Skocz do zawartości
Nerwica.com

Myśli samobójcze


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Michuj, Praca,hobby,próby oderwania się od myślenia o tym całym gównie z różnym skutkiem.

W większości przypadków się udaje.

Na chwilę obecną, samobójstwo wydaje mi się zwyczajnie głupie.

NextMatii, true.

Poczucie własnej wartości,samoocena, to inna kwestia, ale bynajmniej nie jest to powodem, by się zabić :<.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Abbey, jak czytam co piszesz w tym wątku to łzy mi pociekły. Uczucia i sytuacje, które przytaczasz są mi bliskie, jakby wyjęte z mojego życia.

Ostatnio coraz częściej dopadają mnie te myśli. Raz już byłam przygotowana i zdecydowana, ale osoby trzecie przeszkodziły. Sama nie wiem czy bym potrafiła, są chwile gdy nie myślę o niczym innym. Tak jak niektórych chyba przeraża mnie myśl o dalszym życiu po nieudanej próbie. Myślę, że przede wszystkim to mnie odstrasza. Ale przecież to nie powinna być jedyna przyczyna dla której 'chcę' żyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też mam takie myśli, od wczoraj wciąż i wciąż. przy życiu trzyma mnie najbardziej to, że pójdę we czwartek do psychiatry i jej to powiem... ja wiem ona nie jest wróżką, ale może da mi coś innego, jakiśinny lek, albo walnie mnie młotkiem po głowie czy coś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak niektórych chyba przeraża mnie myśl o dalszym życiu po nieudanej próbie. Myślę, że przede wszystkim to mnie odstrasza.

buu, dokładnie. I jestem pewna, że najwięcej 'kopniaków' dostawałabym od rodziców. Od tych, którzy powinni się mną opiekować.

 

carmen1988, bardzo ciężko, bardzo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Abstrakcja, cytacik dla Koleżanki: "Moim bóstwem było nieszczęście. Tarzałem się w błocie. Suszył mnie wiatr zbrodni. Igrałem z obłędem". I dalej jest najlepsze: "I wiosna przyniosła mi okropny śmiech idioty". ;)

Wierzę w inteligencję Koleżanki.

 

-- 17 kwi 2012, 00:32 --

 

Żegnam. Idę oddać się rozrywkom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samobójstwo?

A jaki ma to sens?

W większości przypadków jest to tak durne wyjście,że aż boli.

Niczego nie rozwiązuje.

Czasem bym rzekł że to prawie "idiotyzm",ale nie chcę wszystkich oceniać jednakowo,bo każda sytuacja, historia i powody są inne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wspaniała idea. Kiedyś bym nie nakarmił nią skurwysynów, ale też im starszy się staję tym mniej jest kogo karmić, bo na złość komuś wydawało się czymś śmiesznym. I to mnie w sumie powstrzymywało. Gdyby zalegalizowali broń palną albo chociaż kusze, łuki, to wtedy kto wie. Może nadejdzie taki moment, że nie powstrzyma mnie nic. Hm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łuki i kusze są chyba legalne. Jedno co mnie zastanawia to czy np. ktoś by potrafił dokonać takiej sztuki nożem kuchennym i siekierką albo włócznią.

Kiedyś jak nauczę się rysować to narysuję o czymś takim komiks.

 

Są?!

 

Ale jakiej sztuki w sumie? Ja bym miał ze dwie osoby, które chciałbym z takiego łuku strzelić. I im dalej tym wydaje mi się to bardziej bez sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wspaniała idea. Kiedyś bym nie nakarmił nią skurwysynów, ale też im starszy się staję tym mniej jest kogo karmić, bo na złość komuś wydawało się czymś śmiesznym. I to mnie w sumie powstrzymywało. Gdyby zalegalizowali broń palną albo chociaż kusze, łuki, to wtedy kto wie. Może nadejdzie taki moment, że nie powstrzyma mnie nic. Hm.

kup sobie wiatrówkę zamiast prochu nasyp soli i strzel komus w dupsko, bardzo boli i swedzi a życiu nie zagraża a i śmieszne tez jest jak ktos tak podskakuje i go piecze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Solą w ... pupe, pośladki? To boli? Nie o to chodzi. Albo śrut żelazny, ołów, trwałe uszkodzenie ciała albo po prostu wyjdę i powiem - zostawiliście we mnie takie piętno, że aż....

 

i wtedy sobie pomyślą - zwariowoł

 

smutna prawda

 

trzeba być szybszym w reakcjach niż ja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×