Skocz do zawartości
Nerwica.com

Anders Breivik czyli co dalej z Europą ......


Badziak

Rekomendowane odpowiedzi

Atalia,

ale świadomosc społeczn ai zmiany kulturowe ida za zmainami odgórnymi, najpierw są protesty społeczne ostratyzm a po pokooleniu akceptacja, a te prawa zawsze wywalczja grupy społęcznie wyrozniajace sie jak chocby w naszym kraju tak krytykowane feministki , ta krytyka zreszta tez z adobrze nie swiadczy o świadomosci polskiego społeczeństwa

 

i tu się z Tobą Asiu zgodzę. Gdyby nie feministki to do dzisiaj miałbyśmy jako kobiety mniej praw niż dotychczas...a Ci co krytykują w Polsce ten ruch to oczywiście w zdecydowanej części jest to płeć męska ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle to mnie dziwi mnie zjawisko, że islam w jakiś sposób fascynuje nawet osoby które drażni mieszanie się religii i polityki w Polsce oraz konserwatyzm kościoła, a przecież ta religia oferuje to samo, tylko w postaci podniesionej do kwadratu.

 

No może różnica taka że arabscy islamiści mniej molestują młodych chłopców a bardziej jakieś kozy, owce ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No może różnica taka że arabscy islamiści mniej molestują młodych chłopców a bardziej jakieś kozy, owce

Tu akurat się mylisz w Afganistanie i Pakistanie istnieją specjalne usankcjonowane tradycją szkoły tańca dla chłopców które tak naprawdę są przykrywka dla pederastii. Nastoletni a nawet młodsi chłopcy są tam gwałceni, wykorzystywani nie ma to może bezpośredniego związku z Islamem tak samo jak w Chrześcijaństwie gwałty księży ale jest na tamtych terenach powszechne dużo bardziej niż u nas pedofilia księży.

Poza tym dziewczynki małoletnie nawet poniżej 10 roku życia powszechnie są tam wydawane za mąż i są zmuszane do seksu często z obleśnymi dziadami a to przecież też pedofilia no ale jak ich bożyszcze mahomet sypiał z 9 latką to czemu się dziwić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa pytania do "tolerancyjnych"

 

-Czy odważylibyście się co piątek organizować Drogę Krzyżową w Mekka w taki sposób, żeby procesją paraliżować ulice w mieście

( w Paryżu muzułmanie robią to nagminnie ) ?

Jeśli NIE , to dlaczego ??

 

-Czy wydalibyście Waszą córkę za mąż za muzułmanina o imieniu Jamal ze świadomością że w każdej chwili może być zmuszona do wyjazdu z nim do Turcji lub Arabii ??

 

Odpowiedzcie sobie , hipokryci na te dwa proste pytania.

 

Tolerujecie tą ekspansywną zarazę chyba tylko dlatego że w życiu nie byliście w Londynie, Paryżu czy Oslo.

Dla was muzułmanin to opalony, przystojny i miły Ali baba z kretyńskich filmów dla imbecyli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tych chłopcach w Afganistanie to sobie przypominam że też czytałem.

Tam ogólnie szanuje się tylko prawa dorosłych mężczyzn, o ile nie myślą zbyt samodzielnie.

Z tą kozą to taki ozdobnik słowny bardziej był ;) Aczkolwiek w Niemczech podobno rośnie popularność domów publicznych gdzie zamiast kobiet pracują zwierzęta :/ Ale nie wiem czy to ma związek z tamtejszą populacją Turków, czy to tylko jakaś zboczona moda:

http://www.sfora.pl/Niemcy-coraz-czesciej-uprawiaja-seks-ze-zwierzetami-To-juz-plaga-a40222

:roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Tolerujecie tą ekspansywną zarazę chyba tylko dlatego że w życiu nie byliście w Londynie, Paryżu czy Oslo.

Dla was muzułmanin to opalony, przystojny i miły Ali baba z kretyńskich filmów dla imbecyli.

 

 

Ja właśnie byłam swego czasu w Londynie, Mediolanie czy Bresci i ta ekspansja przerażała nie tylko mnie ale Anglików,

Włochów, którzy już sobie z tym nie potrafią poradzić. Wiem , że Anglicy uciekają z Londynu na peryferie, bo ta stolica Angli

zrobiła się już multilulturowa.

 

A co do stosunków w krajach muzułmańskich z kozami to jest to prawda, gdyż angielskie służby zdrowia rozkładają ręce, kiedy przychodzi do nich pacjent z odzwięrzęcymi chorobami wenerycznymi, których nie da się leczyc (apropo tych kóz to przewalone mają biedne nieświadome zwierzęta).

