Skocz do zawartości
Nerwica.com

ANKIETY, BADANIA, MAGISTERKA - WĄTEK ZBIORCZY


anovi

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć:)

Mam do Was ogromną prośbę. Piszę właśnie pracę magisterską dotyczącą pomocy psychologicznej w Internecie, a konkretnie odnośnie samopomocy. W związku z tym chciałam Was poprosić o wypełnienie ankiety. Wiek, płeć, ulubiony kolor itp. nie grają roli;)

Tutaj jest ankieta http://www.mediafire.com/view/?hjh5b8f29ouhh84

Jeżeli nie będzie się Wam chciało bawić w ściąganie jej z tego serwera to napiszcie do mnie na warcholkamila[malpa]gmail.com i wtedy ją prześlę.

Aby zaznaczyć wybraną odpowiedź wystarczy ją podkreślić lub zmienić kolor.

 

Za każdą ankietę będę niezmiernie wdzięczna!

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam bardzo serdecznie,

jestem studentką pedagogiki. Piszę pracę mgr na temat osób okaleczających się i po próbach samobójczych. Z tego względu mam pytanie: czy osoby po samookaleczeniach i po próbach samobójczych mogą nawiązać ze mną kontakt mailowy?( chodzi tu przede wszystkim o dyskrecję dla takich osób). Chciałabym zadać kilka pytań. Obiecuję, że dane osobowe zostaną zmienione i odpowiedzi, które zostaną udzielone, pozostaną między nami.

Będę bardzo wdzięczna.

Pozdrawiam

 

to jest mój adres mail: izka1987-1987@o2.pl. Pisząc na ten adres wyślę Wam kilka pytań.

 

Z góry dziękuję i życzę miłego dnia:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

 

Piszę tę wiadomość zwracając się z uprzejmą prośbą o wypełnienie ankiety, którą realizuję w ramach pracy licencjackiej nt. postaw społeczeństwa wobec osób chorych psychicznie. Byłabym bardzo wdzięczna gdyby ktoś z Was znalazł chwilkę na udzielenie odpowiedzi.

 

Wiem, że niektórzy mogą się zdenerwować, bo to może nie miejsce na tego typu "ogłoszenia", ale zależy mi na jak największej ilości respondentów. Poza tym, wydaje mi się, że trafia tutaj wiele osób, którym leży na sercu to, jak osoby chore są traktowane przez społeczeństwo, jaka jest wiedza społeczeństwa nt. chorób psychicznych. Być może są tutaj osoby, które zetknęły się już z takimi chorymi i ich opinia bardzo pomoże mi w napisaniu pracy.

 

Ankieta jest oczywiście dobrowolna i anonimowa, w związku z tym chciałabym prosić o szczere odpowiedzi.

 

Oto link do ankiety: http://www.ankietka.pl/ankieta/83961/postawy-spoleczenstwa-wobec-osob-chorych-psychicznie.html

 

Z GÓRY WIELKIE DZIĘKI! :smile:

Pozdrawiam!

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie :smile:

 

Jak już wcześniej wspomniałam, prowadzę badania nt. "Dorosłe Dzieci Rozwiedzionych Rodziców, a związki partnerskie w dorosłości". Wywiad obejmuje 5 aspektów: sytuacja rodzinna, predyspozycje psychiczne, funkcjonowanie wśród innych, związki partnerskie oraz stosunek do małżeństwa. Proszę o kontakt (PW lub @: ddrr393@wp.pl) osoby między 18 a 25 rokiem życia, których rodzice są po rozwodzie. Drogą @ wyślę chętnym pytania. Wywiad jest w pełni anonimowy.

