Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

Nie w jednym poście napisałaś, że może to być zaleta. A ja pytałem Cię nie jako kobietę ale jako psychologa.

Po drugie, to nie jest kwestia tego, jak kobiety patrzą na prawiczków, ale jak sam prawiczek czuje się z faktem, że nie był nigdy z żadną kobietą.

I tak i nie. Sam napisałem jakiś czas temu w tym temacie, że sam fakt\stan bycia prawiczkiem nie przeszkadza by znaleźć partnerkę, ale to co on za sobą niesie owszem. Bo popada się w kompleksy, blokady, które nie są pomocnikiem w znalezieniu partnerki, ale to rzadko kiedy jest zależne od nas.

Inna kwestia to jak kobieta cię odbiera jak się jest wiekowym prawiczkiem. Większość pomyśli sobie tak naprawdę, że coś z taką osobą nie tak. Przyznam się szczerze, że mimo iż sam jestem prawiczkiem dziwi mnie sytuacja jak ktoś jest prawiczkiem po 20 a dziewczyna dziewica po 20, wydaje mi się „podejrzana”. Mówiąc podejrzana mam na myśli, że może religijna, że może ma problemy podobne do moich. Zapewniam Cie, że nie jestem jedynym, który tak uważa. Chociaż wśród moich znajomych, jestem ostatnim który nigdy nie miał dziewczyny i nigdy nie posmakował seksu.

bakus, spoko, 23 lata to piękny wiek. Wierz mi, że jeszcze na nic nie jest za późno
Masz dopiero 23 lata i nie uważam, byś był bardzo posunięty w latach.

Tak samo pisze się jak facet ma 20 lat, tak samo jak się ma 23, tak samo jak się ma 35... że jeszcze młody i życie przed nim.

A jak kobieta 35 letnia dziewica to 'Przecież to kwintesencja kobiecości, kwiat" i takie tam pocieszanie skazanego.

Ile trzebaby mieć lat, żeby powiedzieć, że dziwne jest iż jest się prawiczkiem?? Bo dla mnie jest to 20, 20 lat jest podejrzanym już wiekiem jak ktoś jest prawicziem. Mało takich, którzy na prawdę czekają na kogoś. Większości po prostu nikt nie chce.

Owszem, masz rację, że późna inicjacja może mieć negatywne skutki, np. blokady psychiczne, trudności w kontrolowaniu wytrysku, wytrysk przedwczesny, dyspareunia itp
Albo w ogóle prostata i zaburzenia erekcji na skutek wieku. Gdzie jest więc sens w pisaniu(nie wiem czy przez Ciebie ale przez wielu psychologów) "wiek nie ma znaczenia"? Jeżeli nie ma znaczenia to może zacznijmy uprawiać seks dopiero po 80? Nie ma czegoś takiego jak "najlepsze lata na seks"?? To ponownie... może zacznijmy uprawiać seks po 80. Na pewno będzie lepszy niz ten za czasów nastolatków.

 

No i mało jest osób co mają powyżej 20 i są prawiczkami. Większość ludzi ma to za sobą w tym wieku. A już nie wspomnę o pierwszych związkach, które nas uczą i na podstawie których wyciągamy wnioski i w pewnym sensie dojrzewamy. Mi jest źle z faktem, że nie poznam smaku seksu jako nastolatek, o ile w ogóle go poznam... bo jestem niemalże pewnym, że jedynie z prostytutkami... Źle mi z faktem, że nie przeżyłem "zakazanej" nastoletniej miłości, nie mam wspomnień z których mógłbym się śmiać teraz, nie przeżyłem fajnej studniówki z ukochaną jak każdy z mojej klasy i innych.

Niektórzy po prostu są skazani na samotnośc czy będą walczyć czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bakus, dobra będę dosłowny - sam przeżyłem swój pierwszy raz po dwudziestce i jakoś problemu w sferze seksu nie mam i nie miałem ;)

Nie dajcie sobie wmówić, że pierwszy raz doda wam takiego kopa, że będziecie megamęscy i ogólnie dostaniecie bonus + 50 do zajebistości bo zrzucicie z siebie tę kulę zwaną "byciem prawiczkiem". Ale działać w tym kierunku trzeba skoro chce się pozbyć tego, dla wielu bardzo wstydliwego, brzemienia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie kobieta nawet psycholog nie zrozumie nigdy facetów w tej kwestii. Bycie prawiczkiem można porównać do bycia brzydką, nieatrakcyjną dziewczyną. To i to powoduje b niską samoocenę, problemy w relacjach i brak poczucia męskości czy kobiecości. 20 kilku letni facet który nie uprawiał seksu jest w jakimś stopniu zaburzony psychicznie, postępuje przeciw naturze i kulturze i gadanie że to normalne ze strony kobiet nic tu nie pomoże. Ja nie mam tak jak większość ludzi wspomnień miłości ze szkoły średniej czy studiów nawet co powoduje że jestem w jakimś stopniu upośledzony. Nie przeżyłem miłości seksu w wieku do tego odpowiednim i zawsze mi będzie żal straconych lat i doświadczeń które by mnie odpowiednio ukształtowały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bakus, dobra będę dosłowny - sam przeżyłem swój pierwszy raz po dwudziestce i jakoś problemu w sferze seksu nie mam i nie miałem ;)

Ale wiele osób ma. Druga sprawa jest taka, że mnie właściwie nie martwi, że nie dam rady czy coś takiego. Mnie dobija fakt, że nikogo nie mam, nikogo nie miałem, nie mam wpsomnień, żadna mnie nie kochała nigdy a brak seksu mnie też męczy. Trace najlepsze lata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Związek? Bym zniszczył sobie życie, i komuś? Nie, dziękuje :<.

