Skocz do zawartości
Nerwica.com

nowy a wlasciwie stary


schumann68

Rekomendowane odpowiedzi

mam na imię piotr lat 44 a więc gość do wyautowania nie mam żony dzieci ale za to MAM depresje fobie lęki właśnie straciłem pracę-upomniałem się o prawa czlowieka - i dziękujemy kolego- swoją chorobe wspieram alkoholem od dwudziestu lat niestety mysle ze teraz dosiegne dna ostatecznego jeszcze kiedys wierzylem w dobro sprawiedliwosc i jakze bylem naiwny moj koszmar to nie tylko dzien dzisiejszy to przede wszystkim owe 20 lat do tylu ustawiczny lek przed pojsciem do pracy na impreze lęk przed zyciem wszyscy patrza obserwuja a mnie sie trzesa rece i nie pilem a odczuwam irracjonalny lek i ide spac a sen nie nadchodzi tylko mysli natretne wciaz te same powracajace analizujace to co zrobilem a moze tak a moze nie warlam szalamow w opowiadaniach kolymskich opisal ta gehenne ale on mial do tego prawo a ja przeciez nikt mnie nie rozumie mysle ze zbliza sie koniec tylko to motto boje sie zyc boje sie umrzec nie moge tego pogodzic pewnie nie spotkaliscie takiego dziwaka przepraszam za styl komputer to nie moja specjalnosc udalo mi sie tu znalezc ale boje sie najgorszego-ze nikt do mnie nie napisze ze wszyscy mnie oleja a jak tak bardzo potrzebuje kontaktu póki jeszcze...proszę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×