Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Lady Em., cześć :)

 

Zostałam wybrana przez zespół w pracy do delegacji 3 osób, która ma dziś iść na kolejną batalię z szefostwem o naszą podwyżkę i poprawę warunków pracy. Utrudnienie stanowi fakt, że szefostwo a) ma nas dosyć, b) nie traktuje nas poważnie, c) w ogóle nie chce nas widzieć. Ale oj tam, drobnostki :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

krul, różnie, ja 3 lata. Kłopot w tym, że mieliśmy obiecaną podwyżkę od nowego roku przy wejściu nowego softu, na którym pracujemy - od tamtej pory jesteśmy zbywani i są nam przedstawiane projekty podwyżek wyraźnie klecone na kolanie, żeby na chwilę zamknąć nam paszczę, po czym znowu i znowu nic z tego nie wynika. Najpierw nas to martwiło, potem bawiło, później stało się absurdalne, a teraz naprawdę się boimy o to, jak będzie wyglądała następna wypłata :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak byłem w Norwegii, to tam np. było tak, że przy zatrudnieniu mówiłeś pracodawcy, na ile siebie cenisz. I tyle Ci dawał, oczywiście, jeśli zatrudniał. Później co roku konsekwentnie chyba o 5 koron podwyżka. W Polsce nie wiem, bom jeszcze nie pracował. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×