Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

cudak, no tak ale co to za radocha z seksu jak kobita tylko leży i nic poza tym?

Seks to o wiele więcej: ruchy ciała, sprośne teksty czasami rzucone, jęki i okrzyki itd. Sorry ale jak panna tylko leży to tak jakoś dziwnie :?

Poza tym ja przeważnie zaliczam seks do nieudanego kiedy partnerka nie ma orgazmu. To taki inny aspekt ale też wpływa na ocenę aktu seksualnego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KillBill, rozumiem. Może była wstydliwa i dopiero po alko znikały jej zahamowania ? Taka luzna myśl mi sie pojawiła, bo wiele moich koleżanek np twierdzi że nie lubi byc za bardzo do przodu w łóżku bo to robi złe wrażenie i tylko dziwki się tak zachowują. Boja sie negatywnej oceny faceta, wolą grac "przyzwoite dziewczyny".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiele moich koleżanek np twierdzi że nie lubi byc za bardzo do przodu w łóżku bo to robi złe wrażenie i tylko dziwki się tak zachowują. Boja sie negatywnej oceny faceta, wolą grac "przyzwoite dziewczyny".

 

Nie wiedza ze mezczyzni chca miec gospodynie w domu, dame na salonach a dziwke w lozku? I to wszystko w jednej osobie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KillBill, rozumiem. Może była wstydliwa i dopiero po alko znikały jej zahamowania ? Taka luzna myśl mi sie pojawiła, bo wiele moich koleżanek np twierdzi że nie lubi byc za bardzo do przodu w łóżku bo to robi złe wrażenie i tylko dziwki się tak zachowują. Boja sie negatywnej oceny faceta, wolą grac "przyzwoite dziewczyny".

nie chciałem tego pisać w prost.ona tego nie robiła wcześniej po trzeźwemu a mi ani dymanie zimnej rybki ani pijanej laski nie sprawiało frajdy.wiesz jak się zachowuje pijana laska w łóżku jej się wydaje że robi słodkie kuszące minki a ty widzisz wykręconego ryja w pijackim grymasie fuuuuj.poza tym mi się chce kilka razy dziennie a nie chciałem jej wpędzać w alkoholizm :lol:

na mnie robi wrażenie gdy kobieta jest kilka kilometrów bardziej do przodu niż ja.bo żem jest i tak zacofany a dziewczyny zajebiste zabawy wymyślają.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marsal2, mozesz pisac...ale chyba zaginie w niewyjasnionych okolicznosciach

Czyli jak wszystkie moje podania na uczelni. ;) Czekam więc na decyzję komisji. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak mi się wydaje, że trochę naoglądaliście się za dużo hamerykańskich filmów i oczekujecie, że seks (w szczególności ten pierwszy), to będzie jakieś wielkie tąpnięcie, przy którym będzie wielki wybuch fajerwerków itd... :lol: nic bardziej błędnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michuj, nikt z nas tak nie myśli. Wszyscy zdajemy sobie sprawę, że będzie to krótki mecz. ;) Ale czy to znaczy, że cała otoczka nie może być z potężnym pierdolnięciem? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michuj, ja tak na pewno nie myśle, nie za bardzo rozumiem, czemu niektórzy panowie robia z tego takie ceregiele, jakby swiat sie miał zatrzymac z wrażenia, że nie oni wreszcie bzyknęli. Dla mnie kolejnośc nigdy nie miała znaczenia, jakie to ma znaczenie, czy pierwszy raz czy 38, wazne jak było. Ale wszyscy to cytowali jakiś psychologów i naukowców, jak to pierwszy raz na całe życie wpływa, więc ja może za głupia jestem i nie ogarniam złożoności tego tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×