Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Ja to ja,ale mój psiak się dziś wkurzył,że za długo się to zjadł mi długopis i paczkę papierosów,nie wspominając już o tym,że dziamolił mi do ucha zaciekle i drapał pazurkami po twarzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Puck, Puck... :105: To były czasy, gdy ojciec jeździł tam do roboty, a ja mogłam ruszać nad morze do pobliskich miejscowości (bo aż wstyd, ale ciągle stamtąd uciekałam :lol:)

 

Wkurza mnie społeczność gimnazjalna - tak, właśnie, moi rówieśnicy. Ludzie, którzy byli moimi 'przyjaciółmi' a teraz nie powiedzą cześć na ulicy :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

arla, powszechny problem, niestety.

 

-- 01 maja 2012, 19:04 --

 

Abbey, nawet nie warto wspominać takich znajomych...

Trzeba wierzyć, że w końcu spotkasz kogoś, komu naprawdę będzie zależało na kontaktach z Tobą. Gimnazjaliści to, zazwyczaj, ludzie jeszcze nie zupełnie dojrzali, poszukujący...ulegający wpływom otoczenia, niestabilni emocjonalnie, więc i ich zachowanie nie zawsze jest racjonalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydawało, że moi znajomi mnie wykorzystują jako powierniczkę. Przeszło mi. Przez długi czas ( ten najcięższy oczywiście) nie miałam przyjaciół. Wkurza mnie, że chociaż potraktowano mnie jak kogoś zbędnego, kto powinien się pogodzić z przegraną w życiu, muszę te osoby przyzwoicie traktować, bo bez nich jestem dwa razy bardziej samotna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

postępuje zgodnie z zasadami życia w społeczeństwie, a mam tak wielu wrogów. Czuję, że niektórzy tylko marzą o tym abym zrobił jakiś błąd. Społeczeństwo jest chore w swej zawiści...

Jestem samotny w tym pustym świecie. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzę, że wszyscy coś o przyjaciłach i relacjach z ludźmi... jeśli mnie teraz coś wkurza to wkurza mnie mój charakter, który mi utrudnia zawierania dłuzszych, bliskich przyjaźni.

Wy piszecie, że inni Was skrzywdzili, źle potraktowali itp. A ja się czuję właśnie jako taki ktoś, przyjaźnię się z ludźmi a potem mam ich dość ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk

jakoś Igrzysk w Pekinie nikt nie bojkotował a na pewno w dużo większym stopniu nie przestrzegają praw człowieka niż Ukraina.

Za 2 lata igrzyska zimowe w Soczi w Rosji ciekawe czy też będą bojkotować mundial 2018 w Rosji i 2022 w muzułmańskim Katarze ale arabów nikt nie bojkotuje chociaż prawa człowieka tam nie istnieją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×