Skocz do zawartości
Nerwica.com

SERTRALINA (ApoSerta, Asentra, Asertin, Miravil, Sastium, Sertagen, Sertralina Krka, Sertranorm, Seraloft, Stimuloton, Zoloft, Zotral)


shadow_no

Czy sertralina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

102 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy sertralina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      59
    • Nie
      26
    • Zaszkodziła
      17


Rekomendowane odpowiedzi

WĘGLAN LITU, jest stabilizatorem ,a zarazem wzmacnia działanie ASENTRY!, to jest tak,ASENTRA max jakie możesz zażywać to jest 200mg,a jeżeli to nie pomaga,to trzeba dołożyć coś innego,w tym przypadku LIT,ASENTRA jeszcze 250mg można ryzykować większe dawki już nie, a jak ktoś zażywa ASENTRE to nie powinien łączyć z żadnym innym lekiem,jedynie LIT wchodzi w rachubę,sprawa jest prosta,nerwica natręctw bierze się stąd,że w mózgu mamy minimalne dawki serotoniny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

el_testosterone, czyli narazie nie ma nic na plus??

średnio, ale raczej na poziomie placebo

 

przepisał mi ASERTIN ,to to samo co ASENTRA,zaczynając od dawki 25mg przechodząc wszystkie etapy,mordęgi,objawy uboczne/tego nie da się uniknąć ,trzeba to przejść!/ doszedłem do dawki 200mg podzielonej /rano połowa po południu połowa,plus LIT zaczynają od 125mg, teraz 500mg,i powiem Wam tak: małymi dawkami szkoda sobie zawracać głowę,u mnie ASENTRA zaczęła działać po 3 miesiącach!! dzisiaj byłem u lekarza,ponieważ nie jest jeszcze super,dołożył mi leku: twierdzi że czas jest podstawą,im dłużej zażywasz tym będzie lepiej,biore teraz ASERTIN 250 mg i LIT 500mg, i wierze że się wyleczę całkowicie! nie bójcie się brać leków,dużych dawek,wszelkie objawy uboczne mijają! a walczyć warto! naprawdę,przekonacie się! dużo zdrowia życzę! Zbyszek

Długo się rozkręcało, ale grunt, że działa. Też lecę 200mg, a to dopiero początek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja brałem 3 tygodnie 100mg teraz od 3 dni lecę 200mg, uważam podobnie. Daję 6 tygodni na rozkręcenie się.

 

No właśnie, pytanie ile czasu trzeba czekać żeby pomogło. Jak tu piszą o 3 miesiącach, to jest jakaś porażka, żeby tyle czekać na działanie leku -.-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witaj! jak kolego długo chorujesz? zasady nie ma,ale z tego co wiem trzeba zażywać maksymalna dawkę,i po 3-4 miesiącach,jak nie zacznie działać zmiana leku,jest to bardzo dobry lek,ale cierpliwość ponad wszystko!

Ja już ładnych parę lat, z okresami zdrowia międzyczasie, ale krótkimi. No ja mam nadzieję, że te 200mg coś zmieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja byłam u lekarki w poniedziałek i powiedziałam jej o problemach z hormonami, które podobno mogą być spowodowane braniem Asertinu. I ustaliłyśmy, że będę brała teraz połowę tabletki, czyli 25 mg i od 3 dni jestem na takiej dawce. Średnio się czuję, mam trochę zawroty głowy i noga mi skacze, ale nie wiem czy to od tego że biorę połówkę. Ogólnie się ucieszyłam, że powoli będę schodziła do zera, tylko najgorsze są te skutki związane z odstawieniem ;/ Brałam całą tabletkę Asertinu (50mg) przez 13 miesięcy. Średnio mi to pomogło. Nadal uważam, że to lajtowy lek :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

minimalna dawka żeby Asentra działała to 200mg,dawka 50 mg jak piszesz,to nie ma szans żadnych,prędzej działa pernazyna na Ciebie,a pernazyna to lek uspakajają cy,słaba ta Twoja lekarka! zmień na innego lekarza! lekarzem jest i powinna wiedzieć że u kobiet te leki to inna bajka,właśnie przez hormony! to nie lek komplikuje hormony! kotku ja mam do czynienia naprawdę z lekarzami wysokiej klasy! 50mg Asentra to by mój lekarz wyśmiał!

 

-- 20 kwi 2012, 16:43 --

 

nie wiem skąd jesteście,polecił bym wam dobrego lekarza,ale w Krakowie,wizyta 100zł,może ktoś chce namiary? mam tez dobrego ortopedę+chirurga,jak ktoś zainteresowany to pytać,mój adres mail: write@op.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja biorę od paru dni 200 mg Sertagenu i jak na razie czuję się praktycznie tak samo, w sumie łykam już 6 tydzień, przedtem 100 mg. Może trochę spokojniejszy jestem. No nic, czekam dalej.

nie wiem skąd jesteście,polecił bym wam dobrego lekarza,ale w Krakowie,wizyta 100zł,może ktoś chce namiary? mam tez dobrego ortopedę+chirurga,jak ktoś zainteresowany to pytać,mój adres mail: write@op.pl

Też płacę tyle za wizytę, ale od czasu do czasu to można przetrwać. Po za tym maeglinne napisała, że jest młoda więc może te 50 jest w sam raz na nią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja biorę od paru dni 200 mg Sertagenu i jak na razie czuję się praktycznie tak samo, w sumie łykam już 6 tydzień, przedtem 100 mg. Może trochę spokojniejszy jestem. No nic, czekam dalej.
nie wiem skąd jesteście,polecił bym wam dobrego lekarza,ale w Krakowie,wizyta 100zł,może ktoś chce namiary? mam tez dobrego ortopedę+chirurga,jak ktoś zainteresowany to pytać,mój adres mail: write@op.pl

Też płacę tyle za wizytę, ale od czasu do czasu to można przetrwać. Po za tym maeglinne napisała, że jest młoda więc może te 50 jest w sam raz na nią.

 

Ja od jutra zaczynam 150 mg, narazie nie ma poprawy, raczej podkręcenie natrectw odczuwam. Z rana lęki i lęki.

 

maeglinne jeśli jest młoda tzn przed 16 r.ż. to też nie ma przeciwskazań w ulotce aby brała wiecej jeśli cierpi na nerwice natrectw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

el_testosterone, a jak u Ciebie było z dawkowaniem Serty, lekarz od razu kazał brać Ci duże dawki, czy stopniowo dochodziłeś do 200mg??

 

ps. i jak coś ruszyło u Ciebie czy nadal tak samo, jak wcześniej??

 

ja biore niedługo wiec żadnej znacznej poprawy póki co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×