Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zrzucamy zbędne kilogramy. Dieta dzień po dniu.


Michuj

Rekomendowane odpowiedzi

tahela

No wlasnie przebywam teraz u dziadkow w Lipcu bede emigtowal z dziewczyna za granice dokladnie do Londynu a co do jedzenia .. Wstaje przewaznie o 13 glownie jem obiad o 15 potem o 18 jakies 2 kawalki chleba na kolacje okolo 20-21 zjem z 4 kawalki chleba po czym nie moge spac do godziny 3-4 tu akurat nerwica sie odzywa na 100 % .. i tak codziennie ;>.. Kiedys jak sie jeszcze lepieej czulem to jechalem czasem po 2 doby bez snu , pilem ciagle kawe i napoje energetyczne po takiej dawce kofeiny bywalo , ze zaliczalem sesje w szkole na 4-5 .A teraz wszystko sie skopalo od Lutego mam takie wieksze problemy atak cieplo/zimno , zawsze koszmary gdy spie od 10-13 i zawsze po tym mega boli mnie glowa :/...wiadomo , ze duzo objawow mam od nerwicy , ale na pewno nie moga to byc wszystkie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mnie przyjmowali do szpitala to bylam wychudzona i mialam anemie to specjalnie lekarka podala mi olzapin na przytycie i teraz mam

nie bede tego dziadostwa brala, nie ma mowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Damageed,

moze odbija si eto jechanie na kawie i enrgy drinach, czułeś sie dobrze az organizm powiedział dość, jest też coś takiego co reguluje flore bakteryjna w jelitach, sa to suplementy diety dostępne bez recept ,ale trzeba je regularnie przyjmować by poczuć poprawę, idź do apteki i zapytaj sie o takie cos farmaceuta powinien coś zaproponować, a jeśli idzie o sulpi to nie zaszkodzi Ci na pewno a na żołądek podobno dobry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tez mowila, ze na zoladek ale kurde jak ja nie moge spac i mam lek na jelita , ktory zawiera alkohol w skladzie a w ulotce jest napisane, zeby nie laczyc z lekami o zawartosci alkoholu to hmm .Poza tym ja spac nie moge a tam jest wyrazne napisane, zeby nie brac go po godzinie 16 tej ...

 

a co bolu glowy i koszmarow to jak spie do poludnia to mnie strasznie boli glowa i mam sny koszmarne a tak to czasem mam wrazenie jakbym odjezdzal we snie i sie budze nagle z jakims lekiem przed smiercia , przekichane uczucie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Damageed,

ja też spać nie mogłam dzisiaj i miałm koszmara,że osoba ,za która tesknie jest maniakalnym morderca i teraz szuka go policja i ja go przechowałm i ucieklismy do Australii i tam mieszkalismy,ale nikt z moich znajomych nie wiedział gdzie jestem i po kilku latach dopiero wysłałam kartke do mamy ,zeby wiedziała,że żyję a i tak się bałam ,ze policja nas namierzy i go aresztują przez tę kartkę do mamy

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lady Em.

 

Nie jestem jakiś biegły w skrótach ogolem nic nie mam stwierdzone nie wiem co to jest ED boje sie, ze to cos powaznego moze byc ...

Bylo tak w poprzednia Sobote bylem w szpitalu, z powodu klucia w klatce piersiowej dostalem kroplowke z czyms tam , a potem zastrzyk z lekiem przeciwbolowym przeszlo mi , zrobili mi takze morfologie jedynie mam brak potasu .. Wrocilem do domu poszedlem spac , obudzilem sie z cholernym bolem glowy, caly dzien wymiotowalem i mialem rozwolnienie , nic nie jadlem a pilem tylko wode .Nastepnego dnia jadlem lekko strawne rzeczy typu bulka, chleb z samym maslem suche itd zaraz odbijalo sie na wymioty itd .. Kolejnego dnia jadlem juz normalnie 3 posilki na dzien czyli obiad i cos po obiedzie, ale mialem problem z zaparciami , straszny bol promieniujacy od zoladka az do przełyku , do tego czesto boli mnie z prawej strony pod watroba .Lekarzowi powiedzialem o dolegliwosciach zapisala mi lek Panzol na jelita i jakis psychotrop na noc , ktorego nie mozna laczyc z lekami , ktore zawiera alkohol i z ulotki wnioskuje, ze nie mozna go brac po 16 a mowila ze mam go brac na noc i tu pojawia sie moje pytanie co mam zrobic?Obecnie przez ostatnie dwa miesiace bede przebywal tu gdzie przebywam i nie mam mozliwosci zmiany lekarza a czuje sie zle i nie wiem za bardzo jak sobie z tym poradzic ... jestem chudy jak patyk, wygladam jak zywa smierc i sie boje strasznie :)

 

A może to faktycznie nerwica?

ED to zaburzenia odżywiania.

Jeśli masz tak duże problemy z jedzeniem warto zgłosić się do lekarza, chociażby na podawanie kroplówek, z tego co piszesz wnioskuję że jesz zdecydowanie za mało.

Być może Twojej niechęci do jedzenia winne są leki które otrzymałeś.

Bierz leki zgodnie z zaleceniami lekarza.

Warto zgłosić się z tym do specjalisty bo niestety nie jesteśmy lekarzami i diagnozy postawić nie możemy. Trzymaj się ;)

 

-- 19 kwi 2012, 21:12 --

 

i tak wam nie wierze nie nic słodkiego ukradkiem nie wcinacie

ja zjadłam dziś 3 kawałki czekolady :smile: nie chcę sobie tego odmawiać. W małych ilościach pozwalam sobie na takie przyjemności :smile:

 

ale na dobrej drodze jesteś

 

Obydwie żebyście nie naważyły sobie piwa :nono:

Laima, Martwię się trochę tym co mówisz bo nie jesteś pierwszą osobą która zwraca mi uwagę na temat moich zapędów do ED. Od dwu tygodni niewiele jem, nie mam po prostu ochoty, drastycznie schudłam.

Mama chce iść z tym do mojego psychiatry... :-| Boję się że podadzą mi jakieś leki na apetyt. Jeszcze tego by brakowało :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lukrecja28, nie wiem czy można kontrolować ed :bezradny: kontroluję,że nie wymiotuję,nie przeczyszczam się,chyba jest dobrze :/

 

Jeden posiłek dziennie to za mało.A co się składa na ten jeden posiłek?Co dziś zjadłaś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×