorycznosc

troszeczke ruchu,

polecam - u mnie 14 kg mniej

 

jaskolka83, Lady Em., dla mnie 1500 kalorii to byłoby głodzenie się :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie poniżej 3000 kcal to już głodówka jako nastolatek zjadałem 5000-6000 tak mi wychodziło jak liczyliśmy w szkole. 1500 to powinny kobiety nie pracujące fizycznie jeść dla facetów jak i kobiet pracujących fizycznie, czy uprawiających regularnie sport to stanowczo za mało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hop hop szczuplatki :)

 

widziałam, że rozmawialiście o godzinie ostatniego posiłku - pamiętajcie, że należy jeść 2/3 godziny przed snem, posiłek czysto białkowy nawet na godzinę przed, bo inaczej zwalniany jest metabolizm i na dłuższą metę wcale nie sprzyja odchudzaniu :) polecam o tym poczytać :angel:

 

a ja dzisiaj pozdrawiam Was wraz z moimi chomikowatymi policzkami wypełnionymi popcornem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1500 kalorii to w ogóle odpada O! Nie chcę się katowac, chcę żeby dieta była stylem życia, a nie chwilowym pastwieniem się nad sobą. Silna wola silna wola silna wola...... :) Mniejsze posiłki

 

-- Śr maja 09, 2012 10:07 pm --

 

pamiętajcie, że należy jeść 2/3 godziny przed snem,

no to u mnie ostatni posilek bylby okolo1,00-2,00 :D

 

 

Zależy jak się na to spojrzy, bo to może był pierwszy posiłek, nie ostatni ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest mi ktoś w stanie wytłumaczyć dlaczego tu większość ludzi wkleja nie swoje zdjęcia i przede wszysktim po co ? :) Ma to zadziałać na wyobraźnię ? Po co ludzie tu podpierają się pięknymi twarzami i kobiet i facetów ? Tu same Angeliny Julie ;) Ja bym wolała jakieś bardziej szczere rozmowy, nawet kompletnie bez zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czwarty dzień wytrzymuję na diecie białkowej. Od jutra co drugi dzień mogę jeść jeszcze warzywka. Cieszę się na nie jak głupia :D

Ogólnie to myślałam, że będzie gorzej ;) Plusem jest to, że mogę jeść ile chce, ale patrząc na to z drugiej strony - ile tych kurczaków i twarożków można jeść :? Ale w każdym razie głodna nie chodzę, a jest już mnie o 1 kg mniej :mrgreen:

Ale dzisiaj mi się śniła zupka warzywna z ziemniakami :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, Majkaa, toteż właśnie się dziwie, że sporo osób ma odwagę wrzucać własne zdjęcia w jednym z wątków. przyznaję, że lubie je przeglądać, ale sama bym się nie odważyłą :? za duże ryzyko dekonspiracji i potem cały rok by huczał od plotek o mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, ja ogólnie dużo piję ;) Trochę się boję o te nerki, ale stwierdziłam, że warto spróbować skoro już nic innego na mnie nie działa ;)

 

-- 10 maja 2012, 16:11 --

 

zielona miętowa, małe szanse :) Ja mam nadzieję, że żaden z moich studentów mnie tu nie znajdzie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow motion, w samej chorobie nie jest problem... Raczej w tym, że dzielimy się tu wieloma mocno osobistymi wynurzeniami, o których nie wszyscy powinni wiedzieć ;)

 

A wracając do tematu to piekę sobie chlebek białkowy z twarogiem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×