Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ile macie wzrostu i ile ważycie?


Gość QueenForever

Rekomendowane odpowiedzi

no tak w wysoko cywilizowanych krajach a Polska według raportów międzynarodowych takim jest to biedniejsza cześć społeczeństwa charakteryzuje się otyłością bo jej tzw junk food a nie zdrową organiczną żywność która jest droższa. W Polsce to może aż tak widoczne nie jest ale w W.Brytanii prawie każda kobieta z niższych klas( faceci nie zawsze bo często to nałogowcy) jest przeraźliwie otyła a te z wyższej są z reguły wysportowane i szczupłe w USA jest tak samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na to złudne uczucie , że " im wazy sie mniej, tym lepiej ", trzeba bardzo uważać. Ja przy wzroście 170cm tez schodziłam poniżej 50 kg. Ciuchy kupowałam w sklepach dla dzieci, a na ulicy czesto brano mnie za slicznego chłopaka. Zero biustu i posladków, więc co się dziwić. Mimo tego uwazałam, ze za szczupłym byc nie mozna. Dopiero teraz /ważę 10 kg więcej/ widze, ze byłam w błędzie. Zainteresowanie płci przeciwnej moja osoba rosło proporcjonalnie z wzrostem wagi. Apogeum natręctwa ze strony facetów przeżyłam, kiedy wazyłam 67 kg. Nie twierdze, że warto tyć dla uzyskania atrakcyjności, ale nadmierna chudość też jest nieapetyczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale jak będzie ważyła poniżej 50 kg to żaden facet na nią nie spojrzy.

 

Wg mnie wiele zależy od konkretnego egzemplarza. Mogłaby też przykładowo coś akurat mówić i mogłoby być to ciekawe, to wtedy bym paczał na nią i słuchał z uwagą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, rozumiem. :) Ale ciekawa sprawa w przypadku takich kategorycznych stwierdzeń. Zastanawiam się czy np. funkcjonuje to w stronę odwrotną czyli gdybym teraz napisał przykładowo: według mnie kobieta mająca 170 najlepiej wygląda ja waży między 60 a 70 kg no ale też zależy od budowy ciała dużo ale jak będzie ważyła powyżej 85 kg to żaden facet na nią nie spojrzy.

 

Czyni to jakąś różnicę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×