Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

wypadek był ok 8:40 i do 12-13 czułem się dobrze, zarówno fizycznie jak i psychicznie. Niestety afobam działał tak, że cały ten wypadek miałem gdzieś. Może to taki rodzaj obronny organizmu... szok. Ale jak rodzicielka przyszła z wykupionymi lekami i powiedziała, że mam zastrzyki do brzucha aplikować.. nie wierzyłem, zatrzymała dr. ta wszystko wyjaśniła i z tekstem, że zaraz wraca i pokaże jak mam sobie to wbijać. Wyciągnąłem strzykawkę, ta mi coś opowiada i nagle przeteleportwałem się z wózka na łóżko w wyciągniętymi nogami do góry i zastanawiałem się jak to możliwe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bellatrix,

teraz nie, kiedyś byłam,ale nie dostałm skierowania na rzadne badania dogłebne, pierwszy raz miałm silne bole głowy jak miałm 8 lat wtedy byłam u lekarza wtedy, tylko wteddy czułam pamietam pomimo upływu czasu bardzo dobrze jakby mi sie jakies wiertło wkręcało w głowę w srodku czułam wirowanie takie i to trwało pare miesięcy, później przeszło podejrzewam ,ze to moze być objaw nerwicy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sm@kosz,

pewnie ia fobam i objaw obronny w postaci szoku, ja tez nienawidze zastrzyków igły we mnie budzą lek , zastrzyki w brzuch po wypadku :?: i jeszcze sam je masz robić :shock::shock::shock: , o kurczaczek blady po prostu, nie dziwie się ,ze dostałeś nagłej teleportacji w czasie i przestrzeni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bellatrix,

a ja nie panuje jak ktos do mnie z tą igła podchodzi zaczynam ręke zabierac, napinam sie cała , jak puszcze luzem szczeke to mi lata cała, maskra i tak cała drze i mi pobieraja tę krew albo zastrzyk robią, a jak juz po wszystkim to sie uspokajam, ale zawsze zanim dojde do siebie mija około 20min. pół godziny

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bellatrix,

próbowałam,lae średnio dział bo jakoś czesto nie moge sie powstrzymac zeby nie kuknąc a i tak odwracam głowę i mocno zaciskam zeby i wygłdam jak panikarz czego równiez nie omieszkano mi juz powiedzieć,ze przesadzam i mam sie uspokoić, jakbym nie wiedziała ,ze przesadzam i że uspokoić se powinnam, jakbym mogła to bym z chęcia tego nie robiła

 

-- 26 kwi 2012, 19:12 --

 

Abstrakcja,

zastanawiłam sie nad tym ,ale nie sądzę,ze to zatoki inaczej boli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tahela, ja też kilka lat temu cierpiałam na bóle głowy.Leczyłam się u neurologa który zapisywał mi Tramal,stwierdził napięciowy ból głowy.Potem psychiatra zapisała mi jakieś leki na migrenę i po roku stosowania całkowicie bóle zniknęły.Teraz mnie bolą jakby zatoki,ale lekarz rodzinny mówi,że to nie są zatoki i dał nawet skierowanie do neurologa,ale nie poszłam (to było ze dwa lata temu).Łykam ibuprom zatoki,albo apap i jakoś ciągnę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tahela, ot gadki tych,którzy nie potrafią zrozumieć...

no dokładnie a z psami mam to samo, zawsze jak mowie komuś zeby zabrał psa to sie patrza jak na kosmitę, mnie sie śmiac chce czasami chociaż mi do smiechu nie jest wtedy i to nie ze ze wględu na ludzi tylko z powodu paniczniego leku i przekonania że ten pies mnie zaraz uwali porządnie a jak jest duży to zagryzie z pewnością,

jak przechodzę przez ulice to tez potrafie stac i stać czasami jak mnie coś dopadnie bo sie boję ,że samóchod na mnie najedzie , nie zdąży sie zatrzymac albo ze ktoś pijany bedzie jechał i mnie przejdzie i kazdy no nie bój sie hehe ciekawe jak, czasem przejdę szybko ,ale przeważnie stoje jak młotek :arrow::P

