Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

O ile się orietuję to niezalogowani uzytkownicy nie widza tylko fotek w subforum "Witam/Ludzie z forum" reszta jest widoczna.... Trzeba byłoby pogadać z Shadem o tym aby również i profile były niewidoczne. Ale czy to mozliwe to nie wiem.

 

O niekoniecznie.Zabawiłam się w gościa i kilka fotek widać-Piotrek między innymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

podczas aktualizacji serwera PHP do wersji 5 wystąpiło kilka błędów związanych z działaniem poszczególnych modyfikacji. Część jest już naprawiona, jednak np. hack odpowiedzialny za dodawanie zdjęć czeka jeszcze na naprawę.

Postaram się naprawić to jak najszybciej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki pomysł, żeby zamiast literek były gwiazdki (więcej gwiazdek to wyższa ranga). Tylko nie wiem, jakby to technicznie wygłądało. Czekam co wy na to ;) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popatrzcie ja wiem ze wymiana ''doświadczeń'' na temat nerwicy to normalka

Ale piszecie ze rady aby nie czytać ulotek i objawów itp

Moim zdanie Admin powinien zakazać takich wypowiedzi na temat skutków ubocznych leków czy samych reakcji na ten temat

Sami wiecie jak ludzie z nerwica na takie tematy reagują

Nie można patrzeć na innych jak na nich dzialają lekki bo wszyscy mamy inne organizmy a człowiek z nerwica i tak sobie je dopisze

 

zrozummy my na tym forum nie jesteśmy lekarzami tylko ludzmi chorymi więc naszym zadaniem jest się wspierać!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymiana doświadczeń z przyjmowaniem leków przyniosła do tej pory więcej dobrego niż złego. Gdyby zrealizować Twoje postulaty - forum straciłoby sens. W subforach LEKI masz wyraźnie napisane,że opinie wyrażają tu użytkownicy forum a nie lekarz - czyli do wszystkiego należy mieć dystans i wszystko należy konsultować ze swoim lekarzem. Nawet regulamin forum zawiera tego typu notatkę.

 

Nie będzie na forum zakazu rozmów na temat skutków ubocznych leków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozum mnie źle nie chce podważać wiarygodności forum. Jestem studentem psychologii a na do datek człowiekiem który wychodzi z nerwicy i wiem z własnych doświadczeń i opinii ludzi ze my chorzy na nerwice powinniśmy mieć jak najmniej styczności z ulotkami i informacjami na temat objawów ubocznych

Pozdrawiam Cię Serdecznie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MaRiAnEk ja nie wiem ale większość lekarzy z którymi mam styczność i u którego sie lecze takie rzeczy mówią mówią jakie są skutki leków

 

''Jeżeli ktoś jest podatny na sugestię i wie, że będzie mieć wszystko objawy uboczne o których przeczyta, niech trzyma się od tych temat najdalej jak potrafi. Proste.'' i z tym sie z tobą zgadzam !!! :idea:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIE.

zakazywanie czegokolwiek to totalitaryzm. moze zakazac rowniez rozmow o objawach chorobowych, bo to przynosi szkode niektorym forumowiczom? moze zakazac produkcji nozy, bo niektorzy sie nimi przez przypadek rania? moze zakazac produkcji frytek, bo zawieraja szkodliwy cholesterol? ludzie, wolnosc wyboru przede wszystkim. a wolnosc to tez odpowiedzialnosc, ktorej ludzie za wszelka cene chca uniknac, stad ten temat. eot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×