Skocz do zawartości
Nerwica.com

Anders Breivik czyli co dalej z Europą ......


Badziak

Rekomendowane odpowiedzi

Breivik określa się jako Chrześcijański fundamentalista głównym obiektem jego krytyki jest lewica propagująca multikulturalizm który niszczy Norwegię, Europę co w przyszłości doprowadzi do upadku jej kultury i to miejsce przejmie Islam. Jest zagorzałym przeciwnikiem Islamu i uważa słusznie że Europa, świat za dużo pozwala się panoszyć tej religii czyniąc z niej świętą krowę której nie można skrytykować tylko wznosić peany na cześć tej "religii pokoju ". Jego manifest który wydał jest cenzurowany ciężko go znaleźć w necie choć jakby się człowiek postarał by się to udało a tak to tylko znam to z 2 gej ręki nieprzychylnych temu komentatorów.

Wiem że w swoim manifeście wspomina Polskie chwali Jana III Sobieskiego pozytywnie mówi też o LPR, PiSie i kilku innych partiach skrajnej prawicy. Ogólnie ma pozytywny stosunek do mieszkańców Europy wschodniej uważa że nie mają jeszcze tak zrytych łbów poprawnością polityczną jak Skandynawowie.

Ogólnie mam w niektórych sprawach przynajmniej tych dotyczących islamu i lewicy poglądy takie jak on no ale nie popieram zabijania w tym celu chyba są jakieś mądrzejsze środki ale widocznie nie mógł on już patrzeć na swój rząd który utrzymuje, wspiera i dowartościowuje tych islamskich nierobów który kopię sobie grób pod własną przyszłość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobił porządek z arabusami, te ścierwo chce zrobić z krajów europejskich kolejne emiraty.
No nie bardzo zrobił, w Europie jest więcej "arabusów" niż 77.

 

Breivik określa się jako Chrześcijański fundamentalista głównym obiektem jego krytyki jest lewica propagująca multikulturalizm który niszczy Norwegię, Europę co w przyszłości doprowadzi do upadku jej kultury i to miejsce przejmie Islam. Jest zagorzałym przeciwnikiem Islamu i uważa słusznie że Europa, świat za dużo pozwala się panoszyć tej religii czyniąc z niej świętą krowę
Niewiele mi to nie mówi. W jaki sposób niszczy? Określił to?

 

Jestem ciekawy jak można usprawiedliwić zbrodnię :?::?: , gdy choć jeden z tych 77 ludzi ani nie zabił, ani nie ukradł nigdy niczego w swoim życiu, a podobno były tam dzieci więc bardzo to możliwe.

 

-- 17 kwi 2012, 15:27 --

 

nie sprzeciwianie się multikulturze, tylko po prostu RASIZM.
No właśnie tego chcę dociec, bo jeśli jedyne co mu przeszkadza to religia i kolor skóry, to jak dla mnie nie krzesło elektryczne, a dożywotnie tortury dla tego pana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak przyglądam się ostatnim wiadomościom o Andersie Breiviku i zastanawiam się co o tym myśleć. Powiem szczerze, że nie mam pojęcia.

Prawie rok temu, gdy było, o tym głośno miałem na głowie swoje problemy i nie interesowałem się takimi "bzdurami", tylko zasłyszałem, gdzieś info na ten temat.

Teraz, gdy znów głośno o sprawie, zaciekawiło mnie to.

Populista, skrajny prawicowiec, ultranacjonalista, anty-multikulturalista, jakieś porównania do PiS-u, LPR-u

Przypomina mi się, gdy w Święto Niepodległości poszczególne grupy w PL wyzywały się wzajemnie od faszystów, dlatego nic mi to nie mówi :bezradny:

Czy ktoś czytał jego manifest i mógłby streścić to w kilku punktach? O co mu chodziło?? Jakie zaproponował rozwiązanie dla Europy?

Grozi mu 21 lat, a zamordował 77 podludzi :shock::shock:

 

Zrobił porządek z arabusami, te ścierwo chce zrobić z krajów europejskich kolejne emiraty.

 

:evil:

 

a jakbym była Arabem, to co, jestem ścierwem bo się urodziłam na terenie tamtego kraju??

jak można promować rasizm i się nim podniecać?

 

ŻADNE poglądy nie usprawiedliwiają takiej zbrodni, żadne.

 

-- 17 kwi 2012, 16:27 --

 

to jest chora nienawiść a nie poglądy.

