Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

Poza tym te przytoczone przez ciebie statystyki dotyczą pewnie całej dorosłej populacji i ankietowani są też 50-70 latkowie którzy zawyżają wiek rozpoczęcia współżycia.

 

Na pewno nie całej, bo żadna firma by się za takie przedsięwzięcie nie zabrała. :P Ale masz rację. Wśród badanych znalezły się pewnie i osoby w podeszłym wieku.

 

-- 06 maja 2012, 19:40 --

 

Mad_Scientist, w takim razie pogadam o tym z lekarzem na najbliższym spotkaniu. Dzięki za sugestię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michuj, Na samodiagnozie to w ogóle można się przejechać. Granice pomiędzy chorobliwą nieśmiałością, fobią społeczną, osobowością unikającą, osobowością schizoidalną, a objawami socjofobicznymi będącymi wynikiem depresji/dystymii są bardzo śliskie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100623/KRAJSWIAT/736482652

 

W Polsce przed 15. rokiem życia inicjację seksualną przeżyło 3% dziewcząt i 10% chłopców. Pośród 15- i 16-latków inicjację seksualną ma za sobą 19% osób. W grupie 17-19-latków inicjację seksualną przeżyło 51% badanych.[1]

 

Średni wiek pierwszych kontaktów seksualnych według ankiety telefonicznej z 2011 roku wynosi 18,7 lat lat dla kobiet i 18,1 lat dla mężczyzn[2].- za Wikipedią czyli jednak ponad połowa 17-19 latków ma seks za sobą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michuj, Na samodiagnozie to w ogóle można się przejechać. Granice pomiędzy chorobliwą nieśmiałością, fobią społeczną, osobowością unikającą, osobowością schizoidalną, a objawami socjofobicznymi będącymi wynikiem depresji/dystymii są bardzo śliskie.

 

Znają moich kolegow psychiatrów, to oni sami tego nie ogarniają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Polsce przed 15. rokiem życia inicjację seksualną przeżyło 3% dziewcząt i 10% chłopców. Pośród 15- i 16-latków inicjację seksualną ma za sobą 19% osób.

Według danych GUS z 2008 roku na 1000 dziewczyn w przedziale wiekowym (15-18 lat) 16 z nich rodzi dzieci. Inne dane mówią, iż ponad 7% ogólnej liczby porodów w Polsce dotyczy młodych dziewcząt w wieku 12-19 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Badania pokazują że kobiety zaczynają później współżyć ale z obserwacji to raczej odwrotnie albo w tym samym wieku co chłopaki tylko że dla nich to często nie jest powód do dumy i się nie przyznają lub zawyżają. Zresztą jakie mogą mieć wartość wyniki ankiet przeprowadzonych telefonicznie skoro wiadomo że tam będzie każdy starał się wskazać taki wiek jaki uważa za stosowny w odbiorze społecznym a nie prawdę sam bym powiedział że zacząłem w wieku 18-20 lat gdyby do mnie w tej sprawie zadzwoniono.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ja mam wrażenie, że wy jakoś na odwrót rozumujecie - chcecie traktować seks jako lekarstwo na depresję, na fobię społeczną - a prawda jest taka, że gdy wyleczycie się z tych przypadłości - związek sam przyjdzie, jeśli są problemy z nawiązywaniem znajomości - to jakim cudem nawiąże się tą wiadomość?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ja mam wrażenie, że wy jakoś na odwrót rozumujecie - chcecie traktować seks jako lekarstwo na depresję, na fobię społeczną - a prawda jest taka, że gdy wyleczycie się z tych przypadłości - związek sam przyjdzie, jeśli są problemy z nawiązywaniem znajomości - to jakim cudem nawiąże się tą wiadomość?

Nie do końca nas rozumiesz. Ja chcę traktować seksu jako lekarstwo. Mnie to, że jestem prawiczkiem i nie mam doświadczenia w związkach, przyprawia o całą masę kompleksów. Ja nie szukam seksu. Nie chcę samego seksu. Jakby mi na tym zależało (i potrafiłbym oddzielić seks od uczuć) to poszedłbym na dziwki. Tam nie muszę nic mówić tylko pomachać papierkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marsal2, i myślisz, że związek i seks wyleczą cię z kompleksów?

