Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

A ja sie pochwale ze chyba autoanaliza ktora prowadze zaczyna odnosic skutki :)

 

Dzis na zajeciach w szpitalu podeszlem na lozka 17-tki i sie spytalem od jak dawna lezyi ile jeszcze bedzie. Przy czym nie zrobilem to z woli asystenta, a sam zdecydowalem sie podejsc.

 

Potem na warsztatach w miare utrzymywalem kontakt z dziewczynami. A jedna mi sie tak spodobala, iz gdy poszla z warsztatow to chwile potem wyszlem za nia. "Zlowilem" ja w drodze ale nic konkretnego nie powiedzialem.

 

Ale kiedys dla mnie cos takiego bylo nie do pomyslenia

 

Tym bardziej ze od miesiaca zeszlem na pol tabletki Paxtinu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorrow,

 

pytasz, jak zaczepiałam kolesi. Nie pamiętam za bardzo, ale raczej banalnie. Np agenta nieruchomości zaprosiłam na piwo, żeby oblać udana transakcję. Pan omal nie uciekł przez zamknięte drzwi. Ale z kolei jak zagadywałam w miejscach typu impreza, knajpa to odzew był pozytywny.

 

A ten Szablewski z filmiku Bakusa to dla mnie żenada. Tandetny jak ta paniena która poderwał. Jedyne co dobrze gadał, to o uporze i niezrażaniu sie trudnościami. To podstawa każdego sukcesu, tak samo jak pozytywne podejście 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz ajajaj89, mówiłem Ci byś zbytnio się nie przejmował, a dasz sobie radę :-)

 

Mi z pewnością byłoby o wiele, wiele łatwiej gdyby pociągały mnie kobiety - i mam tu na myśli nawet nie samo życie i funkcjonowanie wśród krewnych i w społeczeństwie - ale zwykłe poznawanie osób, z którymi moglibyśmy się związać. Ja, jak na ironię, w mojej pracy spotykam się przede wszystkim z młodymi kobietami, a partnera mogę szukać wyłącznie w necie albo w lokalach gejowskich, ale z różnych powodów nigdy w żadnym nie byłem ...

 

Na pocieszenie dodam Ci jeszcze, że - takie jest moje wrażenie i po części doświadczenie życiowe - wykształconych, atrakcyjnych mężczyzn chyba nie ma aż tak wielu, więc są w cenie. Przekonasz się o tym pewnie wkrótce - sporo kobiet w wieku 25-30 lat zaczyna odczuwać presję czasu i dąży do związania się z jakimś mężczyzną, a jeżeli jest on inteligentny i choć trochę zaradny to trudno pozostać wiecznym singlem. Naprawdę wiele kobiet samych wychodzi z inicjatywą i wystarczy tylko tego nie zepsuć :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do Adepta i jego metod - zeby moc tak jak on na luzie podejsc do lasek w galerii i zaczepic to trzeba miec niezle jednak podbudowana psychike

I moim zdaniem filmiki jego sa propagandowe gdyz sa pokazywane tylko te dobre podejscia - a chybione podejscia nie sa pokazywane w filmach

 

-- 19 kwi 2012, 07:41 --

 

A otwartosc tych kobiet w filmach jest jakas nienaturalna, ale moze to dlatego ze uwodziciele tak ksztaltuja swoja postawe, ton glosu i gestykulacje, ze kobieta czuje sie przy nich komfortowo.

JA np mialbym bloki aby tak na luzie podejsc do kobiety i zgrywac artyste uwodzenia.

 

-- 19 kwi 2012, 07:42 --

 

I jakos mnie te ich s z t u c z n e podejscia denerwuja, a tym kobietom sie dziwie

 

-- 19 kwi 2012, 07:43 --

 

http://blog.marcinszabelski.pl/potezna-pewnosc-siebie-video-3-zdobadz-ja/#comments

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie żadna niewiasta na piwo jeszcze nie zaprosiła no ale nie jestem specjalnie przystojny ani też agentem ani nikim ważnym nie jestem :mrgreen:

 

Dla mnie pan agent tez nie jest nikim waznym. Zaprosiłam go, bo miał ładny usmiech i pysio :mrgreen:

Sam widzisz, nie warto z góry zakładac, co sie komu podoba. Zawsze sie znajdzie ktoś, komu sie spodobasz właśnie Ty :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o o ze ja sam jestem studentem medycyny -prawiczkiem. I u nas na uczelni panuje poglad ze w wieku 22 lat juz wszyscy sa po inicjacji. I wszyscy sie obnosza ze juz nie sa prawiczkami. A tymczasem...

