Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

boże przegięlam dzis, totalnie przegiełam. czuję sie przebodzcowana. od kilku godzin nic innego tylko wymiotuję. Próbuję wyciszyc swój organizm medytacą, ale on za nic nie chce mnie słuchać.

poszłam dziś z kolezanką ze studiów podyplomowych (czyli prawie jej nie znam, ale dobrze mi sie z nia rozmawialo na zajęciach(

no więc poszyśmy na kawę, a ze ja mam chad i dziśmiałam hipo to na fali energii opowiedziałam jej moje życie ze wszyykimi jego okropnosciami.

odsłoniłam się przed nią totalnie. On mi tez duzo powiedziala o sobie, ale ja nie moge sobie wybaczyc ze tyle paplałam.

nie mogę się uspokoić, wyciszyć i sobie wybaczyc!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ze ja mam chad i dziśmiałam hipo to na fali energii opowiedziałam jej moje życie ze wszyykimi jego okropnosciami.

odsłoniłam się przed nią totalnie. On mi tez duzo powiedziala o sobie, ale ja nie moge sobie wybaczyc ze tyle paplałam.

nie mogę się uspokoić, wyciszyć i sobie wybaczyc!!!!!!!!!!!!!!!

 

A jak wywołujesz te hipo, co?

 

Na wyciszenie takich stanów walnij benzo (jeśli jeszcze na Ciebie w jakikolwiek sposób działają) i wrzuć na luz.

Założe się że koleżanka nie ma Chad ale doświadcza podobnego kaca.. tylko nie ma benzo hehe.. :lol:

 

Najgorzej chyba się przejąć a tym bardziej przy najbliższej okazji walnąć wstydem czy poczuciem winy, bo jak walniesz to bądź pewna że i ona walnie i będziecie się nawzajem tak wstydzić/czuć winne. Najlepiej pogadać o tym: o, w zw. z ostatnim czuję się tak a tak - jak na spowiedzi czy terapii... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×