 

Jeszcze przypomniało mi się też jedna sprawa. Otóż angielscy lekarze nie infromują pakistańskich kobiet i Hindusek, kiedy na usg wiadomo że bedzie miała córkę a to dlatego, że one nawet w Angli nagminnie usuwały płody żeńskie. I nie pomogło to, że przecież żyją w innej kulturze, gdzie urodzenie dziewczynki nie jest czymś marnotrawnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa pytania do "tolerancyjnych"

 

-Czy odważylibyście się co piątek organizować Drogę Krzyżową w Mekka w taki sposób, żeby procesją paraliżować ulice w mieście

( w Paryżu muzułmanie robią to nagminnie ) ?

Jeśli NIE , to dlaczego ??

Nie bo nie jestem osobą religijną i nie jeśli zakazywałoby tego prawo w kraju.

 

-Czy wydalibyście Waszą córkę za mąż za muzułmanina o imieniu Jamal ze świadomością że w każdej chwili może być zmuszona do wyjazdu z nim do Turcji lub Arabii ??

Córek nie wydaje się za mąż, w naszej kulturze kobiety same wybierają sobie mężów i nie wydaje mi się, żeby w kwestii ostatecznej rodzice mieli coś do powiedzenia, przeciwstawianie się temu mogłoby pogorszyć sytuację, poza tym uważam, że różnice kulturowe w wychowaniu są ogromną przepaścią i nie zawsze da się je ominąć. Natomiast jeśli byłby to muzułmanin z europy - wychowany po europejsku ale w religii muzułmańskiej, pewnie nie małabym nic przeciwko, tylko wiele razy prosiłabym córkę, żeby uświadomiła sobie co wiąże się z takim związkiem.

 

Tolerujecie tą ekspansywną zarazę chyba tylko dlatego że w życiu nie byliście w Londynie, Paryżu czy Oslo.

Dla was muzułmanin to opalony, przystojny i miły Ali baba z kretyńskich filmów dla imbecyli.

Byłam w kilku miastach w Skandynawii i widziałam wielu muzułmanów, muzułmanek, i tak jak większości ludzi tam mieszkających nie przeszkadzali mi oni w niczym.

 

 

Ale tak, ta rozmowa nie ma najmniejszego sensu - jeśli ja mówię muzułmanin - wy widzicie ziejącego nienawiścią, oblewającego twarz swojej żony psychopatę, ja mówię o skromnym stroju i zakrywaniu twarzy - wy o talibskich burkach i kwefach - widzicie tylko skrajność.

Jak gdyby pośród katolików były tylko moherowe berety....... :-|

 

-- Śr kwi 18, 2012 4:44 pm --

 

Najzwyczajniej w świecie szkoda mi was, że tak bardzo ziejecie nienawiścią, pielęgnujecie ją w sobie, podsycacie..... można czegoś nie rozumieć, nie lubić, nie tolerować, można się tym brzydzić - ale taka złość?

Może zamiast tego warto zgłosić się np. do Amnesty International i zacząć działać? Ukierunkować swoją energię?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porównanie fundamentalistów islamskich do moherowych beretów jest przesadzone taki przeciętny muzułmanin właśnie jest podobny do moherowych beretów w sensie roli religii w życiu a Ci skrajni islamiści nie mają porównania z Chrześcijanami no może gdzieś w stanach wśród purytańskich sekt protestanckich znalazło by się ich trochę.

Ja jestem islamorealistą i nie zionę nienawiści do wszystkich muzułmanów ale to czego oni czasem się domagają w Europie( dotacje dla skrajnie konserwatywnych nauczających nienawiści szkół koranicznych i organizacji islamskich) zakaz obchodzenia świąt chrześcijańskich w szkołach, wieprzowiny w stołówkach ba nawet nauczania biologii i fizyki w szkołach gdzie ich dzieci stanowią sporą ilość są jawną faworyzację tej prymitywnej wobec Europy kultury. Nie po to Europa przeżyła renesans, oświecenie, postęp naukowy, sekularyzację aby teraz w imię multikulturalizmu cofać się do epoki wczesnego średniowiecza.

Mi jest szkoda że Europą żądza w większości kretyni, lewacka hołota która z miłości i tolerancji do innych daję się wykorzystywać muzułmanom i podkopuję własną kulturę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że domagać się każdy może wszystkiego to jedno, ale inna sprawa że często na te wymagania w imię tolerancji się w Europie odpowiada, nie żądając nic w zamian.

