Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

stephanus każdy pierwszy krok to jeden krok do przodu...

I wiecej interpretacji nie podsuwam, bo dyskusja rozwleka się jak flaki po asfalcie.

Ale flaki po asfalcie to nie flaki z olejem ;) Można podyskutować...

Zawsze nabieram ochoty do działania wtedy, kiedy nic nie mogę zrobić, jak np. teraz, gdy jest noc. Często mi się tak zdarza wieczorami, a rano znowu człowiek się boi cokolwiek zrobić.

Mam dokładnie to samo :evil:

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 12:01 am ]

Nienażekac dziś ....chodźta na impreze do mnie (z Wami napewno się uda :*)

Już sie udało..

:*

Szukam skutecznej metody teleportacji do Sosnowca :*

Znajdź jakiś spokojny teren i krzyż na droge, bo bieganie jest zajebiste na depresję

Kurde... dobre pomysły rzucasz... tylko pomyślmy: betonowa wiocha i do wyboru: mini miejski okręg przemysłowy (samo zdrowie - dotlenię się), centrum miasta (a pal to licho, przebiegnę się odwiedzić burmistrza), i osiedle (a w okolicy 2 albo więcej klubów i pełno towarzystwa gotowego zrobić ze mnie worek treningowy)... idę pobiegać :lol:

Skype

p*********** j********* h********** k******** Skype mi jak zwykle wysiadł i straciłem kontakt ze wszystkimi

 

Amy Lee baw się świetnie i fruwaj po parkiecie :D

Eh Juwenalia jutro....buuuu poszedl bym sobie ale nie mam z kim....

Eh Juwenalia jutro.... buuuu pojechałbym sobie ale nie mam czym....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stephanus tą dziurę zapelnisz z czasem, normalnością jak sam piszesz ;)

Jak tak piszecie o tym bieganiu to mi się biegać zachcialo. Ostatnimi czasy nie moglam biegać przez noge, ale na wakacjach jade nad morze to sobie pobiegam. Codziennie brzegiem morza :D

Jakoś nie bardzo chcialo mi się dzisiaj wstawać z lóżka... Ale stwierdzilam, że cala sobota moja hehe. Mogę zrobić kolejny krok w stronę szczęścia. I zrobię. Więc ten dzień przestal być nijaki. Może popoludniu ze znajomymi gdzieś skoczę. Coraz więcej luzu we mnie. Z dystansem i spokojem podchodzę do tylu rzeczy które kiedyś mnie przerastaly. Milego dnia kochani :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę zrobić kolejny krok w stronę szczęścia. I zrobię. Więc ten dzień przestal być nijaki. Może popoludniu ze znajomymi gdzieś skoczę. Coraz więcej luzu we mnie. Z dystansem i spokojem podchodzę do tylu rzeczy które kiedyś mnie przerastaly. Milego dnia kochani :*

 

ashley :D:D:D

 

Ja jestem zachwycona bo dziś kupiłam sobie nowe śliczne buciki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehehee ,chyba go zbytnio...yyy ,przeciążasz?:>

Komp jest przeciążony, ale to swoją drogą ;) Nie powinno to wpływać na fakt, że do Skypa nie docierają wiadomości.

Czy ktoś coś wie o architekturze otwartej środowiska Delphi???????

O szlag... a po co Ci Delphi??? Nigdy się tym nie zajmowałem, jak chcesz coś ode mnie to tylko PHP, MySQL i Pascal :mrgreen: a i w sumie to bym wszystko musiał dobrze przypomnieć (poprawka: muszę).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to fajnie macie ;p Ja tam nie przejmuje sie matura bo jeszcze 2 lata mam do niej, ale narazie to mam problemy z matematyka :( ciagle robie glupie bledy, cwicze tyle ile wlezie i mi nie wychodzi, ale mam nadzieje ze to co napisalem na sprawdzianie wystarczy na 2 :) bo napisalem wszystko, ale troszku bledow nasiekalem ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się uczyłam o sercu i układzie krążenia.

I mnie teraz aorta boli.

ucz sie człowieku biologii XD i to w taki dzień, kiedy wszystko boli i schiz łapie wszelaki.

 

Dariusz- nie tylko Ty masz przesrane na poniedziałek :lol:

biol- 2

mat- 1

 

albo

biol- 1

mat- 2

 

a może:

biol- 1

mat- 1

 

Albo od razu założę, że dostanę dwie czwórki i bede miała motywację :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dariusz- nie tylko Ty masz przesrane na poniedziałek

co racja to racja :? jest nas troje

i matma oblana jak co roku

a tam... poradzisz sobie ;)

A ja dzisiaj zrobiłam krok do tyłu

nie pakaj... jeden do tyłu to pestka - zrobiłaś na pewno więcej kroków do przodu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie tylko Ty masz przesrane na poniedziałek

Ja mam przesrane w poniedzialek jak nie wyśle referatu z Delphi,i potem przesrane na piątek będe miał bo mam socjologie i z psychologii kolokwium

biol- 2

mat- 1

 

albo

biol- 1

mat- 2

 

a może:

biol- 1

mat- 1

 

Albo od razu założę, że dostanę dwie czwórki i bede miała motywację

 

Ja tam wierze,że dostaniesz dwie pozytywne oceny ;) Trzymam kciuki Mizer.

Aha Piotrek dzięki jeszcze raz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dariusz- nie tylko Ty masz przesrane na poniedziałek

Hehe ja też mam przesrane, ale co tam. Weszlam tylko na chwile zobaczyc co u Was bo mam mase roboty. Na jutro :evil: Buziaki dla wszystkich i do jutra bo wątpię, że jeszcze dzisiaj tu zawitam :lol: papa

 

Madzik Piotrek ma racje- na pewno więcej robisz tych kroków do przodu, będzie dobrze, nie lam się jednym niepowodzeniem ;) Dobrze sobie radzisz i tak trzymaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie ogolnie nerwica wziela sie z nerwicy zoladka..... na poczatku bylo ok, ale jakos w 3 gimnazjum w szkole zachcialo mi sie 1,2,3, do ubikacji, i to w 1 dniu, mowie pewnie jakas niestrawnosc no ale niestety bylo tak przez 3 miesiace...Przez wakacje przeszlo, ale obawy przed nawrotem wrocily... przeistoczyly sie w lęki...i z 1 lęku zrodziła się cała grupa lęków :P 0 odporonosci na stres i w ogole tragedia :\

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×