 

zresztą wszystkie wizyty u lekarza budza we mnie takie odruchy panikarskie

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laima,

heh ja nienwidze brac tabsów jak nie musze i staram sie bez tabsów to przechodzić jet ciezko,ale daję radę, tramal uzaleznia więc z pewnoscia nie, pozatym w tym momencie mam juz tak obciązony żołądek ,ze żadnych innych tabsów bo na pewno zacznę haftować a jak sie haftuje to wiadomo mozna i tabsy więc nie chce bo wtedy i meczarnia i jeszcze brak skutku

 

-- 26 kwi 2012, 20:15 --

 

Bellatrix,

jest uciążliwe a jak się szaro robi na dworze to widze psy wszedzie łąwka stoi a mnie sie wydaje ,że to wyrośnięty pies, kosz na smieci stoi a ja pies, konar drzewa lezy aj pies, no normalnie maskra, i krzycże często do ludzi czy moze pan stąd tego psa zabrac iw tedy ten zwrok,ale ja mam taki lek ,ze nie wytrzymuje

 

-- 26 kwi 2012, 20:19 --

 

Abstrakcja,

zatoki mnie czasem bola,ale jak bolą zatoki to wiem,że to zatoki, to inaczeej boli, w inny sposób,

mnie na kacu głowa nie boli raczej mi strasznie niedobrze i do 18-ej dania następnego i jestem całkowicie wyłaczona z życia uhm akazdy ruch jest wysiłkiem nie lada :pirate: , dlatego rzadko piję jednak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sm@kosz,

pewnie ia fobam i objaw obronny w postaci szoku, ja tez nienawidze zastrzyków igły we mnie budzą lek , zastrzyki w brzuch po wypadku :?: i jeszcze sam je masz robić :shock::shock::shock: , o kurczaczek blady po prostu, nie dziwie się ,ze dostałeś nagłej teleportacji w czasie i przestrzeni

 

ja widzac igle mdlalem juz od bajtla, ale jak juz mi powiedzieli, ze mam sobie sam w brzuch wbijac zastrzyk /podwojne zlamanie gdzies w kostce/ podobno, zeby zakrzepow nie bylo. Podwija sie fald skory na brzuchu i cienka igielka wbija. Ja sobie to nieco inaczej wyobrażałem i kaput, hehe :D w sumie nic na poczatku nie czulem wyciagnalem kluczyki z samochodu bo sie cos tlilo, wzialem dokumenty okulary, a w tym czasie juz bylo zbiegowisko, dwie karetki, straz policja. w sumie 5-10 minut. Jeszcze na stojaco rozmawialem z policja, ze przyznaje sie do spowodowania wapadku i dmuchalem. A strazacy mowili, gdze schowali mi akumlator.

 

Pozniej w szpitalu okazalo sie, ze zjebalem drugi zespol policji, ze juz dmuchaem i nie mam zamiaru dmuchac drugi raz, no to ci na wszyskie badania mnie wyslali, a pozniej jakies narkotesty. A ja pamietam to tak, ze powiedzilem im, ze juz dmuchalem, a ci, ze to juz nie trzeba, a ja... nie ma problemu moge dmuchac. Teraz juz sam nie wiem, czy matka byla w wiekszym szoku niz ja i przeinacza fakty, czy co...

 

Dziwnie się przechodzi te "szoki"...

 

http://www.brzeszczenazywo.pl/news.php?readmore=66

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po staremu. wsłuchuję się w swoje ciało. mam wrażenie że ciepło słoneczne mnie dobije. Nie chce mi sie pracować. Jednocześnie chcę na słońce wyjść a jednocześnie się boję że coś mi się stanie. I tak już mi szybko wali serce. Więc siedzę i gniję przed kompem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×