Jeśli nie nauczysz się patrzeć na siebie jak na pełnowartościowego człowieka, jeśli nie będziesz w stanie przekonać siebie i uwierzyć w to, że jesteś świetny i warto się z tobą związać to jak masz zamiar przekonać o tym swoją przyszłą partnerkę?

 

To jest tak jak z osobami które są "brzydkie" - mają kompleksy - więc co robią? Operację plastyczną i nawet, może przez sekundę na zewnątrz są zadowolone.... ale po chwili jest to samo bajoro co było i czas na kolejną operację.

 

Jeszcze się dopytam, ile masz lat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, powiem szczerze, że nie wiem jak je opisać. Może to tylko moje wymysły, ale wydaje mi się, że moja samoocena i trudności z nawiązywaniem relacji są w dużej mierze z tym związane.

Z kobietami boję się wchodzić w relacje bo może się przerodzi w coś więcej, a kobieta mnie wyśmieje jak się dowie, że w życiu z żadną nie byłem w związku i nie uprawiałem seksu.

Z facetami boję się, że później gdzieś na piwie zacznie się gadka o tym ile i gdzie panienek pozaliczali itd., a ja co? Będę musiał zmyślać, bo będzie mi wstyd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marsal2, ile warta jest taka kobieta która cię za to wyśmieje?

Ile w życiu będzie się liczyło to, czy jakiś koleś który nie jest twoim przyjacielem cię wyśmieje?

Powiedz mi, aż tak zależy ci na opinii osób które nie są dla ciebie nic warte?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michuj, no tak, z wiekiem .... ale po ile chłopaki mają lat? po 50?

Jeszcze, przynajmniej ja, w życiu nie spotkałam się z dziewczyną która miałaby problem z tym, że jej facet byłby prawiczkiem. To, że nie wiedziałby co robić, czy, że byłby "sprinterem" blaknie przy tym, że takiego świerzaka dałoby się wszystkiego nauczyć "pod siebie" 8)

 

-- N maja 06, 2012 7:52 pm --

 

Oczywiście nie mówię tu o jakichś jednorazowych numerach z jakimiś szlauchami w kiblu na dyskotece ... bo to nie podpada pod kategorię związku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, powiem szczerze, że nie wiem jak je opisać. Może to tylko moje wymysły, ale wydaje mi się, że moja samoocena i trudności z nawiązywaniem relacji są w dużej mierze z tym związane.

Z kobietami boję się wchodzić w relacje bo może się przerodzi w coś więcej,

a kobieta mnie wyśmieje jak się dowie, że w życiu z żadną nie byłem w związku i nie uprawiałem seksu.

Z facetami boję się, że później gdzieś na piwie zacznie się gadka o tym ile i gdzie panienek pozaliczali itd., a ja co? Będę musiał zmyślać, bo będzie mi wstyd.

 

Kurcze a moze to nie tak , ze prawictwo wywoluje kompleksy tylko kompleksy wywoluja prawictwo?

a kobieta mnie wyśmieje jak się dowie,

 

A Ty bys go wysmial czy sie rozczulil?

images?q=tbn:ANd9GcSYfivX82vSS6kf5jGHo1LP3_SLDEPOj5bsr9pYWSCtaiidd-O0Mg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, soczewki czy masz heterochromię? Wyglądasz bosko! Mój ulubiony kolor włosów i 1/2 ulubionego koloru oczu. :smile:

komplementy już potrafisz prawić postaraj się to robić w realu jak najczęściej.mów kobietom jaką mają ładną fryzurę,figurę,plotkuj z nimi o celebrytach,dyskutuj o zainteresowaniach.zagaduj pod każdym pretekstem aż się przekonasz że kobiety też mają "jaja" ;)

w wieku 25lat faceci już się nie licytują między sobą "kto ile zaliczył"

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będzie to spotkanie w celach ''sportowych'' to nie trzeba być geniuszem, żeby wpaść na to, żeby nie mówić, że jest się prawiczkiem. I cały dyskomfort znika.

A wartościowa dla was osoba, nie będzie miała z tym problemu ;) To tak na podsumowanie 60 stron :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×