Skocz do zawartości
Nerwica.com

Detoks


Gość coma

Rekomendowane odpowiedzi

KillBill, tak się składa, że Michuj ma bardzo dużo do powiedzenia, i jest większym autorytetem w tym temacie niż Ty :roll: otrzymuję od niego realną pomoc... a Ty tylko potrafisz się wywyższać jaki jesteś doświadczony, i czego ty nie wiesz.... :pirate:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KillBill, na forumowego spamera to byś się nadawał z twoimi durnymi wypocinami.

jaka wiedza? gdybyś takową posiadał to byś wiedział dlaczego coma ma taki zestaw leków.

 

-- 05 maja 2012, 20:48 --

 

Wątek miał pomóc autorce, natomiast ty go zaśmiecasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KillBill, na forumowego spamera to byś się nadawał z twoimi durnymi wypocinami.

jaka wiedza? gdybyś takową posiadał to byś wiedział dlaczego coma ma taki zestaw leków.

 

-- 05 maja 2012, 20:48 --

 

Wątek miał pomóc autorce, natomiast ty go zaśmiecasz.

ale co Ty do tego wątku wnosisz?wsparcie dla ćpunki?

myślisz że nie wiem po co ćpunce diazepam?nie jestem dzieckiem.

Zapytałem jakie masz doświadczenie odnośnie leczenia uzależnień?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KillBill, a Ty masz jeszcze coś ciekawego do powiedzenia? albo coś mądrego? jeżeli nie, to proszę daj sobie już spokój, powiedziałeś co wiedziałeś, wystarczy, serio, mamy się teraz od ćpunów zwyzywać czy jak?

 

-- 05 maja 2012, 20:00 --

 

i od kiedy ja biorę diazepam? :mrgreen: coś ci się pomyliło chłopczyku, i niech dojdzie w końcu do Twojego pustego łba, że dostałam leki od lekarza, w ośrodku leczenia uzależnień, jako wsparcie przy odstawianiu kodeiny, nawet o nie nie prosiłam.... :roll:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzisz comadlaczego tak mało ludzi udzieliło się w tym temacie,a większość jedynie pożyczyła Ci powodzenia,każdy wie że by zerwać z nałogiem musisz przejrzeć na oczy i naprawdę tego chcieć w innym razie na dobre rady szkoda prądu.dzięki "pomocy" forumowego spamera jesteś teraz tą pokrzywdzoną biedulką.współczuję Ci biedne dziecko i życzę by Cię ćpuński los nie zmasakrował :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KillBill po ch*j nakręcasz nerwową atmosferę??!! Czy możesz w końcu przestać udowadniać jej jaką to nie jest ćpunką i co jej nie jest itd???? Nie wiesz na co choruje oprócz tego i jaka jest jej historia choroby, więc daj dziewczynie spokój! Poza tym zachowujesz się jakbyś to Ty był właśnie na głodzie i dopierdalasz innym! Wiesz uzależnienie nie musi być główną chorobą, może być objawem choroby! Ja wiele lat leczyłam uzależnienie, a potem w wyniku głębszej analizy wyszło, że to nie uzależnienie jest u mnie głównym problemem tylko depresja, nerwica i zespół traumy pourazowej. I stąd u mnie uzależnienia, stąd były u mnie zaburzenia odżywiania, fobie, kompulsje i wiele innych objawów tych chorób! Każdy objaw leczy się osobno, ale najpierw trzeba znaleźć główną przyczynę! Poza tym stary, nie jesteś lekarzem i nie znasz jej, nie Tobie jest oceniać co bierze i dlaczego! Ja też musiałam brać silne leki na depresje, mimo, że byłam na terapii uzależnień, ale inaczej bym skoczyła z okna, albo odcięła sobie ręce, ewentualnie wyrwała wszystkie włosy z głowy! musiałam brać benzodiazepiny na początek, bo nie było rady na moje ataki agresji! stopniowo mi zmieniano leki zanim całkowicie mi je odstawiono na jakiś czas. więc zamiast chrzanić, że jest ćpunką nr 1 to zajmij się swoimi sprawami, bo monarowskie metody terapii wstrząsowej są już o jakieś 10 lat przeterminowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KillBill po ch*j nakręcasz nerwową atmosferę??!! Czy możesz w końcu przestać udowadniać jej jaką to nie jest ćpunką i co jej nie jest itd???? Nie wiesz na co choruje oprócz tego i jaka jest jej historia choroby, więc daj dziewczynie spokój! Poza tym zachowujesz się jakbyś to Ty był właśnie na głodzie i dopierdalasz innym! Wiesz uzależnienie nie musi być główną chorobą, może być objawem choroby! Ja wiele lat leczyłam uzależnienie, a potem w wyniku głębszej analizy wyszło, że to nie uzależnienie jest u mnie głównym problemem tylko depresja, nerwica i zespół traumy pourazowej. I stąd u mnie uzależnienia, stąd były u mnie zaburzenia odżywiania, fobie, kompulsje i wiele innych objawów tych chorób! Każdy objaw leczy się osobno, ale najpierw trzeba znaleźć główną przyczynę! Poza tym stary, nie jesteś lekarzem i nie znasz jej, nie Tobie jest oceniać co bierze i dlaczego! Ja też musiałam brać silne leki na depresje, mimo, że byłam na terapii uzależnień, ale inaczej bym skoczyła z okna, albo odcięła sobie ręce, ewentualnie wyrwała wszystkie włosy z głowy! musiałam brać benzodiazepiny na początek, bo nie było rady na moje ataki agresji! stopniowo mi zmieniano leki zanim całkowicie mi je odstawiono na jakiś czas. więc zamiast chrzanić, że jest ćpunką nr 1 to zajmij się swoimi sprawami, bo monarowskie metody terapii wstrząsowej są już o jakieś 10 lat przeterminowane.