No i gitara. Nie widze więc żadnego problemu. Ciesz się życiem.

 

carlosbueno, ale serio uważasz, że jak przestaniesz być prawiczkiem to Twoja samoocena wzrośnie?

A dlaczego ma nie wzrosnąc?? Dlaczego tak próbujecie wmówić, że jak ktoś przestaje być prawiczkiem to nie czuje się z tym lepiej i nic nie działa na plus...

Skoro nie widzi w sobie mężczyzny bo jest prawiczkiem to może w jakimś stopniu w sobie go dostrzegnie jeżeli już posmakuje kobiety... Chociaż ja uważam, że tak późne stracenie dziewictwa nie jest męskie i przeczy męskości.

 

bakus, fakt, że można mieć z tym problem ale działasz coś w tym kierunku?

A co ja mogę?? Czasu nie cofnę. Przegrałem tamten etap w życiu. Nikt mi go nie odda. Oszkuali mnie Ci co mówili, że warto czekać, że jakaś się trafi i mnie pokocha, że cierpliwość zostanie wynagrodzona. Gówno prawda. Ja też kretyn uwierzyłem w te bajki. Chcę spowrotem być natstolatkiem, chce przeżyć nastoletnią miłość i nastoletni seks. Kto mi to odda?? Gniew we mnie jest tak silny, że jak ktoś by mi na żywo powiedział cos podobnego "warto czekać" to bym mu wybił zęby. I wybiłbym też tym co mi takie rady dawali 5 lat temu na tym forum.

Co mogę teraz zrobić?? Jestem zadbany, dobrze ubrany, uśmiechnięty, mam swoje zdanie, umiem go bronić, rozmawiam z dziewczynami w sklepach(ale kasjerkami bądź tymi co sprzedają produkty i dają próbki produktu do degustacji) na uczelni, podczas jakiś spotkań, uśmiecham się, używam feromonów(kupiłem 3 rózne za ok 600zł w sumie), perfum, który mi odpowiada. Miałem swego czasu konto randkowe ale nic z tego nie wyszło, w realu zapraszałem nie jedną na spacer ale nic z tego nie wyszło, zmuszałem się do wyjść w miejsca, których lubię. Właściwie to nigdzie wychodzić nie lubię, robie to w sumie zmuszając się bo wiem, że trzeba. Obserwują typy facetów jacy podobają się kobietą i biorę w jakimś stopniu przykład z ich mowy ciała... Czytam o PUA, oglądam ich materiały, kupiłem książke Alpha Male.

nie wiem co jeszcze mogę zrobić... a czas dałem sobie do 25... później idę na dziwki a potem kończę z sobą bo nie mam ochoty już tak funkcjonować dłuzej, wiedząc, że zmian nie będzie. Cofam się w czasie i to już 5 lat trwa. Męcze się 5 lat z sobą. Ile można!! To jest tragedia, że taki okres czasu się nic nie zmienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bakus z tego co piszesz aż do przesady skupiasz się na tym prawictwie i chęcią jego utraty to chyba zdominowało Twoje życie. Też się tym kiedyś zamartwiałem i też planowałem samobójstwo z tym związane. Za bardzo się spinasz, myślisz aby spodobać się kobiecie może brak Ci przez to naturalności i luzu ale rozumiem Twoją motywację. Może szukasz wśród niewłaściwych kobiet może trzeba się zainteresować średniej urody albo takimi które wiadomo że są dosyć łatwe żeby się przełamać chociaż bo z tego co piszesz sporo inwestujesz w siebie aby zainteresować kobiety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bakus z tego co piszesz aż do przesady skupiasz się na tym prawictwie i chęcią jego utraty to chyba zdominowało Twoje życie. Też się tym kiedyś zamartwiałem i też planowałem samobójstwo z tym związane. Za bardzo się spinasz, myślisz aby spodobać się kobiecie może brak Ci przez to naturalności i luzu ale rozumiem Twoją motywację. Może szukasz wśród niewłaściwych kobiet może trzeba się zainteresować średniej urody albo takimi które wiadomo że są dosyć łatwe żeby się przełamać chociaż bo z tego co piszesz sporo inwestujesz w siebie aby zainteresować kobiety.

... a ty właściwie dlaczego jesteś sam, dlaczego nie masz i nie miałeś nikogo??

 

Bakus. Jestes z wawy?

nie. A czemu pytasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, ale serio uważasz, że jak przestaniesz być prawiczkiem to Twoja samoocena wzrośnie?

A dlaczego ma nie wzrosnąc?? Dlaczego tak próbujecie wmówić, że jak ktoś przestaje być prawiczkiem to nie czuje się z tym lepiej i nic nie działa na plus...

Skoro nie widzi w sobie mężczyzny bo jest prawiczkiem to może w jakimś stopniu w sobie go dostrzegnie jeżeli już posmakuje kobiety... Chociaż ja uważam, że tak późne stracenie dziewictwa nie jest męskie i przeczy męskości.

Bo w którym aspekcie życia masz być bardziej męski? Włosy na klacie mają Ci urosnąć? Będziesz lepiej umięśniony dzięki temu? Będziesz tak pewny siebie, że każda Twoja?

To naprawdę tak nie działa. Co najwyżej lepiej poznasz siebie, swoje ciało i to co kobieta może w nim widzieć fajnego. Sorry, ale naprawdę nic więcej.

 

bakus, fakt, że można mieć z tym problem ale działasz coś w tym kierunku?

