Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Lady Em., jesli nie potrafisz zaufać Psychologowi to wydaje mi się, że powinnaś zmienić osobę. To jest duży problem gdy nie potrafisz się otworzyć. Być może już od początku nie podpasowała Ci ta Pani i to zaważyło na dalszym przebiegu i tym, że się zamknęłaś.

 

-- 23 kwi 2012, 19:14 --

 

Core, cześć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carmen1988, L.E., dzięki :-) mam nadzieję że się sprawdzę na nowym stanowisku pracy :-)

 

-- 23 kwi 2012, 20:01 --

 

Stark, nie wiedziałam że tak wielu z Was zauważy mój wpis o znalezieniu nowej pracy, to miłe

 

-- 23 kwi 2012, 20:02 --

 

carmen1988, dzięki również

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nienawidzę swoich rówieśników, którzy emotkami chcą wyrazić całe swoje uczucia, zero jakiegoś epitetu, nic, zero, najlepiej samo pismo obrazkowe! ...

... czyli Abbey serdecznie wita tego wieczoru :lol:

no tak cofamy się w czasie do starożytności i pisma obrazkowego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, dokładnie... Sama lubię użyć tego czy tamtego, no ale nie ma u mnie sytuacji, że jest więcej obrazków od słów... Nienawidzę pisać z takimi ludźmi, no ale cóż...

 

-- 23 kwi 2012, 21:32 --

 

LATEK50, dobranoc...

Damageed, witaj, piękne słowa w podpisie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero testy gimnazjalne hmm czy jakieś inne :> .Co do tej osoby, nie daj sobie niech sie od Ciebie odczepi, odnosnie zamulania to raczej takze bede tutaj zamulac moze zaraz spac pojde .Mija mi dzisiaj calkiem przyjemnie przynajmniej nie zasypiam ze zmeczenia tak jak wczoraj i przedwczoraj :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Damageed, gimnazjalne, dzieciak ze mnie.

Z tą osobą nie jest tak łatwo jakby mogło się wydawać, bo jeden fałszywy ruch i znajomość zniszczona, a zależy mi na niej, bo idziemy na ten sam profil i znajomości mogą się przydać. ;) no i jeszcze może mi przyjść u niego pracować, burżuazja :roll:

 

-- 23 kwi 2012, 21:44 --

 

Pracować jako pomoc domowa oczywiście, cholera, na co ja tak się staram w tej szkole, skoro znajomości nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to powodzenia całe zycie przed Toba , przynajmniej Tobie choroba az tak nie przeszkadza w edukacji :>>.Ja niestety dorobilem sie fobii szkolnej tak samo jak nerwicy lękowej i teraz studiuję zaocznie .Co do znajomosci, to zapewne w tej szkole duzo osob nowych poznasz, moze beda nawet lepszymi kandydatami do rozmowy i pomocy kto wie ? ..Wiec moze trzeba przemyslec, czy ciagnac jakas niezbyt ciekawa znajomosc , bez przyszlosci ?: >

 

:oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Damageed, ludzie są ci sami, jestem z zadupia, mamy tylko jedno liceum.

nauka sprawia mi problem, jednak na szczęście nie mam jeszcze fobii szkolnej, a na nieszczęście rodzice nie rozumieją żadnego z moich problemów. A mam je dość duże - z samą sobą.

 

-- 23 kwi 2012, 22:09 --

 

Oczywiście problemy z samym sobą są 'normalne' dla 'zaburzonych', jednak chciałam to jakoś określić, że nie chodzi o 'ojeeeeej, rodzice nie chcą kupić mi nowych airmaxów(czy jak to tam), bo obecne noszę już cały tydzień!'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze mną było tak samo z tym, ze swojego ojca widywałem raz do roku .Moze to i lepiej bo dzieki temu wyroslem mysle na porzadnego faceta, nie tykam sie zadnych uzywek tak jak on i w ogole mam swoje własne poglądy .Po prostu jestem zupelnym jego przeciwienstwem i mysle, ze dzieki temu bede lepszym rodzicem dla swoich dzieci w przyszłości ..Ja ogółem z Gdyni jestem u nas szkol co niemiara, chodzilem do LO nr I dosc wysoki poziom :>.Tez mialem problem z samym soba i brak przyjaciol .Pomoglo mi dopiero znalezienie swojej drugiej połowki :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×