 

Pozdrawiam :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam na imię Ania i jestem tu, żeby prosić Was o pomoc w pewnej kwestii. Uważam, że rozwiązywać problemy można jedynie wtedy, gdy dogłębnie poznaliśmy ich przyczynę. Doskonale wiem, że nie wszyscy z Was uważają, że psychologia może znaleźć rozwiązania Waszych problemów i czasami trudno jest je znaleźć. Ale warto szukać, prawda? Dlatego też ja postanowiłam szukać odpowiedzi, a Wy możecie mi w tym pomóc. Wystarczy tylko wypełnić ankietkę, która pomoże mi lepiej zrozumieć niektóre aspekty osobowości młotych ludzi z różnego rodzaju problemami. Wyniki posłużą mi do przygotowania raportu (jak będzie gotowy to na pewno zamieszcze tu wnioski z niego) i do dalszej pracy naukowej. W szczególności bardzo proszę o udział w badaniu ludzi, którzy mają problem z autoagresją (np. samookaleczanie), ale również osoby, które nie mają takich problemów (te osoby stworzą grupę kontrolną)

Ankieta jest całkowicie anonimowa, żeby zapewnić Wam jak największy konfort założyłam skrzynkę z której możecie wysyłać wypełnione ankiety. Adres to: ankietka.psych@wp.pl hasło: Kwestionariusz

Wypełnione ankiety wysyłąjcie prosze na adres ankietka.odp@wp.pl

 

Czekam na Was

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ankieta jest nadal aktywna (i będzie co najmniej do końca maja), ponieważ wstępne wyniki są obiecujące i potrzebuję kolejnych wypełnień. Dziękuję za wszystkie dotychczasowe!

 

Witam,

jestem studentką VI roku medycyny. Zwracam się z uprzejmą prośbą do wszystkich Pań o wypełnienie anonimowej ankiety

http://www.ebadania.pl/ffe6249441b5a029

na temat posiadania dzieci, postrzegania ciąży i porodu oraz oczekiwań związanych z opieką położniczą. W badaniu tym poruszam m.in. kwestię obaw i lęku związanego z ciążą i porodem. Wyniki ankiety oraz jej analiza zostaną wykorzystane w pracy badawczej w ramach Studenckiego Koła Naukowego działającego przy Katedrze i Oddziale Klinicznym Położnictwa i Ginekologii w Tychach (Wydział Opieki Zdrowotnej, Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach).

Ankieta jest skierowana wyłącznie do kobiet.

Praca badawcza posiada opinię Komisji Bioetycznej.

Jeśli mają Panie jakieś pytania, proszę o kontakt.

Z góry dziękuję :)

 

Agnieszka Bąk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prośba o wypełnienie ankiety

 

Witam serdecznie. Mam taką ogromną prośbę moi kochani - czy moglibyście wypełnić ankietę http://www.ebadania.pl/628b0d0d5e65c741. Ankieta dotyczy wpływu Internetu na życie społeczne człowieka i jest mi potrzebna do badań w mojej pracy licencjackiej. Będę bardzo wdzięczna za pomoc :) Z góry dziękuję i pozdrawiam gorąco :)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich:) jestem studentką i piszę pracę licencjacką na temat pracoholizmu. Czy zechcialby ktoś mi pomóc i uzupelnic ankiety?

Jesli tak to proszę o maila,wyślę co potrzeba

Pozdrawiam,

Ewka

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Zapraszam do wzięcia udziału w krótkiej ankiecie (2min) dotyczącej przeżywanych emocji podczas oglądania "Muminków" . Wypełnienie jej zajmuje nie więcej niż 2 minuty. Ankieta jest całkowicie anonimowa i ma charakter niekomercyjny, stworzona jest na potrzeby badań wpływu bajek na dzieci. Proszę o szczere odpowiedzi (tylko wtedy badanie będzie miało sens).

