Skocz do zawartości
Nerwica.com

Plany, marzenia, cele...


Misiek

Rekomendowane odpowiedzi

Abbey, Nie poddawaj się,nienawidź ich, niech to będzie twoją siłą, udowodnij że można iść własną drogą, zamknij mordy całemu ścierwu.

życzę powodzenia, byś zrealizowała swoje plany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Abbey, dlaczego składasz podanie tylko do jednej szkoły?

bo mam tylko jeden ogólniak w mieście, a i tak przyjmują nawet ludzi z samymi dwójami, więc mnie nie wezmą?

Ambicje a możliwości w tym przypadku to odległe rzeczy...

 

muszę się wziąć za angielski, najlepiej na innym kursie niż Natalia.

boję się konfrontacji z nią we wrześniu, ale nic nie poradzę. Muszę przygotować się psychicznie. Może sama jej podetnę skrzydła - chociaż nie wiem, czy będę umiała.

a marzenia - cóż, od wczoraj mnożą się na potęgę... Mocno uderzę o rzeczywistość, no ale takie są uroki moich humorów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym żeby mi się ręce nadmiernie nie pociły, przeszkadza mi to w życiu! i z tego bierze się nieśmiałość, chciałbym wrócić do czasów dziecięcych gdy mogłem siedzieć cały dzień bez skarpet i ani kropli, nigdzie! to jest wywołane napięciem, tylko że to napięcie mam kilka razy dziennie. Rzadko kiedy mam dzień bez potu ;) kurde w szkole najgorzej albo przy kasie, czy podać rękę komuś, albo jak palę. Damn, kiedyś tylko ręce, teraz stopy, pachy i dupa. Powiem wam historię jadę autobusem lato koło 10:00 trzymam się za poręcz tak mi ciekło, i aż strząchnąłem rękę, jakiś facet spojrzał na poręcz i na mnie i tyle.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co sobie zaplanuję to realizuję,ale o sprawności seksualnej młodzieniaszka mogę tylko pomarzyć.właściwie to instrument mi działa tylko brakuje popędu by na nim grać.nie chce mi się dupy ruszyć :cry: oziębłość czy coś takiego że lubię to tym pogadać ale działać mi się nie chce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×