Co mogę teraz zrobić?? Jestem zadbany, dobrze ubrany, uśmiechnięty, mam swoje zdanie, umiem go bronić, rozmawiam z dziewczynami w sklepach(ale kasjerkami bądź tymi co sprzedają produkty i dają próbki produktu do degustacji) na uczelni, podczas jakiś spotkań, uśmiecham się, używam feromonów(kupiłem 3 rózne za ok 600zł w sumie), perfum, który mi odpowiada. Miałem swego czasu konto randkowe ale nic z tego nie wyszło, w realu zapraszałem nie jedną na spacer ale nic z tego nie wyszło, zmuszałem się do wyjść w miejsca, których lubię. Właściwie to nigdzie wychodzić nie lubię, robie to w sumie zmuszając się bo wiem, że trzeba. Obserwują typy facetów jacy podobają się kobietą i biorę w jakimś stopniu przykład z ich mowy ciała... Czytam o PUA, oglądam ich materiały, kupiłem książke Alpha Male.

No i dobrze staraj się ale czytając porady w tych sprawach możesz się naprawdę przejechać bo nie będziesz naturalny.

Teksty o feromonach pominę milczeniem bo śmiać mi się z takich rzeczy chce.

A dlaczego w serwisach randkowych nie wyszło, jeśli wolno spytać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam te posty zamieszczone przez Was i tak, jak stwierdził carlosbueno – ani jako kobieta, ani jako psycholog nie jestem chyba w stanie zrozumieć facetów w tej kwestii. A już w ogóle nie rozumiem słów ajajaj89:

23 lata to jest juz bardzo posunięty wiek po wzgledem prawictwa. 20 lat - już trzeba bić na alarm.
Powiedzenie sobie iz sie jest jeszcze mlodym i bedzie mialo czas na sex jest taką samą racjonalizacja jak powiedzenie sobie ze sie nie odzywa w grupie, bo ludzie w niej są żli i nie dają dojść do głosu.

Nie równałabym lęku społecznego i nieśmiałości czy milczenia z obawy przed kompromitacją w oczach innych z tym, że ktoś nie przeżył inicjacji seksualnej i próbuje szukać uzasadnienia dla samego siebie.

Inna kwestia to jak kobieta cię odbiera jak się jest wiekowym prawiczkiem. Większość pomyśli sobie tak naprawdę, że coś z taką osobą nie tak. Przyznam się szczerze, że mimo iż sam jestem prawiczkiem dziwi mnie sytuacja jak ktoś jest prawiczkiem po 20 a dziewczyna dziewica po 20, wydaje mi się „podejrzana”. Mówiąc podejrzana mam na myśli, że może religijna, że może ma problemy podobne do moich. Zapewniam Cie, że nie jestem jedynym, który tak uważa.

bakus, czyli zaliczam się do grona "podejrzanych" :)

Ile trzeba by mieć lat, żeby powiedzieć, że dziwne jest iż jest się prawiczkiem?? Bo dla mnie jest to 20, 20 lat jest podejrzanym już wiekiem jak ktoś jest prawiczkiem.

Nie ma żadnych wytycznych, kiedy „najlepiej” stracić cnotę. Bez sensu, kiedy ktoś sobie wyznacza jakieś ramy czasowe "do kiedy muszę pozbyć się brzemienia prawictwa/dziewictwa", a których przekroczenie świadczy już o patologii w sferze seksu.

Gdzie jest więc sens w pisaniu (nie wiem czy przez Ciebie ale przez wielu psychologów) "wiek nie ma znaczenia"? Jeżeli nie ma znaczenia to może zacznijmy uprawiać seks dopiero po 80?

A dlaczego od razu tak radykalnie?

No i mało jest osób co mają powyżej 20 i są prawiczkami. Większość ludzi ma to za sobą w tym wieku.

W tym stwierdzeniu byłabym ostrożna. Nie prowadzę statystyk, a badaniom socjologicznym w sparwie seks też do końca nie ufam, bo wyniki nie do końca są prawdziwe. Ludzie zaznaczają odpowiedzi, że przeżyli inicjację seksualną wcześniej, bo "głupio" inaczej, a w rezultacie nie odbyli stosunku seksualnego z partnerką. Chyba w którymś miejscu pisał o tym carlosbueno - kobiety zawyżają wiek inicjacji seksualnej, a mężczyźni mają tendencję zaniżać. Owszem, spora część osób po 20 roku życia na pewno ma jakieś doświadczenia seksualne typu petting, seks oralny, ale byłabym ostrożna w szafowaniu stwierdzeniami, że większość ma za sobą stosunek seksualny.

 

W ogóle zgadzam się ze SadSlav - nie wiem, skąd wynika przekonanie, że przeżycie pierwszego razu przyczyni się od razu do ogromnego wzrostu samooceny. Nie jestem mężczyzną - być może dlatego nie jestem w stanie tego pojąć. Na pewno sfera seksualna to istotne kryterium wartościowania własnej osoby u facetów.

Dlaczego tak próbujecie wmówić, że jak ktoś przestaje być prawiczkiem to nie czuje się z tym lepiej i nic nie działa na plus...

Skoro nie widzi w sobie mężczyzny bo jest prawiczkiem to może w jakimś stopniu w sobie go dostrzegnie jeżeli już posmakuje kobiety...

bakus, nie próbuję wmówić, że utrata prawictwa nie może być OK. Nigdzie tak nie napisałam. Może być bardzo na plus. Chodzi mi o to, żeby z kolei nie przeginać w drugą stronę i myśleć o sobie w kategoriach "Jestem do bani, bo w wieku 23 lat nie bzyknąłem żadnej laski". Mam wrażenie, że niektórzy Panowie w tym wątku za bardzo koncentrują się na samym seksie, zamiast wysiłki skierować bardziej na poznanie wartościowej kobiety, z którą można stworzyć związek - seks pojawia się z czasem. Rzadko który związek zaczyna się od seksu. A jeżeli komuś zależy tylko na samej penetracji bez uczucia, to może sugestia carlosbueno jest do rozważenia -
może trzeba się zainteresować średniej urody albo takimi które wiadomo że są dosyć łatwe

 

Chyba nie umiem "udźwignąć" tego wątku. Po prostu mam inne zdanie i świadomość, że chyba moje poglądy w sprawie seksu są staroświeckie i mało "modne". Czekam na zarzuty o brak profesjonalizmu... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racjonalizacja (od łac. ratio, rozum) - w psychologii jeden z mechanizmów obronnych - pozornie racjonalne uzasadnianie po fakcie swoich decyzji i postaw, kiedy prawdziwe motywy pozostają ukryte, często także przed własną świadomością.