 

analogia: Hitler vs naród żydowski

 

-- 17 kwi 2012, 16:28 --

 

Midas, dokładnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko 20% muzułmanów to arabowie choć oni są z reguły najbardziej fundamentalni. Antyislamizm i rasizm to zupełnie coś innego dla mnie arabski chrześcijanin, ateista czy liberalny muzułmanin nie stanowi żadnego zagrożenia ale fundamentalistyczny muzułmanin nieważne jakiego koloru i narodowości tak.

Dla mnie ścierwa to muzułmańscy faceci którzy biją, dyskryminują kobiet zabijają innowierców i apostatów i każdych inaczej myślących niż mówi Imam. Oni są uważani za jak najbardziej normalnych przez siebie świat bo postępują zgodnie ze swoją kulturą i religią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, po prostu szlag mnie trafia jak czytam bzdety które wypisujesz.

a w Polsce, w Ameryce, Zelandii, biali, chrześcijanie, katolicy, NIE BIJĄ SWOICH ŻON? nie zabijają ludzi??

czy muzułmanin który urodził się w Polsce ale nikogo nie morduje i nie bije jest ścierwem?

 

w ogóle, wracając, gdzie ten morderca mówił o muzułmanach? mówił o wielokulturowości, mieszaniu ras.

Ty dla niego pewnie też jesteś ścierwem, bo większość Polaków ma żydowskie/ukraińskie korzenie, jesteś pewnie mieszańcem, którego należy wyeliminować ze względu na poglądy polityczne i pochodzenie.

 

 

:roll::roll::roll::roll::roll::roll:

po prostu jeden wielki facepalm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nienawidzę muzułmanów :twisted: oni też nie powinni marnowac tlenu :twisted: to co robia z kobietami to się w głowach nie miesci.

 

A jakby ktoś nie wiedział niech przeczyta ten oto artykół:

 

http://konflikty.wp.pl/kat,1020347,title,Tam-co-75-sekund-zostaje-zgwalcona-kobieta,wid,14316437,wiadomosc.html?ticaid=1e4a0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ladywind, 8) myślisz, że w Afryce jest inaczej? Dlaczego nikt nie pisze o tym co tam się dzieje?? Nagle zrobiło się głośno o muzułmanach i wielkie halo........

Katolicy swojego czasu nie byli wcale lepsi...... :roll:

 

 

carlosbueno, my też, jak napisała doksy jesteśmy zakałą i śmieciami, pożydowskimi mieszańcami nie pasującymi do żadnych doktryn nacjonalistycznych ( poza poglądami domorosłych zidiociałych nazistów). Swoją drogą to zabawne, że mamy w polce "fanów" adolfa :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linka, w tym artykule co podałam, też jest o tym co w Afryce wyprawiają z kobietami :roll:

Są wymienione kraje, gdzie kobiety mają piekło na ziemi :shock:

 

-- 17 kwi 2012, 16:12 --

 

Ogólnie to kobiety we wszystkich krajach zawsze były są i będą traktowane niżej od mężczyzn, ale w krajach muzułmańskich i afrykańskich, to co robią jest nie do pomyślenia. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

reasumując, sądzicie, że Breivik zrobił dobrze zabijając 77 niewinnych osób, bo on - RZEKOMO - walczy z islamem?

dlaczego nie pojechał do ich kraju i tam nie latał ze spluwą, tylko zabił pierwszych lepszych?

 

próbujecie go usprawiedliwić, czy co?

co ma jedno do drugiego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ladywind, 8) myślisz, że w Afryce jest inaczej? Dlaczego nikt nie pisze o tym co tam się dzieje?? Nagle zrobiło się głośno o muzułmanach i wielkie halo........

Katolicy swojego czasu nie byli wcale lepsi...... :roll:

 

 

carlosbueno, my też, jak napisała doksy jesteśmy zakałą i śmieciami, pożydowskimi mieszańcami nie pasującymi do żadnych doktryn nacjonalistycznych ( poza poglądami domorosłych zidiociałych nazistów). Swoją drogą to zabawne, że mamy w polce "fanów" adolfa :lol:

Ja do fanów Hitler nie należałem trudno nim być gdybym nie on to bym nie był na tym forum tylko żył se z odsetek na Teneryfie i popijał drinki. Ale wystarczy tylko mieć inne poglądy niż establishment sprzeczne z poprawnościową polityczną i relatywizmem kulturowym a już porównują cię do Hitlera i nazywają rasistą. Czemu ludzie noszą podobizny z Che Guevarą on osobiści zabił kilka tysięcy osób czemu Arafatowi masowemu mordercy i terroryście przyznano pokojową nagrodę Nobla a gdy powiem coś nieprzychylnego o muzułmanach to od razu rasistą i Hitlerem jestem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ladywind, ale w Afryce mieszkają nie tylko muzułmanie...... muzułman i chrześcijan jest pół na pół.

