Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Hello :)

Kanashimi, tak, nijaki, ni to źle ni to dobrze. Chcę mi się spać, wstałam raniutko i w ogóle się nie wyspałam. Zaraz jadę tatę odwieźć na dworzec i wracam no i trzeba będzie się uczyć, a tak mi się nie chce !!! wrrrr

Dzisiaj czuję obrzydzenie do swojego ciała.... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hello :)

Kanashimi, tak, nijaki, ni to źle ni to dobrze. Chcę mi się spać, wstałam raniutko i w ogóle się nie wyspałam. Zaraz jadę tatę odwieźć na dworzec i wracam no i trzeba będzie się uczyć, a tak mi się nie chce !!! wrrrr

Dzisiaj czuję obrzydzenie do swojego ciała.... :(

 

Ja też. Cierpisz na ED, czy tak po prostu?

 

Też powinnam się uczyć. W tym roku matura. Konkretnie to za 2 tygodnie haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kornelia_lilia, ja właśnie bym chciała się trochę pouczyć ale strach mi nie pozwala... (mam fobię szkolną :( )

Kanashimi, tak, nijaki humor ;) u mnie już teraz też brzydko, pada deszcz...

Abbey, ha, no ale słyszałam że wyścig był niezły... :pirate:

izzie, ja też ostatnio nienawidzę swojego ciała. Jest za grube, cellulit, rozstępy... Poza tym jestem brzydka. Tragedia. Nic ostatnio nie jem, bo patrząc w lustro zwyczajnie nie mam ochoty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laima, naprawdę dzień dobry...mimo różnych dolegliwości,bo wieczorem będę miała już w domu szczeniaczka-pekińczyka. Gdy byłam młodsza nie przepadałam za ta rasą, ale ponieważ mój Mąż bardzo lubi, przekonałam się, a zresztą, jakie to ma znaczenie, piesek to piesek :D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Abbey, Co do zainteresowań, spoko, też mi cisną po co mi te "sztylety" czy "imadła" :mrgreen: . Ale to bardziej żartem.. ; P.

Bellatrix, edukacja to zuo.

Lady Em., no pospałem... a rano będę ględził bo do roboty trzeba będzie wstać : D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×