 

Czyli:

 

Prawiczek mówi sobie iz jest prawiczkiem dlatego iz nie spotkal jeszcze tej jedynej. A tak naprawdę jest prawiczkiem, gdyż jest nieśmialy, malo męski, zbyt bojażliwy i zbyt mało pewny siebie.

 

Chodzilem kiedys do psychoterapeuty CBT i on mi tez mowil ze jestem jeszcze mlody i inne banialuki.

 

Lecz gdy zaczalem sobie robic autopsychoanalizę, uświadomilem sobie pelno jak dotad skrywanych motywów, ktorych by teraputa CBT nigdy by nie dostrzegl. I dopiero teraz czuję ze sie zmieniam na lepsze. Staje sie bardziej zrownowazony, pewny siebie, zaczynam zagadywac dziewczyny.

 

Gdybym nadal tkwil w terapii behawioralno-poznawczej tkwil bym w miejscu

 

CBT - owszem - ale moim zdaniem kazdy psychoterapeuta musi cos wiedziec nt terapii psychoanalityczno-psychodynamicznej

 

Ta pierwsza mowi nam ze wszystko jest ok i wszystko bedzie dobrze, a to nie jest droga do uzdrowienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pani psycholog ma rację - pierwszy seks jest ważny, na pewno zapamiętuje się go na całe życie, ale tak naprawdę liczy się co innego: długofalowa umiejętność stworzenia stałego, stabilnego związku, a to zwykle przychodzi z wiekiem, gdzieś koło 25-30 roku życia, nieco wcześniej u kobiet, a później - u facetów.

 

Prawdziwy dramat zaczyna się wtedy, gdy dochodzisz to 30tki i zdajesz sobie sprawę, że inni mają już żonę/męża, a może i dzieci, albo choćby są szczęśliwi z kimś bez kościelnego/urzędowego usankcjonowania związku, a ty jesteś wciąż sam ... I chcesz to zmienić, ale ci się nie udaje, bo nie możesz wydostać się z pułapki niskiej samooceny, nerwicy, rosnącego wieku ...

 

Mi jest o tyle trudniej, że jestem gejem - myślę, że żaden heteryk nie jest sobie w stanie wyobrazić ile niesie to za sobą kłopotów i ograniczeń: ukrywanie się, obawy związane z coming outami, różne, najczęściej negatywne reakcje rodziny, trudności w znalezieniu partnera (jeśli ktoś nie chodzi do klubów, to w ogóle nie ma szansy poznać kogoś w naturalny sposób, pozostają tylko portale randkowe, gdzie czujesz się jak niewolnik do sprzedania na targu) i utrzymania związku wobec braku akceptacji i wsparcia otoczenia i więzów formalnych typu związek partnerski. Mimo to wciąż marzę i chcę marzyć o facecie mojego życia !

 

PS. Fajnie by było, gdyby na tym forum znalazł się jakiś kąt dla homoseksualnych chłopaków i facetów - nie mam najmniejszych wątpliwości, że mamy więcej problemów psychicznych niż statystycznie reszta społeczeństwa ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bakus, czyli zaliczam się do grona "podejrzanych" :)

Przykro mi. Tobie pewnie nie. Nie wiem czy masz kogoś czy nie masz. NIe życzę Ci, żebyś musiała męczyć się z samotnością i stracić cnotę np. w wieku 70 lat. Przecież wiek nie ma znaczenia :)

 

Nie ma żadnych wytycznych, kiedy „najlepiej” stracić cnotę. Bez sensu, kiedy ktoś sobie wyznacza jakieś ramy czasowe "do kiedy muszę pozbyć się brzemienia prawictwa/dziewictwa", a których przekroczenie świadczy już o patologii w sferze seksu.

W takim razie bez sensu jest pisanie, że wiek 23 lata to jeszcze młody wiek i wszystko przed nim.

 

A dlaczego od razu tak radykalnie?

Dlaczego radykalnie?? Skoro twierdzicie wy psycholodzy, że wiek nie ma znaczenia to dlaczego moja odpowiedź ma być radykalna. Ja taką wypowiedź traktuje bardzo dosłownie. A jeżeli nie jest ona dosłowna to prosze mi ją rozwinąc. Z tym, że podrkeślam, że sama napisałaś wcześniej, że nie ma odpowiedniego wieku dla wszystkich.

 

W tym stwierdzeniu byłabym ostrożna. Nie prowadzę statystyk, a badaniom socjologicznym w sparwie seks też do końca nie ufam, bo wyniki nie do końca są prawdziwe.

Akurat takie pocieszenei jest bardzo popularne jak się pociesza starego prawiczka czy dziewicę. Natomiast jak któryś taki prawiczek czy dziewica napisze, że chcę tylko prawiczka albo tylko dziewice do związku to wtedy odpowiedzi są na zasadzie "to szukaj w przedszkolu", "tacy wygineli" itp.

 

Owszem, spora część osób po 20 roku życia na pewno ma jakieś doświadczenia seksualne typu petting, seks oralny, ale byłabym ostrożna w szafowaniu stwierdzeniami, że większość ma za sobą stosunek seksualny.

