Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

tahela,ajj..z nauką marnie :? Nie brałam się bo wczoraj ta grupa literacka i późno do domu wróciłam,a dziś się niezbyt czuję i jakiś pokręcony ten dzień.

Współczuję Ci że spać nie możesz.Ja jakoś nie mam ochoty się kłaść.Wtapiam się w swoje myśli,wspomnienia,układam w głowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laima,

czasem dobrze jest tak sobie wszystko uporżadkować, wtedy jakos łatwiej chyba, ja ostatnio na zolpiku jade i sie ciągle zapieram ze nie wezme a i tak sie konczy ze zero spania i biore i juz mam nową recepte na zoplpik i kuna no,

a na tej grupie literackiej to co wy robicie dyskutujecieo ksiakach , uczycie sie pisac , piszecie i czytacie swoje prace, lubie literaturę, ostatni jaknie wzięłam tabsa to zasnełam o 9 rano i jeszcze sie budziałam co godzine i byłam tak wykonczona ze po prostu szok w trampkach,

Kasiu a nie wiesz co sie dziej z Mateuszem, z matim bo znowu zniknął i nie wiem czy nie pisze czy konto zlikwidował :? brakuje go troche na forumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tahela, Asiu,masz koszmarne problemy ze snem :-|

Też nie wiem co z Mateuszem i też mi Go brakuje

Na grupie rozmawiamy ostatnio o karze śmierci ,czytamy swoje wiersze i komentujemy

 

-- 06 maja 2012, 04:53 --

 

Mnie zmuliło.Spróbuję zasnąć.Na razie :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laima,

to chyba fajni ludzie, inteligentni doś,mam wrażenie ,ze ty potrzeujesz takich ludzi do zycia do rozmow do tego zeby Twój mozg pracował,żebys czuła sie dobrze a w domu tego nie masz,

wiesz Kasia mam wrażenie ,ze Ty bardzo przerastasz swoich domowników i środowisko , którym się wychowałś i masz przez to poczucie ogromnej pustki emocjonalno-intelektualnej i czujesz sie bardzo samotna w zwiazku z tym,

dobrze,ze masz te grupę,ze spotykasz sie z nimi dyskutujesz o poezji, ksiązkach, piszecie wiersze , opowiadania , to taka Twoja odskocznia,

 

 

no a Matii sobie zniknal, Matii wracaj :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×