Że się obnoszą to nie znaczy, że nie są - wychodzisz z założenia, że każdy mówi prawdę a równie dobrze może przecież stwarzać pozory.

 

-- 19 kwi 2012, 16:53 --

 

Muszę przyznać, że autor tego tematu naoglądał się głupich filmów i seriali (sczególnie tych amerykańskich)

Niby tak ale jednak samo życie... Są kobiety, którym by ten fakt zdecydowanie przeszkadzał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja, jako gej, nie mam możliwości poznać nikogo w naturalny sposób, tzn. w autobusie, sklepie czy bibliotece :-(

Ponieważ do "branżowych" lokali nie chodzę i wręcz nigdy nie byłem - pozostaje internet ...

Mam profil na jednym z portali, z opisem i zdjęciem (także twarzy), ale jak ktoś się tam do mnie odezwie raz na rok (tak !) to mogę mówić o sukcesie (a chodzi o najwięszy taki portal w Polsce !).

Można też odpowiadać na anonse, co kiedyś robiłem, zawsze zbierając się na odwagę ... Ponieważ zawsze zależało mi na poznawaniu wartościowych chłopaków, dlatego przed spotkaniem chciałem trochę pokorespondować, by zorientować się, z kim mam do czynienia, jaki reprezentuje poziom intelektualny, jakie ma zainteresowania, itp. W rezultacie do osobistego spotkania dochodziło rzadko, a jeżeli już - to z negatywnym dla mnie rezultatem. Dla mnie sam fakt, że z kimś się spotykam, przezwyciężając moją nieśmiałość i różne obawy, był już sukcesem. Ale prawie zawsze kończyło się moim zniechęceniem i dołem gdy okazywało się, że druga strona nie jest zainteresowana dalszą znajomością i kolejnym spotkaniem ... Urody może jestem przeciętnej (ale brzydki nie jestem napewno), mieszkam w dużym mieście, mam wyższe wykształcenie, liczne zainteresowania i sporą wiedzę, a tak często byłem odrzucany ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o o ze ja sam jestem studentem medycyny -prawiczkiem. I u nas na uczelni panuje poglad ze w wieku 22 lat juz wszyscy sa po inicjacji. I wszyscy sie obnosza ze juz nie sa prawiczkami. A tymczasem...

Że się obnoszą to nie znaczy, że nie są - wychodzisz z założenia, że każdy mówi prawdę a równie dobrze może przecież stwarzać pozory.

Dla mnie to obnoszenie się jest bardzo podejrzane. Śmierdzi podstawówką i niedojrzałością społeczną. Jeśli chodzi o normalnych ludzi to zwykle człowiek dowiaduje się o ich dziewczynie/chłopaku przypadkiem a nie dlatego, że się chwalą, że kogoś mają i z kimś spali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no w wieku 22 lat obnosić się że nie jest prawiczkiem to rzeczywiście śmieszne tak to robią chłopacy w wieku 13-16 lat bo później się uważa że to naturalne że się nim nie jest. Z założenia się przyjmuje że każdy 20 latek, latka już dawno mają seks za sobą to dla większości ludzi tak oczywiste że spora cześć ludzi nie posądzała mnie nigdy o to że nie miałem kontaktów mimo że nie widzieli mnie z kobietami.

