Skocz do zawartości
Nerwica.com

WENLAFAKSYNA (Alventa, Exyven, Efectin ER, Efevelon SR, Faxigen XL, Faxolet ER, Lafactin, Oriven, Prefaxine, Symfaxin ER, Velaxin ER, Venlafaxine Aurovitas/ Bluefish XL, Venlectine)


Miss Worldwide

Rekomendowane odpowiedzi

Abstrakcja,

heej ja na razie wzięłam 4 kapsułki i tezs ie czuje dziwnie, zastanawiam sie czy do paro nie wrocić, ale na razie czekam, poczytałam i wiem,ze później zaczyna działć,mam bóle głowy do tego :?

Wenla odpala po 3-4 tygodniach,pierwsze tygodnie brania to jak mówią indianie:dobry dzień na śmierć... :why: Polecam na pierwsze tygodnie alprazolam i tramal,psychiatrzy to dają,jak pacjent już nie może wytrzymać.Połączenie to rodzaj tzw"sedowania pacjenta"-nie boli,brak lęków i stresu,poprawa nastroju,zapomina o przykrych rzeczach.Wada-można stosować do 3 tygodni bo cholernie uzależnia psychicznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Dziś pierwszy dzień bez Wenlafaksyny. Czuję się fatalnie. :( Prawie zablokowałem sobie dostep do konta banmkowego przez internet. Cyferki mi się mylą. Kiedy ten stan minie. Dramat. Nie pojechałem dzisiaj na szkolenie... :( Ryczeć mi się chce, że to okarat ja i w ogóle dlaczego tutaj tak cierpimy w pewnych momentach. To niesprawiedliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś brał więcej niz 150mg wenli ? Bo zastanawiam się, czy nie iść do lekarza i nie poprosić o zwiększenie do 225mg...

 

Ja brałem Venlectine , 200mg na dobę, ale lekarz stwierdził (kretyn), że to zbyt duza dawka dla mnie... Wiec zmienilem lekarza i w wywiadzie wyszło, że to lek nie dla mnie. Przez chwile na tej dawce czułem sie jednak dobrze. Napęd ok, ale mega bóle głowy miałem i mega zaparcia, az pk hemoroidy...

 

Jutro wchodzę na Cital. Boże niech będzie w koncu dobrze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś brał więcej niz 150mg wenli ? Bo zastanawiam się, czy nie iść do lekarza i nie poprosić o zwiększenie do 225mg...

 

Aktualnie tyle biorę. Nie widzę znaczącej różnicy działania pomiędzy 225 a 150 mg. Aktualnie nie mam myśli samobójczych, więc niby działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja biore teraz 225 i chyba nadal za mało :(

a autko prowadzę bez przeszkód nie ma przeciwwskazań

bardziej chyba deprecha mi szkodzi niż wenla na kwestie poznawcze

ale jak zaczynałam brać to się bałam

 

No to niezła dawka. Ja jak brałem Velafax to byłem na 75 mg i było ok. Jak bym wziął 225 to chyba bym nie wstał z łóżka. Depresja blokuje synapsy niestety, ciężko się skupić na czymkolwiek widzę to po sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×