Skocz do zawartości
Nerwica.com

Sportowe emocje


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Chelsea tez nie lubie wole QPR albo Manchester United a co do spotkania Barcy z Milanem szkoda, ze tak wczesnie musiały na siebie trafic te kluby :/...W finale pewnie znów zobaczymy nudny jak flaki z olejem meczyk , chociaz po cichu marzy mnie sie takie spotkanie jak Milanu z Liverpoolem i pamietny Dudek dance :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja coś przeczuwam że Barca co prawda wygra ale 2 1 albo 3 2 i odpadnie, ale mam nadzieje że moje przeczucia się nie sprawdzą. Szkoda tych zmarnowanych okazji z Londynu.

 

-- 24 kwi 2012, 21:37 --

 

no i moje przewidywania się na razie sprawdzają dobrze że chociaż Terry wyleciał.

 

-- 24 kwi 2012, 22:55 --

 

no i 2 2 ale jak się marnuje karne i inne sytuacje a Chelsea każdy strzał na bramkę zamienia w gola to tak wychodzi. A Chelsea postawiła autobus przed bramką i przeszła nic ciekawego nie grając.

Dobrze że chociaż polowe składu podstawowego Chelsea nie zagra w finale.

Teraz tylko trzymać kciuki za real zostało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i Smuda sie nie spisał choć myślałem że będzie jeszcze gorzej.

Co w kadrze robi Fabiański który od niepamiętnego czasu grzeje ławę, Boruc lub odradzający się Kuszczak byłby lepszym wyborem.

To samo Boenish ostatnie 3 lata leczy kontuzje i nie gra. A już wybór napastników to porażka Brożek, Sobiech etatowi ławkowicze już lepszy byłby chyba ten Piech z Ruchu przynajmniej szybki jest. Ogólnie Smuda faworyzuje polskich Niemców i graczy( a raczej zawodników bo niektórzy prawie nic tam nie grają) ligi niemieckiej. Jedyny plus że nie powołał Głowackiego bo to cienias nad cieniasami ale na liście rezerwowej jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież i tak ,tradycyjnie,nasze piłkarzyki zagrają na turnieju 3 mecze:

 

1 mecz - "nic się nie stało, polacy nic się nie stało "

2 mecz - "mecz ostatniej szansy"

3 mecz - "mecz o nic , czyli mecz o honor "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mamy najłatwiejszą grupę w historii mistrzostw Europy ale oceniam szanse wyjścia z niej 50 na 50.

 

-- 03 maja 2012, 21:18 --

 

Legia przegrała ze słabą Lechią i już się może pożegnać z tytułem. Smuda o ile pamiętam 3 legionistów wybrał do składu na Euro z tego tylko jeden mieścił się w podstawowym składzie cienkiej Legii dobrze to nie wróży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×