Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Bellatrix, ale można sobie wyjść spokojnie na spacer, nie wdycha się tylu spalin, jest cicho... :smile: ja mieszkam poza miastem (tzn. obok Poznania), i fakt faktem że mam do niego raptem 10 km, a do mojego Swarzędza jakieś 2, to i tak mi się bardzo tu podoba ;) mieszkałam wcześniej w dzieciństwie w Poznaniu, i wybieram życie tutaj :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bellatrix, niby tak..ale w sytuacji kiedy i tak nie korzystam z tego co oferuje miasto fajnie dla mnie jest poza nim bo mogę np chodzić z psem na długie fajne spacery :) tu mam park gdzie teraz w ciągu dnia jest masa dzieciaków z piłkami, rowerami itp. więc z moim psem to średni pomysł, tylko rano i wieczorem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bellatrix, kurczę to kiepściutko... To kup sobie wielkiego psa i z nim chodź :pirate:

Jak miałam stany depresyjne i bałam się być w domu sama chodziłam do dobermana mojej cioci, przytulałam się do niego a ten do mnie, i tak sobie siedzieliśmy na fotelu :smile: ale on niedługo zdechnie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lady Em., taaaak, wczoraj płakałam to moja przydreptała i zaczęła mnie lizać i położyła na mnie pyszczek :105::105: moja kochana. ale nie każdy pies też tak ma..mój drugi labrador jak płakałam to prychał i szedł dalej spać..chyba że kiełbasę wzięłam :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×