Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

Ciężko to wyjaśnić. Pomijam fakt, że jestem prawiczkiem i nie miałem dziewczyny, fakt, który mnie dołuje.

Chodzi o to, że nie wychodzę nigdzie z domu bo... Bo co? Sam nie wiem czy boje się ludzi, czy im nie ufam, pewnie jedno i drugie. Jak np. grupa osób po pracy proponuje isć na piwo to nie chętnie idę(ale się zmuszam - czasem - bo chciałbym lubić). Na dyskoteki chodzić nie lubię, bo?? Nie wiem czemu... Na koncerty też nie chodzę.

Jak jest okazja to się zmuszam ale nie lubie i sam nie wiem dlaczego. Nie podejde do znajomego którego spotkam w galerii czy gdzie indziej na ulicy bo ?? Nie ufam, boje się go? Nie wiem sam... Podejrzewam, że Cierpie na fobie społeczną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bakus, ja mniej więcej to samo mówiłam psychologom, że źle się czuję na dyskotekach, w większym gronie znajomych, że nie potrzebuję wielu luźnych znajomości, do szczęścia starcza mi z dwójka przyjaciół, chłopak i rodzina. I to też nie 24 godzinę na dobę, od nich też czasem potrzebowałabym odsapnąć. Też myślałam, że to fobia, ale ponoć to tylko introwertyzm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bakus, ja mniej więcej to samo mówiłam psychologom, że źle się czuję na dyskotekach, w większym gronie znajomych, że nie potrzebuję wielu luźnych znajomości, do szczęścia starcza mi z dwójka przyjaciół, chłopak i rodzina. I to też nie 24 godzinę na dobę, od nich też czasem potrzebowałabym odsapnąć. Też myślałam, że to fobia, ale ponoć to tylko introwertyzm.

Ale ja chce być wśród ludzi. Chce polubić dyskoteki, chcę bawić się, chodzić na "zloty" rózne. Ale nie wiedzieć czemu... nie potraię się przemóc.

Wydaje mi się jak byłem młodszy to błyło inaczej. W Gimazium dopiero coś się stało, że zacząłem wszystkiego unikać. Jeżeli jednak to introwertyzm to będe jednak sam do końca życia ;( Jak brałem leki to byłem bardziej otwarty na takie wypady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jednak to introwertyzm to będe jednak sam do końca życia ;(

 

a to jakis wyrok? Ja sie juz nauczylam nigdy nie mowic nigdy i nie bawic we wrozke.

A nie?? Przecież skoro tak na prawdę to jest moje JA, brak chęci do wychodzenia gdziekolwiek, to gdzie mam kogoś poznac? Nawet jak się uda będe komplenym nudziarzem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mniej więcej to samo mówiłam psychologom, że źle się czuję na dyskotekach, w większym gronie znajomych, że nie potrzebuję wielu luźnych znajomości, do szczęścia starcza mi z dwójka przyjaciół, chłopak i rodzina. I to też nie 24 godzinę na dobę, od nich też czasem potrzebowałabym odsapnąć.

Jedynie zmieniłbym chłopaka na dziewczynę i czasowniki na rodzaj męski.

 

Póki co jeszcze nie mam tego, czego potrzebuję.

 

I teraz mogę się podpisać pod tym własnym imieniem i nazwiskiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem Bakus, ja jestem taka od dziecka. Nie należę do 90 procent społeczeństwa, które czerpie energię z przebywania z ludźmi, obojętnie jakimi, byle byli.

Przepraszam, ale się pogubiłem. Czego nie wiesz?? Do którego wątku kierujesz to?

Widzisz na uczelni jak przebywam z ludźmi to jest fajnie. Czuje się dobrze. Ale kiedy się kończy, że tak to nazwę "obowiązek bycia na uczelni" to potem nie mam ochoty na żadne spotkania z ludźmi bo.. nie wiem dlaczego.

Potem wracam do domu to mi odpierdala... przepraszam za słowo. Nie mam co robić wariuje. Próbowałem grać na gitarze(hobby szukałem) ale jakoś mnie nie pomogło i wygasło trochę natchnienie. Gry komputerowe mnie nie bawią od 6 lat. Próbowałem się przemóc, próbuje nadal. Chciałbym lubić wychodzić na dyskoteki, na zloty by poznawać ludzi, jednak źle się tam czuje. Mieszkam 2 lata z tymi samymi współokatorami i czasem zapominam jak mają na imie, bo tak z nimi sie nie zintegorwałem. Lokatorka ma fajne koleżanki, gdybym byl towarzyski na pewno nawiązałbym znajomość i może by coś z tego było a tak... nienawidzę siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie powieści. Ja bym się nie skupiał na budowaniu relacji może, chociaż takie poradniki też możesz poczytać (np. książka mosty zamiast murów, autora nie pamiętam). Spróbuj znaleźć sobie jakieś zainteresowania. Dzięki nim będzie Ci się dużo łatwiej przebywało z ludźmi, bo będziesz miał o czym rozmawiać i będziesz ciekawszą osobą dla innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj znaleźć sobie jakieś zainteresowania.

Takie frazesy nie mają najmniejszego sensu. Jakby potrafił je znaleźć to już dawno by to zrobił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to zabrzmiało jakbyś chciałą mi powiedzieć, że po prostu jestem introwertykiem. Dobrze odczytałem to??

Co to za hobby :>??

W ogóle to myślałem, żeby poddać się hipnozie :/

 

Kupiłem sobie ksiązke "Moc pozytywnego myślenia" jak skończę Christine S.Kinga to zabiore się za to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bakus, nie mówię, że jesteś. Psycholog mógłby to ocenić. Po prostu zachowuję się w podobny do ciebie sposób, stronię od imprez itd. i mi kilku powiedziało, że wszystko ze mną ok i żebym w tym nie doszukiwała się choroby. Bo moje problemy z czym innym się wiążą, nerwicą.

 

A ja sobie piekę ciasta, babeczki hehe, sprawia mi to przyjemność i już. Nawet mam jednego znajomego, którego to interesuje i mi podsyła przepisy;-)

 

Ja sobie wczoraj kupiłam dwie książki Kinga. Możemy o Kingu pogadać:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×