W Polsce też mieszka sporo muzułmanów, nie przyjezdnych....

Nie łatwiej pisać, że muzułmańscy fundamentaliści albo fanatycy to poje*y ? Tak łatwiej niż obrażać całą społeczność ....bo w końcu wszystkie blondynki to tępaki, rude wredne, facet to świnia, katolicy to kłamcy i szowiniści ........ a zapomniałam dodać, albinosi to "magiczne stworzenia" które w afryce się porywa i zabija bo ich części ciała przynoszą szczęście - do tego prowadzą uprzedzenia potwierdzane przez "doświadczenie" pokoleń..... :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja do fanów Hitler nie należałem trudno nim być gdybym nie on to bym nie był na tym forum tylko żył se z odsetek na Teneryfie i popijał drinki. Ale wystarczy tylko mieć inne poglądy niż establishment sprzeczne z poprawnościową polityczną i relatywizmem kulturowym a już porównują cię do Hitlera i nazywają rasistą. Czemu ludzie noszą podobizny z Che Guevarą on osobiści zabił kilka tysięcy osób czemu Arafatowi masowemu mordercy i terroryście przyznano pokojową nagrodę Nobla a gdy powiem coś nieprzychylnego o muzułmanach to od razu rasistą i Hitlerem jestem.

 

Jak ktoś nosi koszulki z Che Guevarą to jest to dla mnie taki sam idiota jak gość, który wielbi Hitlera.

Według mnie sprawa jest prosta: jeżeli ktoś nie czyni ci żadnej krzywdy i nie kładzie łap na Twojej własności bez twojej zgody to jest to osoba, której musisz odwzajemnić się tym samym.

Natomiast jeżeli ktoś np. wrzuca wszystkich islamistów do jednego worka to ma poważne problemy z logicznym myśleniem i nie zdziwiłbym się, gdyby miał problem z dopasowaniem pary butów, gdzie pośród 3-ech tylko jeden jest inny...

 

Właśnie jak myślicie. Zakładając, że Breivik zabił niewinnych ludzi i zakładając, że jest niepoczytalny to należałaby mu się lżejsza kara czy taka sama, gdyby był poczytalny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, nie mówię, że jesteś, natomiast twoje poglądy jakby nie patrzeć gryzą się z naszymi - co innego walka o tożsamość kulturową, zachowanie tradycji, poszanowanie przodków a co innego walka o czystość rasy, dyskryminacja całych mas społeczeństwa bez jakiegokolwiek powodu. To już raz się skończyło, jak skończyło - i nikomu się nie przysłużyło.....

 

Czemu ludzie noszą podobiznę che?

Dla jednych jest wzorem rewolucjonisty który poświęcił się żeby bronić swego kraju, przekonań politycznych dla innych - którzy mieli ochotę poczytać był - zdeterminowanym , rozwścieczonym przywódca odpowiedzialnym za wiele śmierci......

 

-- Wt kwi 17, 2012 4:36 pm --

 

Midas, wyraźnie powiedział, że nie żałuje i gdyby go wypuszczono zrobiłby pewnie to samo - moim zdaniem za duże ryzyko, a nie ma takiej kary która nawet w najmniejszym stopniu dorównałaby bólowi rodzin pomordowanych nastolatków.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Abstrahując od połajanek etnicznych. Breivik jest tak wyrachowany jak Matka Madzi. Atakując zadrwił z liberalizmu, poprawności politycznej i paru innych sloganów. Wiedział, że nie dostanie kary śmierci ni dożywocia lecz koło 30 lat luksusowej celi. Więc zabijając prawie 80 osób stworzył paradoks. Przypomniał mi się cytat z (tak!) JKM-a. Powiedział coś takiego (nie wiem czy to prawda), że w ZSRR dwa razy znoszono karę śmierci. Więc wrogowie po jej zniesieniu myśleli 'Dobra, zabiję kilkunastu bolszewików, wsadzą mnie a jak Związek upadnie to będę wolny'. No i się Sowieci mieli przeliczyć i to tak, że musieli przywracać karę główną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie noszę koszulki z che, nigdy nie nosiłam, ile osób dyskutujących w tym temacie nosi/ło?

uogólniasz cholernie.

też uogólniasz.

Wielu choć może nie większość muzułmanów popiera ataki terrorystyczne a za barbarzyńskim z punktu widzenia demokracji prawem szariatu opowiada się zdecydowana większość tej społeczności i w razie zwycięstwa w przyszłości partii muzułmańskiej w demokratycznych wyborach w jakimś kraju europejskim takie prawo może zostać przymusowo narzucone. Takie rzeczy działy się już w świecie w krajach niegdyś o różnej religii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×