Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Bellatrix, masz tyle ciepła i empatii dla innych, może po prostu zapominasz o sobie????

Warto zadbać o to, by nasza dusza znalazła troszkę spokoju, odreagowała i "naładowała się" pozytywnie...ale o to trzeba się postarać, czyli egoistycznie, choć przez jakiś czas, popatrzeć na siebie i potraktować siebie, jak najważniejszy "obiekt"...pozdrawiam Cię i proszę, byś rozważyła moje sugestie.

Znam to z autopsji :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bellatrix, zgadzam się z jasaw, pomyśl o sobie.

Laima, Nastrój można powiedzieć niezły, ale moja żałosna osoba nadal niczego nie reprezentuje... ;<.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bellatrix, Ale to tak ma funkcjonować, ty kogoś pocieszysz, ktoś ciebie... nie zamykaj wszystkiego w sobie.

(tak,też często robie to samo :<).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bellatrix, nie musisz pisać o szczegółach, ale trochę "pojęczeć" należy, wyrzucić z siebie złą, nagromadzoną energię,wówczas robi się lżej

na duszy...choć wiadomo, że problemów nikt nam nie odbierze.

Ja też nie piszę o wszystkim, bo wiem, że nie wszyscy dobrze znoszą takie informacje, ale jednocześnie, w niektórych przypadkach, dla niektórych Forumowiczów ma to terapeutyczne działanie, bo czytając znajdują potwierdzenie, że wszyscy mają gorsze i lepsze dni, chwile...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bellatrix, nie musisz pisać o szczegółach, ale trochę "pojęczeć" należy, wyrzucić z siebie złą, nagromadzoną energię,wówczas robi się lżej

na duszy...choć wiadomo, że problemów nikt nam nie odbierze.

Ja też nie piszę o wszystkim, bo wiem, że nie wszyscy dobrze znoszą takie informacje, ale jednocześnie, w niektórych przypadkach, dla niektórych Forumowiczów ma to terapeutyczne działanie, bo czytając znajdują potwierdzenie, że wszyscy mają gorsze i lepsze dni, chwile...

zgadzam sie z Kolezanka. Kasiu, pomysl o sobie tez.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bellatrix, wyrzuć to z siebie, inaczej nie będziemy mogli Cię pocieszyć, a chyba wszyscy mają wobec Ciebie dług wdzięczności za mnóstwo ciepłych słów. Tymczasem głowa do góry i uśmiech proszę :smile:

 

A z tej rozmowy kwalifikacyjnej, co miałam w piątek, mieli odezwać się w poniedziałek - i nic, więc już zdążyłam się zmartwić i zapomnieć. A wczoraj jednak zadzwonił pan i zaprosił mnie na jutro na drugi etap :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×