Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Bellatrix, hej Kasiu. Lepiej pisz jak Ty sie czujesz. Widziałam, że wczoraj jak co środę było nie najlepiej.

 

Lady Em., jak napisałam w "jęczarni" nie powinnaś Ty decydować o tym. Możesz wyrządzić tą decyzją więcej szkody niż korzyści. Gdyby chłopak nie chciał być z Tobą to by nie był. Nie decyduj za Niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow motion, Bellatrix, dzięki dziewczyny. Trochę się uspokoiłam, powydzierałam się na całe gardło, popłakałam, Michu zaraz do mnie przyjedzie i porozmawiamy na spokojnie.

Bellatrix, nie wytrzymałabym awantur w domu. Zawsze kiedy rodzice się kłócą dostaję dziwnego ataku autoagresji, masakra :?

krul, hej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lady Em., Ma to swoje plusy, wada to całkowita izolacja, ale tu problem we mnie leży.

U ciebie coś lepiej w domu?

 

ok wracam do roboty,będę po 15,16, miłego dnia życzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stark, tak, lepiej. Nareszcie rodzice rzadko się kłócą, a już w ogóle starają się nie kłócić przy mnie i siostrze.

Co nie zmienia faktu że wolałabym mieszkać sama ;)

 

28 kwietnia jadę na 6 dni nad jeziorko, mega się cieszę :D problem tylko ile mogę pić alko przy lekach... Ale w sumie wszyscy piją i nikomu nic się nie dzieje :mrgreen: ale spytam się psychiatrze w razie czego ;)

A Wy co o tym myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale w sumie wszyscy piją i nikomu nic się nie dzieje :mrgreen:

Chciałam zaznaczyć, że ja już 10-ty dzień ani kropli proud.gif

 

girl anachronism, zastanawiałam się na czym ta giełda polega. Opowiesz w skrócie?

W skrócie giełda polega na tym, że od 3 w nocy siedzą hurtownicy i sprzedają kwiaty ;) Więc jak mam zlecenie ślubne, to się zwlekam i jadę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lady Em., przede wszystkim stabilizator nie działał, więc niedobrze. Nie chcę zapeszać, to zbyt krótki okres, żeby ocenić, czy zaczęły działać, czy to po prostu zdarzające się samoistnie chwilowe wyciszenie faz, ale jestem dobrej myśli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×