Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy mam depresje?


nitro25

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Nie wiem czy to odpowiedni dział ale chciałbym się dowiedzieć co mi może być....

Mam 24 lata, nie pracuje nigdzie, nie uczę się (pracy nie szukam, ze szkoły zrezygnowałem) i ogólnie mam złe samopoczucie pod tytułem: nic w życiu nie osiągnąłem i czuje się gorszy od innych np kolegów, koleżanek, rówieśników itd wstyd mi trochę przed ludźmi... siedze w domu, jem i śpie i czasem się użalam jeszcze :smile: Co to może być? depresja? Proszę o rade

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Nie wiem czy to odpowiedni dział ale chciałbym się dowiedzieć co mi może być....

Mam 24 lata, nie pracuje nigdzie, nie uczę się (pracy nie szukam, ze szkoły zrezygnowałem)

 

No chyba jest oczywiste, że jesteś gorszy? Chcesz być na równi z normalnie żyjącymi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bellatrix, miałem na myśli tych, którzy potrafią wziąć się w garść i wyjść do ludzi :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

No, cenna rada. "weź się w garść" najbardziej motywujące zdanie w walce z depresją. :brawo:

Fajnie Michał, że masz dobrane leki i dobrze się czujesz, ale pomyśl, że nie zawsze tak było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie czuje się nienormalny, wychodzę do ludzi :D .... No to jest bezsens i żal, może poczucie beznadziejności a gorszy czuje się z tego powodu, że znajomi np pracują,studiują, niektórzy zakładają rodziny itd a ja stoję w miejscu i się często użalam nad sobą, dodam, że jestem alkoholikiem(moim zdaniem) Jestem przygnębiony, nie mogę zacząć działać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michuj, uwierz, że w niektórych przypadkach nie jest tak prosto. Czasem człowiek nie jest w stanie sam wybrać się do lekarza, potrzebuje impulsu z zewnątrz. Niektórym również leki nie pomagają.

Masz rację z tym, że nic samo się nie zrobi i trzeba ten krok wykonać, ale rózni ludzie, różne problemy, rozterki.

 

nitro25, a czujesz, że chciałbyś czy jest to dla Ciebie obojętne w tym momencie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To czyli co? dodam, że ten obniżony nastrój trwa już dość długo,nasila się po alkoholu itd pracy nie szukam bo boje się, że zaraz zrezygnuje lub się nie sprawdzę, bywało już tak, że po głupiej chamskiej odzywce kogoś rezygnowałem sam... Czuje się beznadziejnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×