Skocz do zawartości
Nerwica.com

Życzenia urodzinowe


agnes635

Rekomendowane odpowiedzi

zawsze sie balam tej trzydziestki, myslalam, sobie, ze wtedy, to juz zycie nie bedzie mialo takiego sensu

 

Też się bałam tej okrągłej rocznicy ;) Ale wierz mi - mam 31 i jest lepiej niż przed trzydziechą :D Pomyślności, "Ciało (..) Dusza (..) Lidziu" ! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecie co? no takich urodzin, to w zyciu niemialam :lol:

dostalam pare sms, kwiatka od meza, ktory przyszedl z pracy zlozyl zyczenia i zaraz potem spytal, co dzis na objad...... :shock:

dostalam tez sliczną laurke od mojego 8 letniego synka z napisem wszytkiego najlepszegi i zebys sie juz wiecej niestarzala..... :idea:

wasze zyczenia sa dla mnie szczegolnie wazne, bo wiem, ze od przyjaciol, ktorzy mnie rozumieją, ktorym tyle zawdzieczam.....nieumialabym juz bez WAS zyc, staliscie sie dla mnie rodzina, dziekuje wam za to

zyczenia wszytkie piekne

piotrku, a tobie szczegolne dzieki za to arcydzielo :D z kad wiedziales, ze chabry, to moje ulubione kwiaty? i kolor zreszta tez ;)

jeszcze raz,,, wielkie dzieki

PS.chcialam wstawic wam jakies piwko ale nieumie dodac zalącznika, moze kiedys, przy jakims zlociku cos sie wymysli ;)

lidzia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miezer no dzieki ci bardzo, impreza byla taka sobie, chociaz niemarzekam dzis na brak bolu glowy, poszly juz 3 opakawonia kefiru :shock:

a co do tych 100 lat, rowniez serdeczne dzieki, w koncu moge sie sprawdzic rowniez jako prababka, co nie? :lol:

jeszcze raz DZIEKI

zawsze staram sie byc skromna, no ale po tych waszych postach pusze sie jak paw :lol: , to juz teraz napewno sie mnie niepozbedziecie z tego forum , tyle osob pamietalo..... rozczulilam sie ,,,

calusy dla wszystkich i tony piwa, wina wodki i co tam jeszcze chcecie :P

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 10:30 am ]

kochani, wpisujac tu swoja date urodzin, nieprzeczytalam tematu od deski do deski, dzis to zrobilam i zrobilo mi sie okropnie wstyd.... :cry:

dostalam tyle wspanialych zyczen, ktore sprawily mi ogromna radosc, dzis wyczytalam, ze niedawno mieli urodziny inni forumowicze...

DarkAngel przepraszam, wiem, ze spoznione ale miales urodzinki 29 kwietnia, ale chce ci rowniez zyczyc wszystkiego najlepszego, spelnienia marzen, i wspanialego zycia bez cienia nerwicy, duzo milosci, kasy (urody ci niezycze, bo masz jej pod dostatkiem :D ), sory ze spoznione, moja wina (dzis odprawie zdrowaske, za to moje niedopelnienie)

1 maja miala urodzinki Marla_30g

Tobie marlo, zycze rowniez, duzo sily, wiary, spelnienia marzen i samych codownych chwil w zyciu......

oczywiscie obiecuje, ze sie poprawie, wszystkie urodzinki forumowiczow wpisalam sobie w notatniku w komorrce, juz niezapomne :lol:

pozdrawiam serdecznie

lidzia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto dziś ma urodziny?

 

Gimme G!

Gimme U!

Gimme S!

Gimme I!

Gimme A!

 

Gusiu, nasza dobra ciociu :]

Życzę Ci, żebyś przezwyciężyła swoje problemy, Żebyś znalazła siłę, by stawiać na swoim i żebyś zobaczyła jak fajną i wartościową osobą jesteś. Bo jesteś i zasługujesz na szczęście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Droga Agnieszko,

życzę ja Tobie wszystkiego absolutnie NAJ.

Zdrówka,siły,motywacji,energii,życia w kolorze różu,o subtelnym zapachu białej czekolady ( :mrgreen: ) i fakturze pluszu.

 

geddes140g.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok,nieśpię więc podziękuję...

Łzy już wylałam te co miałam ( nie ,nie ,niechodzi tu o litowanie się nad sobą -nie),ale ...ale qrczeeee ,no ,niebędę się rozpisywac bo to zajęłoby wiele wersów (zapomnianych wkrótce jak obrazki Lanarda Da Vinci) ;)

 

Powiem tylko tyle ,dziwna jestem ,obawiałam się tego dnia ,nawet miałam wywalic z profilu datę ur,ale ale stwierdziłam że to może byc miłe,,,nie,to niejest miłe,to ...te życzenia od Was..poruszyły mną strasznie ,tzn ,owszem ,spodziewałam się (coby niebyc zakłamaną) ale niesądziłam ze aż tak zareaguję...tak aż..

Nieumiem dziękowac każdemu z osobna -wybaczcie,aczkolwiek ,,,,

 

 

 

Dziękuję kochani

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GUSIU....DROGA ROWIESNICZKO.... :D

 

Życzę Ci prawdziwych przyjaciół, niewyczerpanych pokładów energii,

uśmiechu na co dzień, niskich podatków, pomyślnych wiatrów,

szczęścia w milości, zadowolenia z forum i z nas :D , samych pozytywnych wibracji,

niezmiennie zielonego światła, wygranych przetargów,

sumiennych dłużników, miejsca w Księdze Rekordów Guinessa,

nie wieszającego się komputera, zasięgu w każdym miejscu,

miejsca w historii, pakietu kontrolnego, zdobycia Mount Everestu,

ostatniego słowa, anielskiej cierpliwości przy czytaniu tych życzeń

i wszystkiego o czym tylko marzysz...

lidzia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×