Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co teraz robisz?


Anja01

Rekomendowane odpowiedzi

dominika92, małymi kroczkami do celu...naprawdę warto próbować...ważne, żeby poczuć potrzebę kontaktów ze światem zewnętrznym...gratuluję Ci bardzo!!!

Przed chwilą, dosłownie, odwiedził mnie fizjoterapeuta, który, jak się okazało mieszka w moim bloku, sprawdził co jest z moim kręgosłupem i w sobotę będzie coś działał.

Te dolegliwości nasilają u mnie lęki - nadmierne wyprostowanie odcinka szyjnego powoduje nie tylko ból, ale usztywnia mięśnie i powoduje zawroty głowy. Mam nadzieje na poprawę...oby tak się stało, z resztą sobie poradzę... :!::!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dominika92, :D:D

Będziemy razem pokonywać nasze ograniczenia...wszyscy będziemy się wspierać, a to naprawdę działa... :!::!:

Mój malutki Cziko nie daje mi czasu na zamartwianie się.. :D:D

 

-- 19 kwi 2012, 15:46 --

 

Właśnie...bądźmy dla siebie łagodniejsi, życzliwsi, milsi...za srogo siebie samych oceniamy często...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bellatrix, będzie dobrze ;)

Ja czasem patrzę na ludzi jak na przybyszów z innej planety, a potem myślę, że oni są w gruncie rzeczy jednak podobni do mnie. Nawet jeśli zachowują się jakoś nie tak... To najczęściej jest sposób na ukrycie kompleksów.

A coś z nimi jest nie tak?

 

-- 20 kwi 2012, 21:53 --

 

Bellatrix, I can speak English with you, if you want to ;)

I'm a bit drunk, but I think I still can think guite clearly (yeah, tomorrow, when I see it I'll say "OMG")

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×