Skocz do zawartości
Nerwica.com

Masakra- PTSD-dysocjacja


Rekomendowane odpowiedzi

Dziś byłam u psychologa - stwierdzil u mnie PTSD, wynikiem tego było nieprawidłowo zakończona terapia. w wyniku czego, mam obecnie nieco sparaliżowane pół twarzy (nerwy), napięciowe bóle głowy, ból serca. nie mogę się rozluźnić :(. masakra. może ktoś był w podobnym stanie. Pomocy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie w nie odpowiednim momencie. Tak tez może być. Z tego co dziś czytałam z jedną kobieta psychologiem - jest BAAAARDZO duzo osób poranionych po terapii analitycznej. Ja nie byłam gotowa na koniec typu - nie pogodziłam się z tym, że to koniec terapii- stąd stres, lęk, zostałam z niczym i kobita mi traume powtórzyła, bo mja matka zmarła nagle, i dla mnie terapia tez nagle sie skonczyla. straszne, po kiego grzmota szlam na tą terapie, bylam na jednej i zrobili ze mnie czlowieka. teraz kontrole mam taka, że, nie wiem, czy ją odpuszcze. bo rpzeciez mam takie objawy ... widze jak mi sie zmienilo myslenie.

 

zreszta nie tylko nieprawidłowo zakonczona, zle prowadzona, analityczna jest nie dla kazdego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak wracam na behawiora. wczesniej pomoglo, ale nie wiem, czy mi pomoze w integracji siebie na nowo. mam mocny uraz. i wiem, ze to trudne. niestety sama z racji NIEGDYS wykonywanego zawodu wiem, co nieco na temat psychoterapii, czy psychologii. jak to sie mówi szewc bez butów chodzi. Co rpawda ja NIGDY nie prowadziłam terapii - nawet nie pretenduje do tego, ale ze srodowiskiem mialam kontakt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj nie, nie teraz. podejrzewam, ze moze pozniej, ale teraz napewno nie. zreszta dzis bylam na fajnych warsztatach i bardzo sie niecierpliwilam. Oj nie. za bardzo chlone emocje innych, a nie moge wyrzucic wlasnych. poniekąd mój zawód- czyli pomocówka sprawił, że bardziej bylam nastawiona na innych, a nie na siebie. jak człowiek chciał superwizje, to nie, po co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×