Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zrzucamy zbędne kilogramy. Dieta dzień po dniu.


Michuj

Rekomendowane odpowiedzi

Ukrainka, co ty pierdo.... sz za przeproszeniem?

 

ja bralam citl kilka lat potem mialam przerwe i od roku znowu biore cital 20 mg

przeszlam na diete i z 57 schudlam do 49, ograniczajac niezdrowe jedzenie, jedzac ok 1200 kal dziennie.

 

od psychotropow sie nie tyje, tyjesz bo jesz zeby sie pocieszyc.

napisz nam moze swoj jadlospis np z wczorajszego dnia to moze dojdziemy do wniosku ze wpieprzasz za duzo kalorii zwyczajnie

 

-- 09 maja 2012, 11:06 --

 

poza tym, Ukrainka, przestan tysiac razy pisac to samo. potrafimy czytac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ukrainka, nie musisz pisac wielka czcionką ja naprawde potrafie czytac tez malą

 

1200 kalorii to po prostu zdrowa dieta, nie jest tak ze stosuje diete pol roku a potem sobie wracam do normalnego jedzenia bo to nie ma sensu. jesli ktos ma sklonnosci do tycia to po prostu musi zmienic swoj tryb zycia, swoje zywienie, nie na pol roku ale na zawsze

 

1200 kalorii to nie jest glodzenie, mi tyle wystarcza. jesli 8 kg w ciagu 6 miesiecy to dla ciebie malo to nie wiem w jakims tempie ty bys chciala chudnac ? 1 kg w ciagu 1 dnia?? 1 kg na mieisac to akurat jest zdrowe chudniecie ( mi udalo sie troche wiecej)

 

skoro piszesz ze poprawil ci sie apetyt tzn ze po prost jesz za duzo i dlatego tyjesz, nie dlatego ze bierzesz tabletki. a moze po prostu jestes zbyt łakoma?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja waga ustabilizowała się między 77 a 78 kg [180 cm wzrostu] i chyba już tak zostanie [znaczy nie będę za wszelką cenę obniżał]. Siła i kondycja wyraźnie poszły w górę, mięśnie zdecydowanie bardziej jędrne, teraz dodałem 6 Weidera żeby dopieścić brzuszek ;) Jestem jeszcze lekko otłuszczony, ale bez oponki, widocznych bocznych wałków itp. atrakcji - po prostu brakuje mi rzeźby i jestem troszkę zalany tłuszczykiem. Chodzę najedzony, forma przyzwoita, gdyby nie ta cholerna, stresująca robota to zapewne i Citronil poszedłby w odstawkę, ale niestety pociągnę na nim co najmniej do czerwca. Zrzuciłem w ciągu miesiąca od 4 do 5 kg bez żadnych dużych wyrzeczeń, tylko licząc to, co jem :smile: Dr Kwaśniewski wie, co mówi ;)

 

-- Śr maja 09, 2012 10:47 am --

 

Ukrainka, po prostu napisz uczciwie swój codzienny jadłospis, z gramaturą. Dyskusja, którą do tej pory prowadzisz, niczemu i nikomu nie służy. A jeśli nie wiesz dokładnie, ile czego jesz, to w ciemno mogę powiedzieć, że jesz za dużo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaczal sie sezon na truskawki w zwiazku z tym obawiam sie ze codziennie bede je pożerac w ogromnych ilosciach. wlasnie przygotowalam sobie makaron z truskawami a w tym roku postaram sie troche inaczej je przygotowywac:

razowy makaron zamiast zwyklego, jogurt naturalny zamiast smietany, slodzik zamiast cukru. pyyyyyyyyyychaaaaaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na kolacje zjadłam kilka rzodkiewek ( 1 rzodkiew czerwona-1 kcal)

2 ogórki kiszone

i popijam to barszczem czerwonym na wywarze warzywnym bez zabielania

 

Obiad-nic

 

śniadanie-wolę się nie przyznawać,ale musiałam bardzo dużo zjeść po dużej dawce lerivonu inaczej bym zemdlała.Więc sobie wybaczam.

Waga dzisiejsza po śniadaniu już tylko kilka godzin później 58,5 czyli kg mniej.

 

Zero pseudoefedryny dzisiaj

 

Jestem z siebie dumna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od jedzenia się nie tyje. Tyje się od leków bo spowalniają metabolizm do minimum!!!

 

 

http://www.handbag.com/community/forums/thread/932959 forum co prawda po angielsku, pisze jak ludzie utyli 20 kg od citalopramu z powietrza!!! ja wierze we wszystko co pisze, bo niby czemu mieliby klamac?

 

Zgadzam sie z Ukraika. Ja na leku przytylam prawie 20 kilo. Wcale sie nie obzerajac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym zrzucic ok. 4 kg. Wydaje się to łatwe, ale tak nie jest. Z czegoś trzeba zrezygnowac, coś zmienic. Jem stanowczo mniej słodyczy, ale przede wszystkim postanowiłam nic nie jeśc po 19.30. Czy to coś da ??? Chętnie dołączę do odchudzających się tu razem, tylko musiałabym coś zmienic w swoim systemie odżywiania... tylko co ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×