Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Dawno mnie nie było,jakoś daję rade

Ostatnio napisałem do hipnotyzera.Może to dziwne ale akurat uwierzyłem że ta metoda mnie wyleczy.

Odpisał:

Nerwica lękowa, fobie społeczne to objawy wskazujące na kłopoty z psychiką. Hipnoterapia pozwala dotrzeć do źródła obecnych objawów. Kiedy się zaczęły. jakie emocje mogły być przyczyną,itd. Docierając do odległych zdarzeń, nawet w dzieciństwie możemy z nich zdjąć nadmiar emocji, przykrych wspomnień. Jeśli oczyścimy w ten sposób naszą przeszłość umysł się wycisza. Na spokojny umysł łatwiej nagrać nowy, pozytywny program na życie: możesz, działaj, masz sukces itp.

 

Terapia jest krótkotrwała lecz droga.

Co o tym sądzicie? Ktoś próbował czegoś takiego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest 11 50 jeszcze się trzymam i walczę. Oczekuję na wizytę u psychiatry. Ma dać mi nowy lek. Stary lek Anafranil brałem 10 lat i stale nawroty. Odstawiłem go już bo na mnie nie działa. Ciekawe co mi lekarz przepisze?

Jest we mnie wiele lęku. Idę na psychoterapię. Nerwy nie będą mną rządzić. Muszę się od tego uwolnić. Ps. Od 2 tygodni mam wreszcie upragnionego syna. Chcę się nim cieszyć!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marcol13, Hmm też myślałam o tym czy hipnoza by mi nie pomogła. Raz zeszło na ten temat na terapii i moja psycholożka powiedziała, że szkoła w której ona się szkoli jest przeciwna hipnozie, bo że to i tak wszystko się wtedy dzieje w podświadomości itp. W sumie to nawet bym się chyba tego trochę bała.. A z ciekawości, ile kosztuje taka terapia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiola249, Terapia podwójna czyli 1:45 min kosztuję 400zł i jest niby skuteczna.Jestem niemal pewny że się na to wybiorę.Więcej wydasz na psychotropy i dłuugie terapie BP które i tak nie dadzą ci pewności.Ta terapia jest krótkotrwała,można spróbować.W końcu co mam do stracenia,marne pieniądze które wydam albo na tabletki albo fajki? ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pojechaliśmy do nowego mieszkania skrobać i szpachlować ściany. mieliśmy cały dzień robić, ale oczywiście szpachla, którą polecił nam sprzedawca była do dupy. cały dzień zmarnowaliśmy na użeraniu się z gównianą robotą. w końcu pojechaliśmy po akryl putz i jutro zaczynamy od nowa :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×