Skocz do zawartości
Nerwica.com

czego aktualnie słuchasz?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

[videoyoutube=OBqqajGosl4&feature=endscreen&NR=1][/videoyoutube]

 

izzie, może Ty mi wyjaśnisz..

O co do diaska chodzi z tą Angeliną Jolie? Napataczam sie na takie avatary wśród ludzi jakoś tam zaubrzonych. Co ciekawe, nie ma żadnej Andżeliny wśród schizofreników, wśród ludzi z depresją też, ani też rzadko widuje się Andżelinę wśród osób z nerwicą i takimi innymi różnymi nudnymi jak sądzę. Z kolei, jeśli chodzi o osoby z CHAD, a zwłaszcza z BORDERLINE, to ta Andżelina Dżolie ciągle mi się napatacza. Jak to można wyjaśnić sie zastanawiam. Czy ma to jakiś związek z tym niezbyt dobrym filmem "Przerwana lekcja muzyki"? Andżelina była w tym słabym filmie fajna i fanie zagrała i miała genialne uda, ale na miłość boskom, o co chodzi? Fajnie być takim kimś groźnym emocjonalnie jak ona w tym filmie, cynicznym, nieczułym emocjonalnie i niezważającym na m.in. imidż bliźniego? Doprawdy nie rozumiem, dlaczego można by takiego czegoś chcieć, tak dla innych się na pierwszy rzut oka się kojarzyć? Się zastanawiam, bo na mnie ciągle ta Andżelina z avatarów różnych skacze, z cycami, bez cyców, z nogą na wierzchu pomimo sukni, z językiem w kąciku ust, albo jak coś robi palcami przy twarzy i ja zastanawiam się: dlaczego?

 

[videoyoutube=_oXU6bOe7RI][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×