Mają. Mają też związki co powodje, że dojrzewają na ich podstawie, stają się doświadczeni i bardziej dorośli. A niektórzy utrzymują się na etapie niedojrzałego dziecka, skoro nie ma doświadczenia. Oczywiście w pewnych kwestiach a w tym przypadku związków. Bo nie wie jak się zachować.

 

bakus, nie próbuję wmówić, że utrata prawictwa nie może być OK. Nigdzie tak nie napisałam. Może być bardzo na plus. Chodzi mi o to, żeby z kolei nie przeginać w drugą stronę i myśleć o sobie w kategoriach "Jestem do bani, bo w wieku 23 lat nie bzyknąłem żadnej laski".

Cóz. Wiadomo, że nie powinno się tak podchodzić do tego. Ale co zrobisz. Dla większości facetów to jest taki efekt tego, jak dla kulawego to, ze nie potrafi normalnie chodzić. Łatwo jest powiedzieć, doskonale o tym wiesz.

 

 

Chyba nie umiem "udźwignąć" tego wątku. Po prostu mam inne zdanie i świadomość, że chyba moje poglądy w sprawie seksu są staroświeckie i mało "modne". Czekam na zarzuty o brak profesjonalizmu... :)

Lepiej się nie przyznawaj do tego :P Nie rokuje to dobrze twojej karierze ani opinii na twój temat.

 

Bo w którym aspekcie życia masz być bardziej męski? Włosy na klacie mają Ci urosnąć? Będziesz lepiej umięśniony dzięki temu? Będziesz tak pewny siebie, że każda Twoja?To naprawdę tak nie działa. Co najwyżej lepiej poznasz siebie, swoje ciało i to co kobieta może w nim widzieć fajnego. Sorry, ale naprawdę nic więcej.

Są różne powody dla których człowiek ma niską samoocenę. Nie tobie zatem i nikomu innemu oceniać czy dany sposób jest zły czy dobry bo na każdego zadziała inaczej. Dla Ciebie bycie prawiczkiem może nie było problemem, dla innego będzie większym dla innego nie będzie problemem w ogóle. Dlatego jednemu pozbycie się prawictwa możę bardzo pomóc, sprawić, że poczuje się męsko, a jak się poczuje męsko to taki będzie.

Kobieta jak zrzuci 20kg będzie mieć płaski brzuch również może nabrać wysokiej samooceny. Dlatego nikt nie powinien pisać "myślisz, że jak zrzucisz te kilogramy to staniesz się pewna siebie??"

Oczywiście, że pewnośc siebie to nie tylko te aspekty. To jak Pani ekseprt zauważyła głębsza sprawa, ale są wyznaczniki, powody dla których mamy niską samoocenę bądź wysoką. Na czymś jest ona budowana(byleby nie opinii innych)

No i dobrze staraj się ale czytając porady w tych sprawach możesz się naprawdę przejechać bo nie będziesz naturalny.

To właśnie błedne też podejście i brak zrozumienia powoduje, żę odpowiedzi na teamt PUA padają jakie padają. Fakt faktem, że może to wyglądać sztucznie na początku, ale to nie jest przecież zmiana charakteru tylko nauka pewnych zachowań. Tak samo jak z nauką języka obcego czy treningów piłki nożnej. Na poczatku kaleczysz ale potem stajesz się coraz lepszy. Chociaż do PUA jeszcze chyba nie dorosłem.

 

Teksty o feromonach pominę milczeniem bo śmiać mi się z takich rzeczy chce.

Czy oceniasz to tylko na podstawie swojej logiki czy intuicji, która jako że jesteś tylko człowiekiem bywa niekiedy myląca?? Pokaż mi prosze badania, które potwierdzą, że feromony jak BTB czy Pheromax nie działają. Bo ja je stosuje i nieskromnie przyznam, że dziewczyny od tamtego czasu na mnie spoglądają cześciej a nie zmieniło się nic prócz tego, że "dołożyłem" je do swojego imageu. Kota w worku nigdy nie kupuje i dlatego też oczytałem się z tym i owym, zanim wydałem taką kase.

 

A dlaczego w serwisach randkowych nie wyszło, jeśli wolno spytać?

Bo ja wiem... Złe rozpoczęcie rozmowy? Żadnej się nie spodobałem ze zdjęc, może nie jestem tak przystojny jak mi się wydaje... Żadna mi nie odpisywała a jak już to brak umiejętności podtrzymania rozmowy skutkował tym, że nie odpisywały dalej.

 

Dlaczego chodzenie do panienek za kase ma być złe?? Skoro tyle czasu się nie udaje, najlepsze lata lecą to dlaczego to jest złe rozwiązanie?? Dlaczego mówi się, że "warto czekać" ja się pytam dlaczego warto czekać?? Ja jako prawiczek bardzo bym chciał, żeby moja przyszła kobieta była dziewicą. A w przedszkolu szukać nie mam zamiaru.

Dlaczego warto czekać? Dlaczego prostytutki są złe skoro i tak ja już to nasze przyszłe parterki dziewicami nie będą. Chociaż pojawienie się jest w sumie zerowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego prostytutki są złe skoro i tak ja już to nasze przyszłe parterki dziewicami nie będą. Chociaż pojawienie się jest w sumie zerowe.
chyba jest spora różnica między prostytutkami a kobietami które uprawiały seks przed ślubem czy nie czekają na tego jedynego.

