Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

Mirabeleee, o taak, on ma jakies kompleksy, sam zachowuje się jak jakaś panienka, dba o siebie przesadnie, on nie akceptuje ludzi grubych... to straszne ! Mam wrażenie, że on się mnie wstydzi...

staram się sobie przypomnieć co mówia inni o mnie, że wyglądam slicznie i kobieco, nie jestem gruba itd... ale słowa taty, jego miny jak biorę jedzenie, a nawet jak tylko ide do kuchni przebijaja wszystko... mam ochotę sie objadac i wymiotować...

 

-- 03 maja 2012, 11:04 --

 

o.n.a, aktualnie nie podobam sie sobie, ale są momenty, że tak, - akceptuję siebie, taką jaką jestem.

Bezsensownie pozwalam mu na to wszystko, tak jak kilka lat tem, wrr :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

izzie, spróbuj poszukać czegoś w jego przeszłości. Może bardzo emocjonalna konfrontacja przemówi mu do rozumu. Chodzi teraz o niego. Człowiek często nieświadomie niszczy innym życie przez swoje urojenia. Może czas mu to naświetlić i troszkę zbyt przesadnie wyperswadować..

 

To tak jak powiesz rodzicowi, żeby nie przlewał swoich złych emocji na Ciebie tylko dlatego, że wkurzył sie na drugie np. półroczne dziecko i nie ma sensu na nie krzyczeć. To nie jest miłe - ale daje do myślenia.

 

-- 03 maja 2012, 11:07 --

 

izzie, dla takiej hipnotyzującej twarzy jaką masz nawet dziewczyny pozostawałyby lesbijkami i się pozakochiwały. ;D

 

-- 03 maja 2012, 11:09 --

 

A ja się z nim spotkam. Życie jest po to by w nim mieszać. A ja muszę nauczyć się żyć nim tak jak kiedyś. Podejmować decyzje impulsywnie io cieszyć się chwilą. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mirabeleee, no to rzeczywiście musisz zrobić tak jak powiedziała Bellatrix, rozważ wszystkie za i przeciez i konsekwencje jakie to może mnieć dla Ciebie

 

Czuję się pominięty, bo ja napisałem to samo i to wcześniej. :( Nigdy nikt nie docenia tego co mówię... buuu. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mirabeleee, odważna decyzja, jeżeli jesteś tego pewna...

izzie, zgadzam się z Mirabeleee nie można dać niszczyć sobie życia innym, to Ty tu rządzisz!

 

-- 03 maja 2012, 11:17 --

 

Mirabeleee, no to rzeczywiście musisz zrobić tak jak powiedziała Bellatrix, rozważ wszystkie za i przeciez i konsekwencje jakie to może mnieć dla Ciebie

 

Czuję się pominięty, bo ja napisałem to samo i to wcześniej. :( Nigdy nikt nie docenia tego co mówię... buuu. :P

 

ogromnie Cię zatem przepraszam i zwracam honor :uklon:

 

Zatem jeszcze raz:

Mirabeleee, zgadzam się z tym, co powiedział Marsal

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

izzie,

 

izzie, dla takiej hipnotyzującej twarzy jaką masz nawet dziewczyny pozostawałyby lesbijkami i się pozakochiwały. ;D

 

o jaaaa, Twoje słowa sprawiły, że poczułam się silniejsza i dostałam jakiejś mocy :*

A tacie nie pozwolę się tak traktować, już nie... odgryzę się mu, niech zobaczy, że też mam coś do powiedzenia !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zatem jeszcze raz:

Mirabeleee, zgadzam się z tym, co powiedział Marsal

:D

 

Moje ego zostało mile posmyrane. :D

 

Mirabeleee, trzymam kciuki, bardzo odważna decyzja. Jestem z Tobą. :)

 

izzie, takie podejście mi się podoba. Nie każdego na nie stać. Pokaż ojczulkowi kto rządzi Twoim życiem. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahaahahhah rodzinka do mnie przyjedzie, nici. :D

 

Twój anioł stróż nad Tobą czuwa. ;)

 

izzie, teraz dokopałem się do Twoich zdjęć na forum. Chcesz po uszach?! Seksowna z Ciebie kobieta, a Ty dajesz sobie wkręcać, że jesteś gruba? A twarzyczkę i oczy to masz naprawdę hipnotyzujące. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro jęczarnia, to ja chętnie ponarzekam...

 

Poznałam na ostatniej imprezie chłopaka, fajny, miły, w porządku, wszyscy dobrze o nim mówią i w ogóle. No, ale przecież nie może być tak kolorowo... Więc tak, podczas imprezy wziął mnie do siebie do pokoju, rozmawialiśmy, potem zaczął mnie całować, a potem po prostu dobierać do mnie. Oczywiście raczej nie leży w mojej naturze by się na coś takiego godzić, o czym od razu go uświadomiłam i zmyłam się na dół, on mnie potem obejmował, pytał czy jestem zła itd... A ja oczywiście, że nie, jest ok, ale byłam zimna jak skała. No ale nie ważne, generalnie chodzi o to, że chłopak nie chce mieć ze mną żadnego kontaktu, nie było wymiany numerów ani nic... Rozumiem, że widocznie znalazł sobie mnie z myślą żeby mnie wykorzystać, rozumiem, że okazał się zwykłym chamem, ale to mnie po prostu boli... Chciałabym żeby się okazało, że wcale nie, że chciałby mnie poznać lepiej, nawiązać jakiś kontakt, cokolwiek. Ale nie. Niesamowicie mnie to męczy :( Chciałabym żeby było inaczej chociaż raz.. ;(

 

Przepraszam, że tak chaotycznie i bez sensu :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

latecafe, wcale nie głupie i wcale nie chaotycznie. Całkiem składny i spójny tekst.

Nie rozumie, nie pojmuję, jak faceci mogą być takimi ku...ami, bo inaczej nie można ich nazwać. I tak ma zachowywać się facet o którym wszyscy dobrze mówią? Zacytuję poetę: "I don't want live o this planet anymore".

I życzę Ci tego o co prosisz w ostatnim zdaniu tekstu, życzę z całego serca!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Irytuje mnie, że nigdy nie mogę trafić na kogoś normalnego. Nie wiem czemu. Zawsze jest tak, że jeśli już ktoś się mną zainteresuje, to tylko w taki sposób, na chwilę i koniec. Co jest ze mną nie tak? :( Nie wiem czy aż tak odpycham swoim wyglądem, osobowością...? Czuję się fatalnie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiya, a dlaczego? To takie samo miejsce jak każde inne...

latecafe, raczej staraj się nie przejmować takimi ludźmi bo jest trochę, a tych "normalnych" jeszcze znajdziesz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×