Link:

 

docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dEhyREVsY1RpZ3ctejVOZkpmem5ieVE6MQ

 

Dziękuję i pozdrawiam :)

Jarek

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jestem studentką psychologii. Piszę pracę magisterską na temat depresji u kobiet. Poszukuję kobiet w wieku od 20 do 40 lat cierpiących na depresję, które mieszkają w Warszawie i zechciałyby wypełnić dla mnie kwestionariusze. Wypełnienie ich zajmuje niewiele czasu. Oczywiście gwarantuję anonimowość i poufność. Zebrane dane zostaną przeze mnie wykorzystane jedynie w celu napisania pracy magisterskiej. Dostosuję się jeżeli chodzi o dokładne miejsce i godzinę spotkania. Będę bardzo wdzięczna za pomoc.

Pozdrawiam,

Magda

oriana23@gazeta.pl

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Witam wszystkich bardzo serdecznie:)

Jestem studentką pedagogiki i piszę prace mgr na tema zachowań autodestruktywnych. Przeprowadziłam wywiad z 5 osobami, ale to nadal jest mało. Czy są wśród Was osoby po takich przeżyciach które mogą odpowiedzieć mi na parę pytań? Jeżeli tak, to proszę o kontakt mailowy : izka1987-1987@o2.pl

W wiadomości zwrotnej wyśle Wam zestaw pytań. To jest bardzo pilne, więc proszę o jak najszybszą informację.

Z góry dziękuję.

Pozdrawiam:)

 

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ankieta zostaje ponownie przedłużona, co najmniej do końca czerwca. Dziękuję za dotychczasowe wypełnienia i proszę kolejne Panie, które zechcą poświęcić chwilkę czasu, o następne.

 

Witam,

jestem studentką VI roku medycyny. Zwracam się z uprzejmą prośbą do wszystkich Pań o wypełnienie anonimowej ankiety

http://www.ebadania.pl/ffe6249441b5a029

na temat posiadania dzieci, postrzegania ciąży i porodu oraz oczekiwań związanych z opieką położniczą. W badaniu tym poruszam m.in. kwestię obaw i lęku związanego z ciążą i porodem. Wyniki ankiety oraz jej analiza zostaną wykorzystane w pracy badawczej w ramach Studenckiego Koła Naukowego działającego przy Katedrze i Oddziale Klinicznym Położnictwa i Ginekologii w Tychach (Wydział Opieki Zdrowotnej, Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach).

Ankieta jest skierowana wyłącznie do kobiet.

Praca badawcza posiada opinię Komisji Bioetycznej.

Jeśli mają Panie jakieś pytania, proszę o kontakt.

Z góry dziękuję :)

 

Agnieszka Bąk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Studiuję psychologię na ostatnim roku na UAMie, piszę obecnie magisterkę. Poszukuję osób z NERWICĄ NATRĘCT (nie musi być zdiagnozowana), które zgodziłyby się wziąć udział w moim badaniu. Jest to badanie dwuczęściowe, polega na wypełnieniu kwestionariuszy przez stronę internetową.

Jeśli chcesz mi pomóc, to proszę o wiadomość na pv. wszystko z chęcią wytłumaczę i podam odnośnik do badania.

 

Pozdrawiam :)

Magda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

Nazywam się Ewelina K. i poszukuję kobiet cierpiących na chorobę afektywną jednobiegunową (depresję), chętnych do wzięcia udziału w badaniach ankietowych dotyczących min. związku kompetencji społecznych z funkcjonowaniem seksualnym kobiet z depresją. Badanie ma na celu dowiedzenie się czy rozwijanie kompetencji społecznych i emocjonalnych u kobiet z depresją może poprawić ich funkcjonowanie i satysfakcję seksualną.

 

Badania są całkowicie anonimowe, utworzony został specjalny mail na który można się zalogować i wysyłać z niego wyniki, nie trzeba więc nawet używać swojego prywatnego maila. Panie, które byłyby chętne do udziału w badaniach zapraszam na pw, przedstawię wtedy więcej szczegółów.

