Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

to, że coraz trudniej się ściaga z rapidshare itdp... :(

 

-- 22 kwi 2012, 16:26 --

 

Wkurza mnie - obowiązek zwany pracą. Pracować aby móc żyć, to jakiś koszmar..

 

Nie ma wyjścia. Albo to, albo na czyimś garnuszku.

 

Do mnie nie dociera, że to mój ostatni całotygodniowy weekend...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie to, że najpierw źle się czuję, bo cały dzień siedzę w domu, a potem źle się czuję jak mam wyjść :(

Za 20 minut się zacznę zbierać, a już mnie bierze szczera k*rwica na myśl o tym, że zrobię z 5 okrążeń sprawdzając czy krany i gaz wyłączone.

Czemu ja jestem taka popie*dolona :why::why::why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiola249, praktyka czyni mistrza czyli wniosek jest jeden - częściej pić :mrgreen:

:mrgreen: Mój organizm to się chyba już odzwyczaił trochę od alkoholu ;) Albo to co miałam już wypić w swoim życiu, to wypiłam :P W każdym razie już za tydzień w Katowicach będę mieć okazję do "popraktykowania" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

że każdy mówił mi kilka lat temu idź na studia wtedy nie będziesz mieć kłopotów w znalezieniu dobrej pracy, a tym bardziej od poniedziałku do piątku w normalnych godzinach. Jeszcze te zapewnienia o przyzwoitych zarobkach :blabla: Skończyłem studia i teraz mam do wyboru szukać pracy gdzieś daleko bo w okolicy takich stanowisk jest jak na lekarstwo. W takim wypadku jeśli już zostałbym zatrudniony = dojazdy 2 godziny w jedną stronę, pieniądze marne i brak czasu na jakieś hobby :shock: a niestety mam hobby (chociażby staram się mieć aby wzbudzało to we mnie jakieś chęci do życia) Albo praca na zmiany w jakiś firmach produkcyjnych :roll: co też nie sprzyja wykonywaniu hobby.

Co za czasy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×