Większość ludzi nie ma problemów z kontaktami z innymi, poderwaniem dziewczyny, chłopaka uważa się że seks jest dziś tak łatwo i powszechnie dostępny że każdy 20-22 latek który nie wygląda jak potwór ma już go za sobą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra a jak dać dziewczynie do zrozumienia, że nie interesuje mnie znajomość a coś więcej? Ja jestem bardzo zachowawczy uważam, a przynajmniej mam tak wryte, że nie wypada mi okazać zauroczenia- to prawdopodobnie mój wyprzedzający mechanizm obronny na wypadek ewentualnego kosza;) Obserwuje ludzi w podobnych sytuacjach i widzę coś co dla mnie na tą chwilę jest nierealne. Komunikują się oni na poziomie emocjonalnym. Czy człowiek nie okazujący uczuć może zainicjować związek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SadSlav Wiesz, kiedyś i owszem dla zasady. Jednak obecnie nie potrafię, nie czuję, natomiast zdarza mi się udawać np. ekspresję. To ostatnie nawet lekarze z którymi miałem do czynienia interpretują jako "silne pobudzenie układu nerwowego"---> diagnoza- nerwica. Nie wiedzą, że jak tak naprawdę udaję. Robię to już niemal machinalnie. A wracając. Ponad połowę informacji jakie przekazujemy stanowi mowa ciała. Czy jeśli świadomie lub co gorsza nie, ten element jest zaburzony, wpłynie to na odbiór mnie u płci przeciwnej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no w wieku 22 lat obnosić się że nie jest prawiczkiem to rzeczywiście śmieszne tak to robią chłopacy w wieku 13-16 lat bo później się uważa że to naturalne że się nim nie jest. Z założenia się przyjmuje że każdy 20 latek, latka już dawno mają seks za sobą to dla większości ludzi tak oczywiste że spora cześć ludzi nie posądzała mnie nigdy o to że nie miałem kontaktów mimo że nie widzieli mnie z kobietami.

Większość ludzi nie ma problemów z kontaktami z innymi, poderwaniem dziewczyny, chłopaka uważa się że seks jest dziś tak łatwo i powszechnie dostępny że każdy 20-22 latek który nie wygląda jak potwór ma już go za sobą.

 

 

Jeśli brać pod uwagę roczniki od powstania gimnazjum, to tak, ale w "epoce przedgimnazjalnej" to zapewne zdecydowana większość dopiero na studiach zaczęła. Przynajmniej u mnie w szkole średniej nikt się nie chwalił a jak pytali to mówili, że nigdy nic. Teraz rzeczywiście szybko to idzie.

 

Kiedyś dziewczyny które szybko rozpoczęły współżycie były uważane za łatwe, więc albo z tym czekały do studiów albo za wszelką cenę to ukrywały. Osoby zdradzające zawsze były mocno krytykowane. Teraz i na to i na to jest jakby przyzwolenie społeczeństwa, więc ludzie "korzystają z życia".

 

 

 

Teraz rzeczywiście tak jest, że każdy o każdym myśli, że ten ktoś już dawno jest po pierwszym razie. Paradoksalnie jakbyśmy się wszyscy z tego tematu spotkali, to każdy by był przekonany, że tylko on w tej grupie jest prawiczkiem :P .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem po 30-ce a pamiętam że część chłopaków z klasy i dziewczyn też już w 7-8 klasie współżyło lub tylko się tak chwaliło. A w szkole średniej to ze mnie się wyśmiewali że dziewczyny nie mam i nie miałem choć pewnie spora cześć klasy była w takiej sytuacji jak ja patrząc z perspektywy czasu. Wówczas myślałem że tylko totalni nieudacznicy są prawiczkami w wieku 18 lat bo inni opowiadali jak to na dyskotekach, wycieczkach, parkach zaliczali panienki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chodziłem do technikum o dość średnim poziomie połowę chłopaków z klasy i szkoły to były dresy, karki i oni co tydzień mieli niby seks na dyskotekach, sporo dziewczyn z klasy tez należała do tego nurtu że tak powiem. Ci co należeli do tzw metali też opowiadali jak na obozach wakacjach, po koncertach współżyło tylko tacy nieudacznicy jak nikogo nie mieli. Cześć osób też była w poważnych związkach i zaraz po szkole wzięła ślub i miała dzieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ekspert_abcZdrowie owszem, mam złe doświadczenia z nie jednym, nie dwoma ale z 6 psychologami i jedną Pani psychiatrą. Wrzucam do worka jakieś 90% obecnie wykształconych psychologów bo tylu mw jest właśnie nimi z zawodu a powołania nie mają żadnego. Psychologów jest dziś aż za dużo. Wielu robi ten kierunek bo „fajnie brzmi” a nie biorą go na poważnie.

