Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

dominika92, ale ja nie robiłam nic fajnego, latałam z papierami i stałam ponad dwie godziny w kolejce, żeby złożyć papiery na staż. Ale mam na niego dość spore szanse, więc pewnie dobrze, że tam stałam ;)

 

-- 20 kwi 2012, 14:31 --

 

Lady Em., brawo ;) Może jesteś nieodkrytym geniuszem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lady Em., no widzisz, może trzeba uwierzyć w siebie :great:

 

L.E., mi brakuje po prostu zmęczenia fizycznego :P takiego wiesz, poliki pieką kładziesz się pod kołderkę i jest Ci tak bosko, przyjemnie, błogo, nie masz czasu spać ale to silniejsze od Ciebie i zasypiasz :105::105: chyba miałam tak ostatnio 2 lata temu :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

L.E., hehe nie sądzę :D ale coraz lepiej zapamiętuję różne fakty :D

dominika92, oj trzeba trzeba... :pirate:

A skoro brakuje Ci zmęczenia fizycznego, bierz rower i jedź gdzieś, albo idź pobiegaj :smile:

Ja jutro idę na bieg, 5,7 km... Bez żadnego przygotowania... Porywam się z motyką na słońce no ale cóż, może nie padnę :mrgreen:

 

Wreszcie weekend... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciepło,słonecznie nie mam co zrobić z psiakami,wszystkie chcąc siedzieć na podwórku .Jedną sunię uwiązałam bo ona była w poprzednim domu prawdopodobnie wiązana i dobrze to znosi,piesek biega wymiennie z drugą sunią po podwórku.Nie mogę ich wszystkich na raz puścić bo będą ludzi ganiać po drodze,a sunia ta co jest w domu strasznie się nie cierpliwi,pieska w ogóle nie mogłam utrzymać dziamolił w oknie. :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×