Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

Mushroom, może jestem zdesperowany, ale faceci mnie nigdy nie pociągali. ;)

 

-- 08 maja 2012, 20:54 --

 

No może poza Johnn'em Deppem. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KillBill, wybacz, ale mylisz pociąg seksualny z bezmyślnym i bezuczuciowym posuwaniem. Tak naprawdę nie mamy o czym z sobą gadać. Sam nie wniosłeś do tematu nic poza durnymi uwagami i nabijaniem się z tych co nie są tacy jak Ty. Pewnie nie uwierzysz, ale dla niektórych jest to spory problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to Ty najpierw się wstydzisz braku doświadczenia w czymś co nazywasz bezmyślnym posuwaniem?skomplikowany jesteś.

myślisz że ktokolwiek poznaje drugą osobę z myślą tylko i wyłącznie o bzykanku?

bzykanko bzykankiem ale każdemu bzykanku towarzyszą emocje i powstaje więź.nie z każdego bara bara wychodzą związki,ale ludzie się poznają przyjaźnią ja czuję więź z każdą partnerką nawet po latach są dla mnie jak siostry.nie wszystkie ale większości kobiet z którymi łączyły mnie związki zawdzięczam najpiękniejsze chwile w życiu.

pociąg seksualny do kobiety jest fundamentem bez niego nie zbuduje się stabilnego związku.

miałem kobietę z którą nie miałem wystarczającej satysfakcji w łóżku.starałem się zasnąć zanim skończył się jej serial.kobiety po tygodniu bez seksu stają się nerwowe i upierdliwe-kiedyś tego doświadczysz.pojechała w odwiedziny do swojej siostry za granicę.modliłem się by nie wracała i Bóg mych modlitw wysłuchał.po takim celibacie jaki miała przy mnie bzyknęła się zaczęła się bzykać z włochem u którego znalazła jej siostra pracę :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to Ty najpierw się wstydzisz braku doświadczenia w czymś co nazywasz bezmyślnym posuwaniem?

 

Ja wstydzę się braku doświadczenia w seksie i związkach, a jedno przeplata się z drugim. Ja nie potrafię emocjonalnie jednego od drugiego oddzielić. Dlatego nie pójdę do łóżka z kobietą której nie kocham, i nie będę w związku z kobietą, która nie chce uprawiać ze mną seksu. To, że dla Ciebie takie myślenie jest niezrozumiałe, to tylko Twój problem

 

myślisz że ktokolwiek poznaje drugą osobę z myślą tylko i wyłącznie o bzykanku?

 

Zdziwiłbyś się ile takich osób jest.

 

nie z każdego bara bara wychodzą związki

I tu właśnie jest ta różnica. Dla mnie związek to więź emocjonalna, a seks jest jest ukoronowanie. Dla Ciebie jest odwrotnie.

 

-- 08 maja 2012, 21:29 --

 

Ja dyskusję z Tobą skończyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taaaa ni z głowy mowy ni z dupy pierdu tylko stękasz że doświadczania nie masz,a dopiero ddałeś się podpuścić koleżankom w temacie mało co żeś adresu nie podał jak cię podpuściła że przyjedzie na Śląsk by cię problemu z prawictwem pozbawić.

z Togą szkoda gadać o rzeczach o których pojęcia nie masz.trzep se kapucyna dalej i użalaj że się z ciebie laski śmieją

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seks jest bardzo istotny w związku bo jak pożycie jest niezbyt to takiej relacji nie utrzymasz. Satysfakcja na tym polu jest ważna.

To, że podchodzisz do związków emocjonalnie to nic złego. Ja też tak podchodzę i wielu facetów, których znam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taaaa ni z głowy mowy ni z dupy pierdu tylko stękasz że doświadczania nie masz,a dopiero ddałeś się podpuścić koleżankom w temacie mało co żeś adresu nie podał jak cię podpuściła że przyjedzie na Śląsk by cię problemu z prawictwem pozbawić.

z Togą szkoda gadać o rzeczach o których pojęcia nie masz.trzep se kapucyna dalej i użalaj że się z ciebie laski śmieją

Skwituję to tak: buahahahahaha :lol::lol::lol::lol: , jesteś bardziej jebnięty niż myślałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasne że jak mi się kobieta podoba to zawsze dla niej znajduję czas,ciągle bym z nią gadał wszędzie z nią przebywał,a jak mi się dziewczyna nie podoba to nie ma sensu zaczynać.

nie kumam że ktoś myśli że tylko jego stać na uczucie a inni się pierdolą jak świnie bez uczucia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KillBill,

napisałeś, że miałes kobietę ale nie miałeś z nią wystarczającej satysfakcji w łóżku - jak to możliwe ?

Myslałam, ze faceci zawsze mają ? od czego to zależy ?

 

to był dość skomplikowany przypadek,dziewczyna miała skłonności do związków sponsorowanych ze starszymi facetami,przede mną świrowała cnotkę czekałem aż się otworzy i przestanie świrować matkę Tereskę-to się działo tylko gdy sobie wypiła a po trzeźwemu znowu taka 26letnia dziewica i to mnie wkurzało.seks z dmuchaną lalką która ożywa dopiero po kilku piwach.po trzeźwemu nawet się wypiąć nie potrafiła.dobrze że se tego włocha znalazł bo miałem tego jej aktorstwa dość.

Lubię z przyjemnością długo się kochać a z dmuchaną lalką to tak jak walenie gruchy rach ciach bez przyjemności tylko czysta fizjologia

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×