Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Mirabeleee, ja narobiłam takie byki, że mogłam wcale nie sprawdzać odpowiedzi. W otwartych nie napisałam w dwóch zdaniach 'a' i mi nie zaliczą, zamiast 'us' napisałam 'our', no ja pierdzielę :lol::lol:

Oczywiście, że idę. Nie ma innej opcji - chodzić muszę, najlepiej obecność sto pro.

A co tam choroby! Nawet jak ledwo oddycham, widzę, leje się ze mnie, gorączkę mam, muszę chodzić. A co dopiero jakieś wymyślone lęki i wszelkie inne wymyślone problemy ;)

A jak u Was z weekendem majowym? Ile macie wolnego?

 

-- 26 kwi 2012, 20:50 --

 

Bellatrix, kolumbijskie seriale kojarzą mi się z taką Modą na sukces; romanse, seks każdy z każdym, dziwne chęci zemsty i inne takie. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Abbey, se tak se móf. ;D

A tak btw. nie wiem co się dzieję ale zawsze na słuchaniu robię się senna, kiedy by to nie było i jestem tak zmulona, że nie ogarniam życia. :bezradny:

 

-- 26 kwi 2012, 20:02 --

 

ide

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dominika92,nie wiem czy iść na spacer.Ostatnio natrafiliśmy na koziołka który nawet za bardzo nie uciekał,psiaki go napadły,nie wiem czy chory.Przy naszym ulubionym bagnie był jakiś zwierzak martwy coś jak szop-nie znam się na tych zwierzakach i nie wiem co to było,ale boję się,że jakieś choróbska rozprzestrzeniły się w lesie. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laima, to może nie chodź w to miejsce gdzie ta padlina tylko gdzie indziej.

 

uwielbiam las, tą zieleń i taką swoistą ciszę, można powiedzieć że się wychowałem na wycieczkach do lasu, długo tam z kumplami i sam czasu spędziłem no ale na szczęście jakoś w tym lesie nie zdziczałem :D

 

chyba się dzisiaj wybiorę do lasu , pod wieczór ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×