 

Pozdrawiam

Ewelina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za poświęcony czas i dotychczasowe wypełnienia, potrzebuję ich jeszcze około 280, dlatego ankieta zostaje ponownie przedłużona, co najmniej do końca lipca.

http://www.ebadania.pl/ffe6249441b5a029

 

Witam,

jestem studentką VI roku medycyny. Zwracam się z uprzejmą prośbą do wszystkich Pań o wypełnienie anonimowej ankiety

http://www.ebadania.pl/ffe6249441b5a029

na temat posiadania dzieci, postrzegania ciąży i porodu oraz oczekiwań związanych z opieką położniczą. W badaniu tym poruszam m.in. kwestię obaw i lęku związanego z ciążą i porodem. Wyniki ankiety oraz jej analiza zostaną wykorzystane w pracy badawczej w ramach Studenckiego Koła Naukowego działającego przy Katedrze i Oddziale Klinicznym Położnictwa i Ginekologii w Tychach (Wydział Opieki Zdrowotnej, Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach).

Ankieta jest skierowana wyłącznie do kobiet.

Praca badawcza posiada opinię Komisji Bioetycznej.

Jeśli mają Panie jakieś pytania, proszę o kontakt.

Z góry dziękuję :)

 

Agnieszka Bąk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem studentką V roku psychologii na Uniwersytecie Łódzkim. Pilnie poszukuję osób będących w związkach Friends with Benefits (przyjaźń z bonusem, na seks), które zechciałaby wziąć udział w badaniu do mojej pracy magisterskiej. Badanie jest całkowicie anonimowe, a jego wyniki są poufne i posłużą wyłącznie do celów naukowych. Każda osoba, która weźmie udział w badaniu jest dla mnie na wagę złota. Zdaję sobie sprawę z tego, że pytania otwarte w pierwszej części badania mogą zniechęcać, ale bardzo zależy mi na odpowiedziach na nie, bo są źródłem najcenniejszych informacji, których nie dadzą standardowe kwestionariusze. Jeżeli to możliwe poproście również swoją „przyjaciółkę”/ „przyjaciela” ze związku Friends with Benefits o wypełnienie badania.

 

Link do badania:

 

https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dG5vQkpmRkJwSmF4ekxWUERfSjd0bFE6MQ

 

Z góry ogromnie dziękuję za pomoc

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brakuje mi jeszcze ok. 240 wypełnień, jeśli któraś z Pań może pomóc - będę wdzięczna (ankieta ponownie przedłużona - co najmniej do końca sierpnia).

http://www.ebadania.pl/ffe6249441b5a029

 

Witam,

jestem studentką VI roku medycyny. Zwracam się z uprzejmą prośbą do wszystkich Pań o wypełnienie anonimowej ankiety

http://www.ebadania.pl/ffe6249441b5a029

na temat posiadania dzieci, postrzegania ciąży i porodu oraz oczekiwań związanych z opieką położniczą. W badaniu tym poruszam m.in. kwestię obaw i lęku związanego z ciążą i porodem. Wyniki ankiety oraz jej analiza zostaną wykorzystane w pracy badawczej w ramach Studenckiego Koła Naukowego działającego przy Katedrze i Oddziale Klinicznym Położnictwa i Ginekologii w Tychach (Wydział Opieki Zdrowotnej, Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach).

Ankieta jest skierowana wyłącznie do kobiet.

Praca badawcza posiada opinię Komisji Bioetycznej.

Jeśli mają Panie jakieś pytania, proszę o kontakt.

Z góry dziękuję :)

 

Agnieszka Bąk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W związku z działalnością, którą prowadzi Łódzki Instytut Badań Psychologicznych, Inicjatyw Szkoleniowo-Psychoprofilaktycznych i Psychoterapii EMPIRIA pojawiła się potrzeba stworzenia specjalistycznej książki dotyczącej zaburzeń nerwicowych, ataków paniki, lęków i fobii. Książka będzie napisana na podstawie obserwacji z pracy klinicznej, wyników badań i pracy z osobami z tymi zaburzeniami oraz w konfrontacji z wiedzą medyczną i tezami psychologicznymi. W związku z powyższym zwracamy się z prośbą do osób dotkniętych tymi zaburzeniami o podzielenie się z nami swoimi życiorysami i doświadczeniami życia z chorobą. Takie opisy chcielibyśmy umieścić w książce, aby zobrazować, przybliżyć i przedstawić te zaburzenia z perspektywy pacjenta, ale także dać nadzieję innym, że można sobie z nimi poradzić.