 

Z tego co piszesz wnioskuje że jesteś bardzo niezaspokojony seksualnie stąd sporo niepotrzebnej agresji w tobie. Dlatego powinieneś zrzucić to brzemię najprędzej jak się da. Pójście do agencji towarzyskiej jest jakimś rozwiązaniem ale też nie koniecznie musi być najlepszym. Ja kiedyś byłem poszedłem z kolegą stałym bywalcem oczywiście już mocno nawalony bo na trzeźwo bym tego nie zrobił ale nic z tego nie wyszło sprzęt nie zadziałał nie wiem czy od alkoholu, strachu czy czegoś jeszcze innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są różne powody dla których człowiek ma niską samoocenę. Nie tobie zatem i nikomu innemu oceniać czy dany sposób jest zły czy dobry bo na każdego zadziała inaczej. Dla Ciebie bycie prawiczkiem może nie było problemem, dla innego będzie większym dla innego nie będzie problemem w ogóle. Dlatego jednemu pozbycie się prawictwa możę bardzo pomóc, sprawić, że poczuje się męsko, a jak się poczuje męsko to taki będzie.

Kobieta jak zrzuci 20kg będzie mieć płaski brzuch również może nabrać wysokiej samooceny. Dlatego nikt nie powinien pisać "myślisz, że jak zrzucisz te kilogramy to staniesz się pewna siebie??"

Oczywiście, że pewnośc siebie to nie tylko te aspekty. To jak Pani ekseprt zauważyła głębsza sprawa, ale są wyznaczniki, powody dla których mamy niską samoocenę bądź wysoką. Na czymś jest ona budowana(byleby nie opinii innych)

Niczego nie oceniam tylko potwierdzam, że to naprawdę niewiele zmienia. Za dużo filmów typu "American Pie".

 

PUA to zwykłe naciągactwo, które nie musi wypalić w przypadku każdego mężczyzny. Po to jesteśmy różni pod każdym względem, żeby dobór naturalny każdemu chociaż trochę sprzyjał. Jakby wszyscy faceci używali ciągle tych samych tricków to gatunek ludzki zniknąłby z powierzchni ziemi bardzo szybko i świat byłby po prostu nudny.

 

Czy oceniasz to tylko na podstawie swojej logiki czy intuicji, która jako że jesteś tylko człowiekiem bywa niekiedy myląca?? Pokaż mi prosze badania, które potwierdzą, że feromony jak BTB czy Pheromax nie działają. Bo ja je stosuje i nieskromnie przyznam, że dziewczyny od tamtego czasu na mnie spoglądają cześciej a nie zmieniło się nic prócz tego, że "dołożyłem" je do swojego imageu. Kota w worku nigdy nie kupuje i dlatego też oczytałem się z tym i owym, zanim wydałem taką kase.

Badania badaniami ale jak jesteś np kiepskim okazem gościa, który nie umie zagadać nawet to nic Ci nie pomoże. Te 'specyfiki' działają głównie na psychikę. I to nie wąchającego tylko spryskanego. Jasne, że dziewczyny częściej się na Ciebie patrzą. Bo masz takie nastawienie po używaniu specyfików. Siła sugestii. Oczywiście każda wyczuwa te feromony z kilku metrów najlepiej... :lol:

Będę brutalny swoim pytaniem ale: co Ci po feromonach skoro nadal "nie zaliczyłeś"? To oznacza, że faktycznie działąją? Jak dla mnie nie bardzo.

 

Bo ja wiem... Złe rozpoczęcie rozmowy? Żadnej się nie spodobałem ze zdjęc, może nie jestem tak przystojny jak mi się wydaje... Żadna mi nie odpisywała a jak już to brak umiejętności podtrzymania rozmowy skutkował tym, że nie odpisywały dalej.

Może zainteresuj je jakimś nietypowym hobby, czymś na czym się znasz i jest bardzo Twoje.

 

Jeśli chodzi o to, dlaczego współżycie z prostytutką jest "złe" to jest węższy problem. Bo uczysz się złych zachowań w stosunku do kobiet na przykład i w przyszłości nie będziesz nawet umiał zadbać, żeby Twoja partnerka miała orgazm, bo będziesz dbał tylko o zaspokojenie swoich potrzeb. W relacji klient - prostytutka chodzi w końcu tylko i wyłącznie o zaspokojenie męskich potrzeb, czyż nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może zainteresuj je jakimś nietypowym hobby, czymś na czym się znasz i jest bardzo Twoje.

Ale jak tu zainteresowac, rozpocząć rozmowę jak i tak jedna na 100 Ci odpisze a na portalu w twoim mieście jest 120 profili.

Badania badaniami ale jak jesteś np kiepskim okazem gościa, który nie umie zagadać nawet to nic Ci nie pomoże. Te 'specyfiki' działają głównie na psychikę. I to nie wąchającego tylko spryskanego. Jasne, że dziewczyny częściej się na Ciebie patrzą. Bo masz takie nastawienie po używaniu specyfików. Siła sugestii. Oczywiście każda wyczuwa te feromony z kilku metrów najlepiej... Będę brutalny swoim pytaniem ale: co Ci po feromonach skoro nadal "nie zaliczyłeś"? To oznacza, że faktycznie działąją? Jak dla mnie nie bardzo.

Jedno jest prawdziwe. Tylko to pierwsze. Jeżeli jest się kiepski to i to nie pomoże.

Natomiast jeżeli nie dysponujesz badaniami, że te feromony faktycznie nie działają to nie będe zwolennikiem twoich dalszych opinii. Ja Cię odsyłam do stron, które pokazują, że to faktycznie działa, ale nie jest to cudowny wynalazek, ze każda jest twoja. Producenci zresztą sami mówią, zę to wspomagacz, który nie gwarantuje niczego ale w jakiś sposób ułatwia. Dlatego zanim coś skrytykujesz to zbaaj dokładnie. Bo teraz kompletne bzdury opowiadasz i nie wiesz na czym ich działanie ma polegać.

