Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

KillBill głupoty piszesz ja mam prawie 2m wzrostu ponad 100 kg wagi powodzenie u kobiet słabe i boje się ludzi. Najpierw trzeba w głowie coś zmienić bo sama zmiana wyglądu przy chorym umyśle nic nie zmieni.

 

carlosbueno, dobrze prawisz!

 

Marsal2, ani mi się waż ścinać włosów i iść "na siłkę" :twisted:

 

Candy14, zaczynam myśleć, że mamy za wiele wspólnego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KillBill głupoty piszesz ja mam prawie 2m wzrostu ponad 100 kg wagi powodzenie u kobiet słabe i boje się ludzi. Najpierw trzeba w głowie coś zmienić bo sama zmiana wyglądu przy chorym umyśle nic nie zmieni.

no to se łyknij dwie setki dla kurażu i nie bój żaby ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marsal2 widziałem Twoją fotkę i powiem Ci gdybyś się uczesał i ogolił to byś szybko znalazł Dziewczynę.

Nie znalazłbym, bo nie znalazłem przez ostatnie 25lat. (dobra 24, bo od roku kompletnie nie przykładam wagi do własnego wizerunku, bo to i tak sensu nie ma). Zawsze chodziłem ogolony, albo z jednodniowym zarostem (nie da rady abym golił się codziennie, tak dupiaty mam zarost). Fryzury miałem różne (całkiem krótko ścięty, długie włosy, fryzura z pierwszego zdjęcia i ta obecna (włosy puszczone samopas) ).

 

Tobie by się tylko przydało trochę matanabolu żebyś policzków dostał bo na fotce wyglądasz tak trochę zabiedzony (...) zacznij może na siłkę chodzić to się przestaniesz stresować jak coś komuś nie będzie pasowało to będziesz w ryja dać mógł dać

Na siłownie chodziłem przeszło 2 lata. Dieta wysokobiałkowa, ćwiczenia 3-4 razy w tygodniu, plan układany przez osoby trenujące już długo. Efekt żaden. Tak jak mój ojciec, nie jestem wstanie przybrać masy mięśniowej (mój wujek ze strony mamy tak samo). Po 30 roku życia zaczęli tylko przybierać na wadze, przez co teraz wyglądają na bardzie postawnych, a wcześniej byli bardzo chudzi.

Zadnych sterydów i tym podobnych rzeczy nie zamierzam brać. Naturalnymi sposobami nie jestem wstanie przybrać, to nie. Nie zamierzam się truć. Wystarczą mi już antydepresanty.

 

Znam brzydali koślawych którzy sobie potrafią jakieś bzykanko przygruchać a Ty maż całkiem sympatyczną twarz.

Już pisałem, ze takie typy relacji mnie nie interesują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marsal2, u Ciebie nie wyglad jest problemem...moze wysylasz jakis sygnal "nie podchodz!" ?

Tak, sygnałem jest strach i desperacja, którymi aż ode mnie pewnie cuchnie. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marsal2, u Ciebie nie wyglad jest problemem...moze wysylasz jakis sygnal "nie podchodz!" ?

Tak, sygnałem jest strach i desperacja, którymi aż ode mnie pewnie cuchnie. :(

Dobrze jest sobie uświadomić że kobiety też się stresują na randkach i przed spotkaniem z facetem. To nie są jakieś chodzące afrodyty ;) (no może oprócz kilku)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kobiety też się stresują na randkach i przed spotkaniem z facetem

Żeby stresować się na randce czy przed spotkaniem, to trzeba najpierw potrafić zagadać i się na tą randkę/spotkanie umówić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×