Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Kraków]


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

roznie. 22-23. tyle ile potrzeba

Andrew tez do pozna pracuje. czasem po pracy wpada grubo po 21.

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 1:59 pm ]

najbliższy piatek to Wielki Piatek wiec pewnie nikt by nie przyszedl

ja wspolnie z Marta wymyslilismy ze mozna sie spotkac w czwartek chociaz i ten Wielki jest.

20.00 czwartek. kto znajdzie czas i ma ochote sie spotkac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brakuje naszego "napędu" czyli Marty ale mam nadzieje że się jakoś odezwie i zorganizujemy posiadówkę na jakimś ogródku.

Co z Tobą Jarek?Ja oczywiście praca i praca ale wiecie że choć późno to raczej zawsze wpadam :D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich. Co prawda zalogowany jestem bez mała pół roku, ale dopiero teraz naprawdę odważam się wychylić ze schronu.

Skończyłem terapie grupową na Lenartowicza. Te 12 tygodni daje niesamowitego kopa, tylko dramatycznie uzależnia od kontaktów, od możliwości porozmawiania i posłuchania. Zostałem sam i nie potrafię sobie z tym poradzić, pewnie znowu stoczę się.

Bardzo mocno chciałbym spotkać, choćby na sieci, osoby z podobnymi udrękami. Czy przy stoliku na antresoli znajdzie się jeszcze jedno miejsce dla zatroskanego pielgrzyma?

Pozdrawiam… :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej, juz jestem. Kto wpadnie w piątek? Andrew, liczę na Ciebie i na wszystkich innych of course. Jarek jest w Brytfanii na razie, więc się nie pojawi, ale ma niedługo wrócić.

 

MAROU, jest strona z lekarzami na tym forum, poszukaj bo zapomnialam jak sie nazywa.

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 8:24 pm ]

KOniec świata! Byłam w piątek i NIKT się nie zjawił. Czyżby przez ten ostatni miesiąc wszystko się rozpieprzyło? Jestem pełna dezaprobaty!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ANDREW, no dobra wybaczam, ale czy nie mógłbyś zmienić tej swojej pracy? Dzieci zaczną Ci mówić wujku, zobaczysz.

Daj znać jak już będziesz mógł.

 

MELISA, nie wiem czy sprawa jest aktualna, bo nie uśmiecha mi się przychodzić do pustego stolika. To naprawdę smutny widok. Bo jest niestety tak, że wielu ludzi deklaruje się na forum, a potem nikt się nie zjawia. Chyba trzeba będzie poczekać aż Jarek wróci. No, chyba że Andrew rzeczywiście zmieni pracę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, samo życie... szkoda tylko, że ludzie są tak niesłowni... niby poszukują przyjaciół, a potem ich zlewają... ja stawiam tu swe pierwsze kroki, więc nikogo jeszcze nie poznałam... muszę przyznać, że bardziej pociągają mnie takie tematy jak np. parapsychologia... ale oczywiście lubię pogadać o wszystkim... a Wy długo wszyscy się znacie?? i często się spotykacie?? Meliska :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×