 

PUA to zwykłe naciągactwo, które nie musi wypalić w przypadku każdego mężczyzny. Po to jesteśmy różni pod każdym względem, żeby dobór naturalny każdemu chociaż trochę sprzyjał. Jakby wszyscy faceci używali ciągle tych samych tricków to gatunek ludzki zniknąłby z powierzchni ziemi bardzo szybko i świat byłby po prostu nudny.

To nie są triki. Nie wiesz na temat PUA najwidoczniej dużo. Ale fakt faktem, że nie musi działać w przypadku każdego mężczyzny bo nie każdy ma serce by to robić.

Jak ktoś podchodzi do tego na prawdę serio to zadziała.

 

Niczego nie oceniam tylko potwierdzam, że to naprawdę niewiele zmienia. Za dużo filmów typu "American Pie".

Ty jesteś jeden. A ja nadal mówię, że to kwestia indywidualna. Nie raz czytałem o sytuacjach, że jak facet zrobił to "wkońcu" to potem ożył i stał się dużo bardziej pewny siebie.

Zależy od sytuacji i człowieka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego prostytutki są złe skoro i tak ja już to nasze przyszłe parterki dziewicami nie będą. Chociaż pojawienie się jest w sumie zerowe.
chyba jest spora różnica między prostytutkami a kobietami które uprawiały seks przed ślubem czy nie czekają na tego jedynego.

 

Z tego co piszesz wnioskuje że jesteś bardzo niezaspokojony seksualnie stąd sporo niepotrzebnej agresji w tobie. Dlatego powinieneś zrzucić to brzemię najprędzej jak się da. Pójście do agencji towarzyskiej jest jakimś rozwiązaniem ale też nie koniecznie musi być najlepszym. Ja kiedyś byłem poszedłem z kolegą stałym bywalcem oczywiście już mocno nawalony bo na trzeźwo bym tego nie zrobił ale nic z tego nie wyszło sprzęt nie zadziałał nie wiem czy od alkoholu, strachu czy czegoś jeszcze innego.

 

Drogi carlosbueno dobrze ze sprzęt nie zadziałał bo jeszcze byś coś złapał albo co gorsza by Ci się spodobało i sam zostałbyś stałym bywalcem. A chodzenie do agencji to dla mnie dziecinada i /uwaga bakus !!!!/ totalna tandeta.

A Twoje bakus podejście do kobiet ..... :hide: ........ przestaję sie dziwić, ze Cie unikają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bakus, za dużo czytasz i filozofujesz o feromonach (jesteś człowiekiem czy zwierzęciem, żeby to miało faktycznie działać? A co ma mnie obchodzić, że naukowcy stwierdzili, że to działa? Wiesz ile badań naukowych jest "sponsorowanych przez rozmaite koncerny" - to ma być wykładnik czegokolwiek? za dużo pierdolencji naukowych a za mało praktyki w relacjach z płcią przeciwną), PUA (większość osób obywa się bez takich 'porad' i żyją, mają dziewczyny i się rozmnażają - to porady dla społecznych przygłupów, krótko mówiąc) oraz bonusa do męskości w przypadku nie bycia już prawiczkiem. I jeszcze ten tekst o odpisywaniu na portalach... Może nie masz zbyt wiele do powiedzenia tym dziewczynom skoro prawie nigdy nie odpisują? Może zdjęcie kiepskie wstawiłeś?

Mam wrażenie, że podchodzisz do wszystkiego zbyt agresywnie, na szybko i 'byle zaliczyć'. O to naprawdę chodzi? Taki płytki jesteś?

Po tym wszystkim czego się tu naczytałem wiem chyba tylko jedno. Pozbycie się uczucia "bycia prawiczkiem" nie spowoduje, że będziesz bardziej męski. Ale może sprawi, że będziesz odrobinę mniej żałosny i infantylny w podejściu do kobiet.

Niestety dołączam do skwitowania Twojej osoby przez cudaczkę. Zrewiduj swoje podejście do kobiet. Diametralnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drogi carlosbueno dobrze ze sprzęt nie zadziałał bo jeszcze byś coś złapał albo co gorsza by Ci się spodobało i sam zostałbyś stałym bywalcem. A chodzenie do agencji to dla mnie dziecinada i /uwaga bakus !!!!/ totalna tandeta. A Twoje bakus podejście do kobiet ..... ........ przestaję sie dziwić, ze Cie unikają.

 

Pff... a jakie ja mam podejście do kobiet?? Nawet go nie znasz. A druga sprawa to ta... brawo carlosbueno. Jesteś cudowny wspaniały, Mimo, że masz 32 lata i jesteś prawiczkiem, podejście do kobiet masz wspaniałe chociaż żadna Cie nie chce, ale i tak jesteś super faceem bo nie zmieniasz ich jak rękawiczki... żebyś miał chociaż okazję na seks.. ale cóż, cudak to docenia. Chociaż będziesz prawiczkiem do końca życia i nigdy nie zaznasz miłości dla cudaka i tak jesteś bohaterem...

5 lat temu podobnie mi pisali jak carlosowi,ze jestem super wspaniały... i gówno z tego mam, zatem wsadź sobie te teksty, że traktuje kobiet tak czy siak, bo po pierwsze nie masz pojęcia a po drogie dobre ich traktowanie(zresztą które osobiście uważam, że posiadam) jak carlos gwarantuje ci bycie 32 letnim prawiczkiem.

 

SadSlav to ty filozofujesz i bzdury pleciesz bo nie masz żadnych doświadczeń. Ja czytałem, korzystałem i wiem jak działają feromony, widzę, że "coś się dzieje" więc jeżeli nie masz argumentów pokazujących, że nie działają tylko na podstawie twoich domniemań to wybacz ale dlasza dyskusja nie ma sensu. Jest masa osób, które również je testowały o i potwierdzi to, że działają.

