Skocz do zawartości
Nerwica.com

FREAKZLOT 2012 - POGAWĘDKA


Gość Sabaidee

Rekomendowane odpowiedzi

Rogowo – wieś w woj. kujawsko-pomorskim, w pow. rypińskim, w gminie Rogowo

Rogowo – wieś w woj. kujawsko-pomorskim, w pow. żnińskim, w gminie Rogowo

Rogowo – wieś w woj. kujawsko-pomorskim, w pow. toruńskim, w gminie Lubicz

 

W którym Rogowie jest Zlot? Najlepiej Laima zaznacz na mapce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale:

Ty dałaś link do miejscowości Rogowo – wieś w woj. kujawsko-pomorskim, w pow. żnińskim, w gminie Rogowo

Behemoth zaznaczył na mapie miejscowość Rogowo – wieś w woj. kujawsko-pomorskim, w pow. rypińskim, w gminie Rogowo

 

Wcześniej pisałaś, że to gmina Rypin, co by wskazywało na to, że Behemoth dobrze zaznaczył, no ale teraz podałaś link z którego wynika, że to jednak to drugie Rogowo w pow. żnińskim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro jest na trasie Lipno-Rypin to znaczy, że to Rogowo – wieś w woj. kujawsko-pomorskim, w pow. rypińskim, w gminie Rogowo

Behemoth dobrze zaznaczył na mapie. Tu dodaję własną mapkę:

 

2 Rogowo jest NASZE

1 Rogowo to jest to w pow. żnińskim - NIE-NASZE

testtestest.thumb.PNG.aeb87d782d0058da39881bb2f72aef7d.PNG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie mi chwile.Jutro zadzwonię na informacje na dworzec autobusowy w Linie i dowiem się o połączenie.W necie jest dużo błędów.

 

-- 09 maja 2012, 21:41 --

 

ja sie będe strac na noc jakoś jechać by na rano być we Włocławku Toruniu a później sie pokombinuje , moze stop?chyba ze kolega, który mi obiecał ,że zabierze mnie z Wrześni jak sie umawialismy jeśli bedzie jechał :?:

autobusy z Włocka do Lipna masz co pół godziny,a dalej pewnie się spotkamy

 

autobusy Toruń Lipno jeżdżą średnio co godzinę.Relacja Toruń-Rypin też jest bardzo dobra

 

Koszt biletów Włock-Lipno to około 8 zł cały. Są zniżki dla rencistów na legitymacje 20% jeśli jedzie autobus PKS Włocławek

Toruń-Lipno cena biletu zależy od przewoźnika,ale gdzieś tak około ponad 10 zł

Z Wawy do Lipna też jest nieźle jeśli chodzi o połączenie.

 

A pociągi nie wiem,raczej kiepsko,nie kursuje pociągami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parę informacji ode mnie.

 

Numer do KPTS (PKS) Lipno: 54 287 22 58

 

Autobusy z Torunia do Lipna kursują niemal co godzinę np. 13.45, 14.30, 15.15, 15.40 i tak dalej. Jedzie się prawie 1,5 godziny, jak się nie stanie w korku w Toruniu to parę minut krócej. Część z busów, szczególnie te jadące do Płocka, Warszawy i Puław zatrzymuje się w Skępem. Jest ono bliżej Rogowa, ale nie wiem jak wygląda sprawa dojazdu ze Skępego. Bilety do Lipna od 8.4 zł (Veolia Toruń) do 12.5 (PKS Lipno). Około 15.30 z dworca Toruń Miasto obok Starówki idzie pociąg do Sierpca via Lipno i Skępe. Jest tańszy i szybszy od autobusów.

 

Odległości: Toruń-Lipno 50 km

Toruń-Skępe 65 km

Włocławek-Lipno 25 km (uwaga! Za Szpetalem jest uszkodzony gazociąg i są objazdy przez Zaduszniki, w kierunku Wielgiego)

 

Uwaga nr 2 dla osób ze Szczecina, Piły, Bydgoszczy i Warszawy: polecam PolskiBus (trzeba zarezerwować w internecie) ale ma on przystanek tylko w Toruniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie,ja dojazd do Torunia mam bezpośrednio ze Szczecina,ale dalej to klops :? A w Toruniu będę jakoś przed 18.00.No chyba,że znajdę inne połączenie.I wychodzi na to,że z Torunia nie ma jak się dostać :?

