Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Poznań] Poznań...okolice...


drań

Rekomendowane odpowiedzi

Michuj, tak, absolutnie. W moim przypadku wiedziała wszystko co mówiłam jej na poprzednich wizytach, wszystko ściągając z notatek. Da się z nią omówić różne rzeczy, wizyty nie trwają krótko, widać że interesuje się pacjentem ;) Jest bardzo miłą kobietą poza tym :P więc naprawdę polecam :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam kiepskie doświadczenia z os. Pod Lipami i konowałem Buzukiem, oraz ''genialnej'' psycholog Pani Dudziak (czy Dudzik)... Masakra

No nie pierdziel :!:

Ja chodzę na Sokoła właśnie do Buzuka i do Noskowiak-Dudziak :!:

O ile na Dudziakową też mogę ponarzekać (takie pogadanki to ja również mogę sobie urządzać z pacjentami) to z Buzukiem bardzo fajnie mi się gada i nawet jak ma obsuwę to o wszystko się wypyta i ma według mnie dobre podejście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carmen1988, właśnie wiem, kiedyś miałem doła i chciałem z nią pogadać o ważnych dla mnie sprawach ale dzięki obsuwie o pół godziny (!) i gadaniu o kulturze amerykańskiej przez 3/4 mojej skróconej wizyty (!!) nie porozmawiałem w ogóle. A czekałem wtedy na wizytę 2 tygodnie. Teraz mam wizytę za tydzień ale nie będę tego raczej długo ciągnął bo terapia mało mi daje poza możliwością 'wygadania się'...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, to Wam współczuję. Ja od razu natrafiłam na dobrych specjalistów, w tym na fantastyczną terapeutkę. Poświęca mi wystarczająco dużo czasu, okazuje zainteresowanie, rozmawiamy na temat moich problemów i jak je rozwiązać... I jak sobie radzić z tą trudną sytuacją, jaką jest życie. :roll: Dzięki niej odzyskałam nadzieję że kiedyś wyjdę z tego bagna, a przynajmniej osłabię objawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×