tak wiem teraz są w modzie ćpuńskie towarzystwa wzajemnej adoracji :lol::lol::lol:

taaaa wszystkie inne zaburzenia miałaś a uzależnienie było według Ciebie najmniej znaczące?

trza było sobie te włosy wyrwać,trza było sobie te żyły podciąć,trza było z tego okna skoczyć dlaczego tego nie zrobiłaś?skoro byłaś chora tak poważnie ze skłonnościami samobójczymi 8)

ile razy podcięłaś sobie żyły?ile razy ściągnięto cię z okna/dachu?ile razy odcięto cię z liny?

jesteś teraz czysta czy nadal bierzesz leki?

pierdolicie waćpanno jak każda prochomanka

Ja też gdy ćpałem to ćpanie nie było moim głównym problemem,większym problemem było ściemnienie psychiatry by mi przypisał dobre leki :lol::lol::lol:

noo i ten permanentny wzwód utrudniał mi poruszanie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie uważam, że moje uzależnienie było mniej ważne, było tak samo ważne i właśnie dlatego również skupiałam swoją uwagę na innych problemach i chorobach! Teraz będziesz skupiał się na mnie i analizował moje choroby? Człowieku, może czas najwyższy wziąć się za siebie, bo widać, że szukasz tylko zaczepki, żeby odreagować jakieś swoje frustracje (?!) czy nie wiem o co Ci chodzi. Wszyscy mózgi pozjadałeś?

Nie mierz wszystkich swoją miarą, dla mnie priorytetem było wyzdrowieć i jakoś patrz, poszłam na odwyk, potem brałam leki, a potem przestałam i jakoś od ponad 5 lat jestem czysta. Ojej, czyżby niespodzianka? ;)

A nie skoczyłam z okna, a ni nie odrąbałam sobie głowy, bo stwierdziłam, że ktoś musi walczyć z taki ludźmi jak Ty i wspierać innych gdy tego potrzebują. Widocznie taka wolna samarytanka się we mnie odezwała ;) No i stwierdziłam, że jak pożyję trochę dłużej, to takie osoby jak Ty pomogą mi wyleczyć się z depresji, bo pociesza mnie to, że nie jest chyba ze mną aż tak źle jak tak patrzę na Ciebie ;)

 

 

 

 

p.s. MODERATORZE! ZABLOKUJ PROSZĘ TEGO UŻYTKOWNIKA, BO ROBI WODĘ Z MÓZGU LUDZIOM I WPROWADZA NERWOWĄ ATMOSFERĘ!

 

-- 05 maja 2012, 23:34 --

 

KillBill, nie bądz taki pewny siebie, ćpunem jest się całe życie, więc uważaj ;) pokory trochę ;)

 

 

święte słowa :))) ja byłam na grupie z gościem, który po 20 latach złapał abstynencje, więc żebyś nie wpadł we własne sidła ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie uważam, że moje uzależnienie było mniej ważne, było tak samo ważne i właśnie dlatego również skupiałam swoją uwagę na innych problemach i chorobach! Teraz będziesz skupiał się na mnie i analizował moje choroby? Człowieku, może czas najwyższy wziąć się za siebie, bo widać, że szukasz tylko zaczepki, żeby odreagować jakieś swoje frustracje (?!) czy nie wiem o co Ci chodzi. Wszyscy mózgi pozjadałeś?