 

Ja prawdopodobnie bede jechal z Agasaya z Gdanska autostrada do Torunia i z Torunia moge Cie wziąć...tzn. zabrac...No i jeszcze natenczas dwa m-sca zostają wolne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parę informacji ode mnie.

 

Numer do KPTS (PKS) Lipno: 54 287 22 58

 

Autobusy z Torunia do Lipna kursują niemal co godzinę np. 13.45, 14.30, 15.15, 15.40 i tak dalej. Jedzie się prawie 1,5 godziny, jak się nie stanie w korku w Toruniu to parę minut krócej. Część z busów, szczególnie te jadące do Płocka, Warszawy i Puław zatrzymuje się w Skępem. Jest ono bliżej Rogowa, ale nie wiem jak wygląda sprawa dojazdu ze Skępego. Bilety do Lipna od 8.4 zł (Veolia Toruń) do 12.5 (PKS Lipno). Około 15.30 z dworca Toruń Miasto obok Starówki idzie pociąg do Sierpca via Lipno i Skępe. Jest tańszy i szybszy od autobusów.

 

Odległości: Toruń-Lipno 50 km

Toruń-Skępe 65 km

Włocławek-Lipno 25 km (uwaga! Za Szpetalem jest uszkodzony gazociąg i są objazdy przez Zaduszniki, w kierunku Wielgiego)

 

Uwaga nr 2 dla osób ze Szczecina, Piły, Bydgoszczy i Warszawy: polecam PolskiBus (trzeba zarezerwować w internecie) ale ma on przystanek tylko w Toruniu.

:uklon::brawo::uklon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie mi chwile.Jutro zadzwonię na informacje na dworzec autobusowy w Linie i dowiem się o połączenie.W necie jest dużo błędów.

 

-- 09 maja 2012, 21:41 --

 

ja sie będe strac na noc jakoś jechać by na rano być we Włocławku Toruniu a później sie pokombinuje , moze stop?chyba ze kolega, który mi obiecał ,że zabierze mnie z Wrześni jak sie umawialismy jeśli bedzie jechał :?:

autobusy z Włocka do Lipna masz co pół godziny,a dalej pewnie się spotkamy

 

autobusy Toruń Lipno jeżdżą średnio co godzinę.Relacja Toruń-Rypin też jest bardzo dobra

 

Koszt biletów Włock-Lipno to około 8 zł cały. Są zniżki dla rencistów na legitymacje 20% jeśli jedzie autobus PKS Włocławek

Toruń-Lipno cena biletu zależy od przewoźnika,ale gdzieś tak około ponad 10 zł

Z Wawy do Lipna też jest nieźle jeśli chodzi o połączenie.

 

A pociągi nie wiem,raczej kiepsko,nie kursuje pociągami

dzięki Kasia za Informację

 

-- 09 maja 2012, 23:42 --

 

25 km to nawet z buta mozna przejsć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla kierowców.Lipno jest cholerne jeśli chodzi o policję.Kręcą się wszędzie.Trzeba mieć sprawny samochód,być trzeźwym i na wylotówce z Lipna,czy przez Lipno zachować odpowiednią prędkość.

Również w Lipnie ganiają za palenie.Broń borze nie wolno rzucać petów na chodnik tym bardzie jw okolicach dworca bo tam się kręcą jak smród po gaciach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

25-to domki standard,są też domki luksusowe 40 zł.Nie wiem co tam jest,ale się dopytam.

Jest możliwość wyżywienia-niedrogo śniadanie obiad kolacja.

 

W ośrodku jest bar z dyskoteką,był bilard.

 

Byłam tam,ale kilkanaście lat temu pewnie wiele się zmieniło.To duży ośrodek.Piękne jezioro z molo.

Minus,to to że raczej nie będziemy tam sami.

 

Zapraszam na stronę ośrodka Sitnica.Można wyszukać wujku google informacje,zdjęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×