Skoro taki mądry jesteś to pokaż jakąś sprawdzoną rade, bo na razie to tylko krytykujesz za dziaałania, któe mają pomóc kogoś poznać. Jak CI to nie pasuje to sie odwal. NIe masz pojęcia to sie nie wypowiadaj. A o PUA nie masz pojęcia jak widać podobnie jak o feromonach.

Mam wrażenie, że podchodzisz do wszystkiego zbyt agresywnie, na szybko i 'byle zaliczyć'. O to naprawdę chodzi? Taki płytki jesteś?

Miałem okazje zaliczyć. Odmówiłem. Dlatego, że to był najwyżej raz, mozę dwa-trzy razy w sumie a doświadczenia wolałbym nabierać u tej, którą pocham z wzajemnością. Pomyślałem, mimo wszystko, że moze poczekam. Żałuję teraz ale czasu nie cofnę.

 

Ale może sprawi, że będziesz odrobinę mniej żałosny i infantylny w podejściu do kobiet.

A to już coś. Mimo wwszystko jednemu zadziała na niekorzyść, innemu na plus.

 

Niestety dołączam do skwitowania Twojej osoby przez cudaczkę. Zrewiduj swoje podejście do kobiet. Diametralnie.

Na takie jak ma nasz 32 letni prawiczkowy kolega na forum. Nic z tego nie ma, ale ty i cudak to doceniacie. Cóz za zaszczyt.

Jakie ja mam podejście do kobiet?? Nie masz o tym pojęcia.

Co do PUA to faktycznie nie trzeba być PUA, żeby mieć kobietę. Ale PUA kobietę zdobędzie, a "nie PUA" niekoniecnzie. Są kompletni nieudacznici, którym wskazówki są potrzebne. I dla nich jest właśnie to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co dyskutujecie z tym chodzącym workiem kompleksów, który myśli, że jest tu najmądrzejszy. Jakbym widział samego siebie sprzed kilku lat- mega kompleksy, ogromna niechęć do kobiet, kłótnie na te tematy na forach dyskusyjnych itd. Dyskusja z kimś takim nie ma sensu, bo jak tylko nie zgodzicie się z jego zdaniem, to od razu pojawią się obelgi pod waszym adresem. On jest zafascynowany tymi super podrywaczami PUA a prawda jest taka, że te ich gierki każda inteligentniejsza kobieta bardzo prosto rozszyfrowuje. Potem taki pożal się Boże PUA myśli jak pięknie to rozegrał a prawda jest taka, że po prostu spodobał się kobiecie i tyle. W dzisiejszych czasach mnóstwo kobiet też czyta rozmaite porady dotyczące podrywu, więc te wszelkie "genialne metody" stosowane przez PUA znają doskonale... Kobieta doskonale wie kiedy jest podrywana.

 

Zrozum chłopie, że nie jesteś pępkiem świata i nie zawsze masz racje., a kobiety nie są takie głupie jak Ci się wydaje. W końcu tak czy siak pogodzisz się z obecną sytuacją, a ta buntownicza natura Ci przejdzie, tak jak mnie przeszła. Pewnie sobie pomyślisz co za idiotyzmy wypisuję i mnie wyzwiesz od najgorszych, ale za kilka lat zobaczysz, że miałem racje i pogodzisz się z obecną sytuacją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z zmoriartyz. PUA jest płytkie bo zakłada to, że kobieta nie pozna się na zamiarach faceta i jest na tyle głupia żeby dać się nabrać na wszystko co jej powie. To jest postawa zakładająca wyższość faceta nad kobietą. Lepiej jednak podchodzić do relacji damsko-męskich na zasadach partnerskich, jak dla mnie.

 

bakus, teksty o feromonach naprawdę sobie daruj bo pokazujesz tylko jak łatwo Tobą manipulować i wmówić Ci co jest zajebiste w działaniu. Ale wierz sobie w to dalej i wydawaj kasę na owe specyfiki. Pamiętaj tylko, że sam feromon nie zapewni Ci sukcesu bo on jest jedynie środkiem do przyciągania uwagi. A tej chyba nie umiesz podtrzymywać u kobiet...

 

Nie doceniam żadnego 32-letniego prawiczka tylko widzę, że jego postawa jest jednak normalniejsza od Twojej bo nie ucieka się on do tanich i głupkowatych chwytów.

 

Pogubiłem się już ile masz chłopie lat ale tak na oko to prezentujesz poziom co najwyżej gimnazjum.

 

bakus, chciałbyś wszystko mieć podane na tacy, sprawdzone rady, które szybko i na każdą zadziałają, podpowiem Ci coś - nie ma takowych bo każda kobieta jest INNA ale Twój mózg nie dopuszcza chyba takiej możliwości bo wymaga żeby te same sztuczki działały na wszystkie. Traktujesz dziewczyny jak obiekt do podbijania ale zapominasz, że są różne i na każdą zadziała co innego. Przez to, że naczytałeś się tylu głupot o PUA i rewelacyjnym działaniu feromonów, maksymalnie spłyciłeś obraz kobiety w swojej świadomości.

Znam co najmniej kilku facetów, którzy przestali być prawiczkami po 20 roku życia. Ale żaden z nich nie kombinował z feromonami i PUA. Nie obraź się zatem, ale skoro używasz tego wszystkiego (potwierdzonego naukowo i empirycznie) i dalej nic nie wychodzi to zdecydowanie coś jest z Tobą nie tak...

 

Jeszcze jedno: też miałem okazję wcześniej "to" zrobić ale nie skorzystałem - czy to czyni ze mnie bohatera?

 

Dobra, już nie karmię trolla...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×