I tak dobrze, że zgodziłaś się z jakąś częścią mojej wypowiedzi, zwykle odpowiada się w takich sytuacjach „ale ty bzdury pleciesz”… niemniej żeby zmienić sposób myślenia, zaakceptować siebie nie da się samym gadaniem do psychologa a on z zegarkiem na ręku pisze jakieś bazgroły i co wizytę to samo. Gadasz, gadasz a psycholog milczy i udaje, że mu zależy.

Żeby być dobrym psychologiem to przede wszystkim trzeba samemu od życia dostać po dupie, im bardziej dostaniesz tym lepsze zadatki na psychologa masz. Dlaczego?? Bo znasz życie, wiesz jak może skrzywdzić człowieka bo porzekonało się na własnej skórze i potrafisz w pełni albo w jakimś stopniu zrozumiesz jak źle ktoś się może czuć. Jeżeli nie ma się pojęcia jaka to udręka to jest się nic nie wartym psychologiem.

A może czasami lepiej zastosować technikę paradoksalną i właśnie nie szukać?

A potem co, obudzi się facet jako 35 letni prawiczek, najlepsze lata na seks są już za nim, a ty mu powiesz wtedy ty powiesz, że trzeba było szukać??

Czy może będziesz słuchać jak Ci się żali, zapisywać na kartce jakieś bazgroły??

Nie. Nie jest lepiej stosować techniki paradoksalnej bo nie gwarantuje niczego.

 

 

A ten Szablewski z filmiku Bakusa to dla mnie żenada. Tandetny jak ta paniena która poderwał. Jedyne co dobrze gadał, to o uporze i niezrażaniu sie trudnościami. To podstawa każdego sukcesu, tak samo jak pozytywne podejście 8)

A dlaczego tandetny?? Akurat on się zmagał z problemami takimi jakie my w tym momencie mamy. Brak patrtnerki, strach przed podrywem. On podrywa i odnosi sukcesy. Wy kobiety nigdy nie będziecie popierać i nigdy nie będziecie pozytywnie się wypowiadać na temat takich osób jak Mystery, Neil Strauss czy właśnie Szablewski. Dlaczego? Dlatego, że was boli fakt lub też nie potraficie się z nim pogodzić, że facet może owinąć was wokół palca metodami, które wam mogą się wydać banalne, idiotyczne. Nie zmienia to faktu, że Szablewski pomógł wielu facetom, doradził im jak podchodzić i po jakimś czasie znaleźli partnerki. Zresztą jak Mystery czy Neil. Żadna z kobiet nie wiedziała, że jest „brana” na jakieś sztuczki, może z tego względu, że to do końca nie są sztuczki(kilka zawsze jest np. aby zwiększyć atrakcyjność) tylko umiejętnośc odpowiedniego podejścia, umiejętnosć prowadzenia rozmowy.

Szablewski miał ok 200kobiet.Każda jest żałosna?? Podejrzewam, że każda by tak się o nim wypowiedziała gdyby go nie poznała przed.

Padł zarzut, żę jest to tylko umieszczanie pozytywnych podejść. Na wideo 3 było podejście jak to on sam ujął „średnie” bo faktycznie padł też ten zarzut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o o ze ja sam jestem studentem medycyny -prawiczkiem. I u nas na uczelni panuje poglad ze w wieku 22 lat juz wszyscy sa po inicjacji. I wszyscy sie obnosza ze juz nie sa prawiczkami. A tymczasem...

Że się obnoszą to nie znaczy, że nie są - wychodzisz z założenia, że każdy mówi prawdę a równie dobrze może przecież stwarzać pozory.

Dla mnie to obnoszenie się jest bardzo podejrzane. Śmierdzi podstawówką i niedojrzałością społeczną. Jeśli chodzi o normalnych ludzi to zwykle człowiek dowiaduje się o ich dziewczynie/chłopaku przypadkiem a nie dlatego, że się chwalą, że kogoś mają i z kimś spali.