Osoby zainteresowane podzieleniem się z nami tymi doświadczeniami prosimy o kontakt mailowy: instytutbadanpsychologicznych@gmail.com lub telefoniczny pod numerami telefonów 510 77 11 20 lub 698 092 159

 

Łódzki Instytut Badań Psychologicznych,

Inicjatyw Szkoleniowo-Psychoprofilaktycznych i Psychoterapii EMPIRIA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Od pewnego czasu prowadzę badania i osobom, które już wzięły w nim udział – serdecznie dziękuję. Mój projekt trwa więc odświeżam zaproszenie.

Jestem pedagogiem. Obecnie prowadzę badania w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej, gdzie bronię tytuł magistra psychologii.

 

Badanie, do którego Was dzisiaj zapraszam dotyczy funkcjonowania w bliskich relacjach. Zajmuje około 15 minut.

Ankiety wraz z instrukcjami znajdziecie na stronie :

http://msokalska.limequery.org/63819/lang-pl

 

Doceniając poświęcony mi czas- ważna uwaga : jeśli zdecydujecie się Państwo mi pomóc, proszę wypełnić ankiety do końca, gdyż niedokończonych nie mogę wykorzystać i szkoda mi Państwa czasu, jeśli będę musiała odrzucić udzielone odpowiedzi ze względu na braki.

 

W razie pytań zapraszam do kontaktu ze mną pod adresem : gsokalska@wp.pl

 

Serdecznie dziękuję za poświęcony mi czas,

pozdrawiam wszystkich Użytkowników Forum.

Małgorzata Sokalska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za dotychczasową pomoc! Brakuje mi jeszcze ok. 170 wypełnień, dlatego przedłużyłam ankietę co najmniej do końca września.

http://www.ebadania.pl/ffe6249441b5a029

 

Witam,

jestem studentką VI roku medycyny. Zwracam się z uprzejmą prośbą do wszystkich Pań o wypełnienie anonimowej ankiety

http://www.ebadania.pl/ffe6249441b5a029

na temat posiadania dzieci, postrzegania ciąży i porodu oraz oczekiwań związanych z opieką położniczą. W badaniu tym poruszam m.in. kwestię obaw i lęku związanego z ciążą i porodem. Wyniki ankiety oraz jej analiza zostaną wykorzystane w pracy badawczej w ramach Studenckiego Koła Naukowego działającego przy Katedrze i Oddziale Klinicznym Położnictwa i Ginekologii w Tychach (Wydział Opieki Zdrowotnej, Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach).

Ankieta jest skierowana wyłącznie do kobiet.

Praca badawcza posiada opinię Komisji Bioetycznej.

Jeśli mają Panie jakieś pytania, proszę o kontakt.

Z góry dziękuję :)

 

Agnieszka Bąk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim, :smile:

Piszę tu z prośbą o Wasze 15 minut.

Jestem na 5 roku psychologii i poniżej zamieściłam 3 linki do ankiet pilotażowych.

Badanie dotyczy kontaktów Polaków z przedstawicielami innych narodowości.

 

Jeżeli zdecydowałeś/aś się mi pomóc wybierz jeden z linków i wypełnij krótki prosty kwestionariusz:

 

http://moje-ankiety.pl/respond-31264.html

 

http://moje-ankiety.pl/respond-31261.html

 

http://moje-ankiety.pl/respond-31141.html

 

 

Dziękuję z góry za pomoc!

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×