Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Mam w klasie dziewczynę (rok starsza), która pochodzi z ciekawej rodziny: Każde z rodzeństwa kończyło jakoś gimnazjum i basta. Żadnej więcej szkoły.

Z czego żyją? Z zasiłków. Dlaczego mam utrzymywać kogoś, kto nawet nie garnie się do roboty? Niech nawet posprząta miasto, pobocza, chodniki. No miotłę chyba umieją trzymać. :roll:

Nie jest tajemnicą, że ona też ma podobne plany do swoich braci.

 

-- 26 kwi 2012, 13:18 --

 

Mirabeleee, moja ostatnia wiadomość właśnie tyczy się tego, czego się martwię.

Mam głęboko w dupie to, czy mają lewe rączki, nie chce im się uczyć czy co innego, nie chcę ich utrzymywać. Z jakiej paki? Pierw znęcają się psychicznie, a potem płacimy na ich melanż. No zaje zaje... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lady Em., no cholera mnie bierze, jak widzę, że taka lalunia łazi w markowych butach, a na twarzy ma potężną kaskę... :lol: Za jej pieniądze wydane na kosmetyki, mogłabym się wyżywić :roll:

 

Mirabeleee, więcej warta, ta... I tak bez znajomości mało co się załatwi. I skończę bez środków do życia, a oni będą się bawić z socjalnego :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Abbey, daj spokój. Trzeba mieć dobry pomysł na życie. Nie sztuka się uczyć i umieć. Sztuka się nauczyć i wykorzystać wiedzę w życiu. A Ty jesteś osobą kreatywną w odbiorze a tacy zawsze jakoś dają radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×