 

Dokładnie, takie zachowanie to wystepuje w podstawówce czy pierwsze klasy liceum, a nie na studiach. Żeby ludzie chwalili się czy są lub nie są prawiczkami. Na studiach normalni ludzie myślą poważniej o związku, a nie traktują drugiej osoby, jako obiekt własnej inicjacji, by potem móc się chwalić przed kolesiami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Adept nie robi tyle nacisku na uczenie sztuczek podrywu co budowanie pewnosci siebie i spokoju wewnetrznego .

Jemu nie chodzi o to, by nauczyc nas wytrychow do kobiecych serc

 

On chce nam dac sile woli, ab podejsc do kobiety ktora nam sie podoba i sie nie zesrac w gacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ten Szablewski z filmiku Bakusa to dla mnie żenada. Tandetny jak ta paniena która poderwał. Jedyne co dobrze gadał, to o uporze i niezrażaniu sie trudnościami. To podstawa każdego sukcesu, tak samo jak pozytywne podejście 8)

A dlaczego tandetny?? Akurat on się zmagał z problemami takimi jakie my w tym momencie mamy. Brak patrtnerki, strach przed podrywem. On podrywa i odnosi sukcesy. Wy kobiety nigdy nie będziecie popierać i nigdy nie będziecie pozytywnie się wypowiadać na temat takich osób jak Mystery, Neil Strauss czy właśnie Szablewski. Dlaczego? Dlatego, że was boli fakt lub też nie potraficie się z nim pogodzić, że facet może owinąć was wokół palca metodami, które wam mogą się wydać banalne, idiotyczne. Nie zmienia to faktu, że Szablewski pomógł wielu facetom, doradził im jak podchodzić i po jakimś czasie znaleźli partnerki. Zresztą jak Mystery czy Neil. Żadna z kobiet nie wiedziała, że jest „brana” na jakieś sztuczki, może z tego względu, że to do końca nie są sztuczki(kilka zawsze jest np. aby zwiększyć atrakcyjność) tylko umiejętnośc odpowiedniego podejścia, umiejętnosć prowadzenia rozmowy.

Szablewski miał ok 200kobiet.Każda jest żałosna?? Podejrzewam, że każda by tak się o nim wypowiedziała gdyby go nie poznała przed.

Padł zarzut, żę jest to tylko umieszczanie pozytywnych podejść. Na wideo 3 było podejście jak to on sam ujął „średnie” bo faktycznie padł też ten zarzut.

 

Człowieku, facet miał 200 kobiet i nie jest tandetny ? Już po około 50 ;) powinien zorientować się, że ilość nie przechodzi w jakość... Zamiast 200 kobiet, to lepiej 20 głębszych relacji, kiedy emocjonalnie i intelektualnie potrafisz się z kimś porozumiesz, dzielisz z nim swój świat i przeżycia, poznajesz nie tylko ciało, ale tez mentalność, wnętrze, uczucia. Tylko ze do tego to jeszcze trzeba mieć ciekawą mentalność i wnętrze....

 

A jeśli chodzi o te sztuczki, którymi on owija sobie kobiety wokół palca ... ha ha ha... każda kobietka z jako takim doświadczeniem doskonale zdaje sobie sprawę, że jak koleś kupuje jej drinki, odciąga od towarzystwa, maca, to nie po to, żeby potem grzecznie się pożegnać przed drzwiami pokoju. Po prostu ona tez miała na to ochotę i nic w tym złego, dlatego mu na to wszystko pozwoliła. A nie dlatego, że on ją "nabrał" na swoje sztuczki. Bo te sztuczki to akurat są dość znane i cokolwiek banalne, nic nadzwyczajnego.

 

I to eksponowanie przez Szablewskiego ilości i łatwości jego podbojów trąci właśnie taka podstawówką, kiedy chłopcy opowiadają o swoich erotycznych doświadczeniach, w większości wyssanych z palca. Mój kumpel kiedyś fajnie utrącił kolesia, który tak zaczął - ze o takich sprawach to rozpowiada albo zboczeniec, albo gówniarz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×