 

Słabością europejskiego liberalizmu jest to że stał się on bardzo bezideowy, bardziej konsumpcyjny. Tzn. niby to wartością jest tolerancja, ale jednocześnie niewiele się robi żeby chronić tą wartość przed tymi którzy traktują ją instrumentalnie. Być może potrzebna jest jakaś nowa, nowoczesna i liberalna ideologia, która zastąpi martwe chrześcijaństwo i w jakichś sposób zaangażuje i zjednoczy Europejczyków dla wspólnego dobra.

 

Co do małżeństw z muzułmanami to dochodzi kolejna niesprawiedliwość - muzułmanin może poślubić "niewierną", ale niemuzułmanin nie może poślubić muzułmanki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do małżeństw z muzułmanami to dochodzi kolejna niesprawiedliwość - muzułmanin może poślubić "niewierną", ale niemuzułmanin nie może poślubić muzułmanki.
święta prawda a jakby jakaś muzułmanka się uparła to jej rodzina zamordowałaby ją honorowo.

Z tą tolerancją to jest tak że ona toleruje nietolerancje której nośnikiem jest np islam ale i nie tylko. Ja byłbym za stworzeniem kodeksu ogólnoeuropejskiego który by skończył w końcu z faworyzacją wszelkiej maści religii i dawaniu jej specjalnych przywilejów. W Polsce mamy problemy z klerem mieszającym się do polityki i religią w szkole której tam nie powinno być a na zachodzie europy z panoszącym i domagającym się specjalnych praw islamem który jest dużo bardziej niecywilizowany niż Chrześcijaństwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdarzają się i z bardziej błahych względów te tzw. zabójstwa honorowe, wystarczy że rodzina uzna że dziewczyna zbyt swobodnie się prowadzi. Ale facet który wejdzie w taki związek z muzułmanką też może mieć sporo kłopoty, zależy na ile jej rodzina agresywna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odnośnie mnożenia to dość ciekawym przypadkiem jest Iran gdzie wskaźnik dzietności kobiet wynosi 1,88 i jest na poziomie Europejskim mimo obowiązującej tam teokracji islamskiej ale Persowie zawsze byli trochę bardziej cywilizowani od sąsiadów. Gorzej wygląda w Europie gdzie muzułmanki rodzą około 3 razy więcej dzieci niż rodowite Europejki ale to już nasza wina i moja też poniekąd. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są dwa główne powody ekspansji Arabów na Europę:

1. wolność i ucieczka od zasad panujących w ich krajach.

2. zapewniony byt przez państwa Europy, bardzo wysoko rozwinięty socjal.

 

Proste jest, że zwykle ludzie, którzy żerują na innych są bardziej zdegenerowani dlatego ta grupa Arabów wygląda tak jak na filmikach(z białymi i murzynami jest podobnie), które podesłał wcześniej Intel.

Dlatego uważam, że to nie ma nic wspólnego z ich religią. Europejczycy zapewniając najniższej klasie Arabów warunki do rozwoju, sami sobie są winni.

Breivik mógł uderzyć na Europarlament, a nie na niewinnych ludzi, którzy jedynie korzystają z przywilejów, które daje im państwo.

Prościej pisząc: skupił się na skutkach nie znając prawdziwych przyczyn, do tego w bestialski sposób, mordując wiele dzieciaków.

 

-- 18 kwi 2012, 22:39 --

 

Jeszcze inaczej pisząc Europa hoduje degeneratów i nie ważne czy przyjeżdżają oni np. do Szwecji z Pakistanu, Burkina Faso, Bułgarii czy z Polski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Europejczycy zapewniając najniższej klasie Arabów warunki do rozwoju, sami sobie są winni.

Oni to zapewniają nie tylko arabom i murzynom ale wszystkim ale tylko dla emigrantów te warunki w porównaniu do tego co mieli u siebie jawią się jako luksusy. Polacy na zach Europy też często choć nie aż tak jak Arabowie, murzyni korzystają z socjalu, żyją z płodzenia dzieci. Emigrantom z Afryki, Azji starczy że maja papu, mieszkanie i rozrywkę ba mogą se kupić samochód i sprzęt rtv, AGD nie ruszając palcem u nich w krajach ojczystych tylko elita tak ma.

