Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

Snejana, haha no wez przestan :lol:

Nie mam zielonego pojecia. Chcialabym biologie bo mnie w miare interesuje, a jak nie to WOS. Marze o studiach na uniwerku medycznym ale jestem w klasie humanistycznej wiec co z tego wyniknie... :(

A poza tym zdaje polski rozszerzony, matme podstawowa i angielski podstawowy :roll:

A Ty? Co zdajesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, ha, ja w sumie francuski tez bym mogla zdawac, ale postanowilam jednak ze skupie sie na przedmiotach dla mnie istotniejszych (bo z francuskim i tak nic nie bede w przyszlosci robic, ew. jak wyjade do Paryza na wycieczke) :P

Jeszcze w pierwszej klasie mialam zapedy na matme rozszerzona bo chcialam studiowac cos madrego na polibudzie, ale te dwa lata liceum dobitnie mi pokazaly ze jestem tepa :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matura miałem zapędy...

w zeszłym roku,teraz jednak dałem sobie spokój z powodu braku perspektyw, skończę LO w przyszłym roku i dziękuje za "zabawę", nienawidzę szkoły, i to się nie zmieni.

 

Co mi sprawiło radość dziś?

a co to radość?

coby nie było OT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Abbey, Lady Em., matma? ja Was podziwiam, dla mnie ten przedmiot... nie ma duszy, taki suchy i sztywny :D

Stark, też nienawidzę szkoły, lecz uczyć się lubię, tylko że nie pod przymusem i lubię wybierać czego się uczę i kiedy, lecz są w świecie rzeczy fascynujące, które chce się poznawać... Chyba, że ma się akurat gorszy dzień i wszystko wydaje się mieć kolo g*wna... a tego w szkole nie bierze się pod uwagę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, nie martw sie, to byly zapedy bez pokrycia :lol:

Stark, tez nie lubie szkoly, dlatego ze przez nia nabawilam sie nerwicy i roznych innych gowien. Ale to juz niewazne. Mimo wszystko planuje skonczyc studia :smile:

Abbey, mi plany sie zmienialy setki razy :pirate: ale matma i fiza to by bylo dobre rozwiazanie, potem polibuda... :105: marzenie scietej glowy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lady Em., amitnie.

Ja poszłam na łatwizne, sama podstawa, tylko angielski roszerzony.

Identycznie jak ja :lol:

Tylko szkoda, że uczyć zacząłem się tydzień temu : O I teraz muszę nadrabiać :pirate:

 

Żeby nie robić offtopu, powiem, że radość dzisiaj sprawiło mi to, że moja głupota chyba się ulatnia powoli :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×