Nie mierz wszystkich swoją miarą, dla mnie priorytetem było wyzdrowieć i jakoś patrz, poszłam na odwyk, potem brałam leki, a potem przestałam i jakoś od ponad 5 lat jestem czysta. Ojej, czyżby niespodzianka? ;)

A nie skoczyłam z okna, a ni nie odrąbałam sobie głowy, bo stwierdziłam, że ktoś musi walczyć z taki ludźmi jak Ty i wspierać innych gdy tego potrzebują. Widocznie taka wolna samarytanka się we mnie odezwała ;) No i stwierdziłam, że jak pożyję trochę dłużej, to takie osoby jak Ty pomogą mi wyleczyć się z depresji, bo pociesza mnie to, że nie jest chyba ze mną aż tak źle jak tak patrzę na Ciebie ;)

 

 

 

 

p.s. MODERATORZE! ZABLOKUJ PROSZĘ TEGO UŻYTKOWNIKA, BO ROBI WODĘ Z MÓZGU LUDZIOM I WPROWADZA NERWOWĄ ATMOSFERĘ!

 

-- 05 maja 2012, 23:34 --

 

KillBill, nie bądz taki pewny siebie, ćpunem jest się całe życie, więc uważaj ;) pokory trochę ;)

 

 

święte słowa :))) ja byłam na grupie z gościem, który po 20 latach złapał abstynencje, więc żebyś nie wpadł we własne sidła ;)

 

Ja osobiście wolę SSRI i czuję się po nich lepiej. Biorę SSRI od ponad 4 miesięcy i lęki i ataki nerwicowe ustąpiły, nastrój jakby lepszy (chociaż nie zawsze) ale nie mam też ataków histerii, które swego czasu dopadały mnie codziennie. chociaż nie rozumiem też za bardzo dodatku mianseryny do SSRI. Lekarz dorzucił mi do Elicei 10mg lerivonu i to było dla mnie koszmarne połączenie. Czytałam, że wiele osób narzeka na taką mieszkankę, a za to zachwalają ci, którzy biorą większą dawkę mianseryny TYLKO (od 30mg w górę), albo ci, którzy biorą samo SSRI w dawce zależnej od potrzeby. Ja odstawiłam mianserynę, bo to był koszmar, więc zapytam lekarza czy nie lepiej po prostu zwiększyć mi dawkę SSRI i nie mieszać leków. Co o tym sądzicie?

 

w którym z tych tematów bredzisz?odstawiłaś proszki czy jednak nie odstawiłaś?czy jednak eksperymentujesz nadal? :lol:

jednak to prawda że ćpunkę wyleczy tylko piach :?

ćpijcie jak chcecie mi to koło ciula lata,ale nie wymuszajcie na innych współczucia smętną gadką o urojonych zaburzeniach.

pamiętam fajną sentencję z filmu którego tytułu nie pamiętam

"każda kurwa,ćpun i złodziej ma w zanadrzu przynajmniej jedną rzewną historyjkę,by pogardę przekuć we współczucie"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi to nie grozi,nie martw się :P dawno zapomniałem jak się to robi,znajomi nie żyją,siedzą albo zmądrzeli a z gówniarzami się nie zadaję.jak mi jakiś ćpun wchodzi w drogę to kopię z całych sił :lol:

bierz prochy i idź spać skarbie bo jutro zaś będziesz marudzić że Ci ssri nie pomagają :lol::lol::lol:

i będziesz miała ataki od samego rana :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki tato za wskazówki, jeśli jesteś już zmęczony to nie musisz się mną wyręczać, po prostu idź spać :) to żaden wstyd być zmęczony chłopaczku ;)

 

a o moje SSRI się nie martw, radzę sobie z nimi świetnie :) Tobie też by się przydały, może byłoby w Tobie trochę mniej agresji i narcyzmu ;>

i jak masz problemy z wyładowaniem emocji, to zamiast męczyć chorych ludzi na forum, polecam treningi bokserskie. Może jak ktoś Ci porządnie dowali w gębę to trochę neuronów powskakuje Ci tam gdzie trzeba i zajmiesz się czymś pożytecznym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli tak dalej pójdzie to czeka mnie ośrodek zamknięty, chyba już zacznę szukać :hide: tylko nie to jest najgorsze, najgorsze jest przyznanie się że totalnie sobie nie radzę :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to pierwszy krok do sukcesu terapii! Jeżeli ulegniesz swoich słabościom, przestaniesz udowadniać sobie, że masz nad tym kontrolę, czy coś, po prostu poddaj się i idź na leczenie! Jeżeli nic innego nie pomaga, znajdź ośrodek zamknięty i ratuj swoje życie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie jestem na typowym detoksie,ale muszę się odzwyczaić od pseudoefedryny-warunek psycholog.Wiec podłączam się do tematu jeśli pozwolicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×