Jednak jakiś plus braku dobrobytu w Polsce jest. Pewien Anglik który był w Polsce mi powiedział że najbardziej zazdrości nam że u nas nie ma kolorowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dwie czarne koleżanki zyją w Polsce od urodzenia i są w porządku co wy macie do tych kolorowych. One sa po studiach i naprawdę sa to bardzo fajne dziewczyny. Mnie sie wydaje ,ze panstwo socjalne jest dobre carlos narzekasz a Anglii byś tak nie narzekał jak byś sie tam urodził, przykre jest to ,ze polskie dzieci rodza sie na zachodzie i te dzieci juz do Polski nie wrócą nie mają do czego a polskie społeczenstwo sie starzeje ten kraj się sam wyniszczy.A degeneratów bardziej rodzi bieda i brak pomocy niz pomoc , w krajach gdzie nie ma pomocy socjalnej łatwiej w łeb dostać i wieksze prawdopodobieństwo,ze sie w łeb dostanie, jak nie da ci państwo to ktoś wexmie sobie sam , brak pomocy wspiera przemoc i przestepczosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest takie przysłowie:

"Jedyną trwałą przysługą, jaką rodzic

może wyświadczyć dziecku, jest pomóc mu,

aby mogło pomagać sobie samo"

 

To samo tyczy się państwa. Degeneratów rodzi bieda zgadzam się, ale biedę rodzi pomaganie, zamiast nauczenie jak sobie radzić samemu, biedę rodzi zabieranie jednym(tym co tworzą bogactwo) kosztem drugich- tych co nie robią nic. Dołóż do tego fakt, że po drodze te pieniądze zabiera państwo, które też nie robi nic poza pośrednictwem między jednymi i drugimi, a do rozwiązania dojdziesz sama.

 

-- 18 kwi 2012, 23:20 --

 

To właśnie zniszczy Europę, a nie religia jednych czy drugich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak przyszłość Polski według danych demograficznych jawi się katastrofalnie współczynnik dzietności 1,4 a powinno byc 2,15 dla prostej reprodukcji. Teraz rodzi się prawie 2 razy mniej dzieci niż na początku lat 80-tych mimo że ten wyż jest obecnie w wieku rozrodczym nie kwapi się do rozmnażania. Za 30-40 lat będziemy krajem dziadków a o emeryturach to możemy już zapomnieć bo nie będzie na nie kto miał pracować.

Podobna sytuacja jak u nas będzie w całej Europie środkowo- wschodniej gdyż krajów tych nie będzie stać na pomoc socjalną, rodzinom no chyba że się wpędzą w mega długi. Kraje te będą powoli wymierały bo ludzie tu mają inne priorytety i nie mają mentalności Afrykanów, Azjatów którzy rodzą mimo biedy.

No ale może postęp technologiczny, nowe wynalazki jakoś temu zaradzą wielokrotnie już wieszczono koniec( np. Malthus z przeludnienia, mechanizacja miał pozbawić pracy większość ludzi) a świat nadal się kręci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Midas,

akurat degeneracja jest zawsze tyle ,ze w krajach gdzie panstwo pomaga jest ona mniejsza niz w krajach gdzie panstwo wogole nie pomaga, pozatym nie każdy jest taki by sobie dobrze radzic, ludzie sa rózni i róznie sobie radzą i od tego jest solidarnosc społeczna, w Afryce sie nie pomaga wcale ludziee zyjsa w warunkach uwłączajacych godnosci ludzkiej a na ulicach mozę ktoś Ciebie napaśc bez problemu i istnieje tam wieksze tego prawdopoobienstwo niz w Szwecji gdzie jest czysto na ulicach i bezpieczniej, sam pokojarz fakty teraz , emigruj do kraju dobrobytu w Afryce jak Ci tak źle w Europie, to ,ze w Polsce świadomosć społeczna jest bardzo niska i raczej nie ma solidarności społecznej świadczy ze mentalnie jesteśmy zzacofani do Europy Zachodniej i oni na nas patrza tak jak my na Afryke i ja ich rozumiem, a zawdzieczamy takie postrzeganie miedzy innym takm ludziom jak Ty , którzy reprezentuja takie pogłady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tahela z tego co wiem w Skandynawii sprzed najazdu tam emigrantów ludzie w ogóle nie zamykali drzwi przestępczości tam nie było prawie w ogóle jak wpuścili emigracje z Afryki, Azji, Polski też od razu przestępczość wzrosła i już drzwi zamykają. Oczywiście nadal jest tam o niebo niższa niż w Afryce ale jednak pewne właściwości kulturowe są zakodowane w umysłach przybyszów którzy nie są w stanie pojąc mentalności uporządkowanych i skrajnie uczciwych Skandynawów. Według mnie państwa socjalne sprawdzają się właśnie w kulturach o wysokim stopniu uczciwości, praworządności, etyce ludzi którzy nie wykorzystują systemu, państwa dla własnych celów. Nie przypadkowo Breivik pochodził z Norwegii i w całej Skandynawii jest sporo ruchów neofaszystowskich itp nie mogą oni znieść tego że przybysze zakłócili im spokój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×