Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zrzucamy zbędne kilogramy. Dieta dzień po dniu.


Michuj

Rekomendowane odpowiedzi

Też by mi się przydało, nie ukrywam.

Btw, dieta jest wiele droższa niż "zwykłe żarcie", (patrz wpierdzielanie wszystkiego co się złapie pod rękę ?)

Czy też zależna od pomysłowości bardziej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carmen1988, najgorzej jest zacząć się ruszać, ale z czasem będzie Ci to przychodziło z łatwością :) Sport wciąga, uzależnia.

Ja ćwiczę callanteics, codziennie A6W, orbitrek, czasami biegam no i rower. Do tego mam hula hop z wypustkami, po którym mam cały brzuch w siniakach, heh

A czasami mam takiego lenia, że nie robię nic i tylko jem i jem i jem :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja dołączę. Waga 75 kg. Cel 70. Przez parę miesiący ostatnio schudłam 12 kilo. Ale ja zeszłam z Olzapiny, na której przytyłam jakieś 6 kilo. Wcześniej zaś przytyłam w ciąży i po porodzie też jadłam, bo miałam depresję poporodową... Powoli wchodzę w przedciążowe ciuchy, ale trochę mi jeszcze brakuje. W święta waga stanęła, dobrze, że nie wzrosła, bo jadłam ciasto, piłam piwo. No, ale trzeba iść dalej, czyli na dietkę znów. Stosowałam dietę kapuścianą: zupa kapuściana, owoce i warzywa. Jest w Internecie pod nazwą dieta kapuściana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nigdy w życiu nie byłem na diecie obżeram się słodyczami i innymi kalorycznymi rzeczami zwłaszcza na wieczór. Ale zdarzało mi się szybko zrzucać nawet kilkanaście kilogramów w ciągu paru miesięcy ale zawsze to miało związek z ogromnymi stresami, nerwicą a nie chciałbym tego przeżywać. Dobra na zrzucenie wagi jest ciężka praca fizyczna zwłaszcza w upale, może czas się wybrać na jakieś zbiory owoców. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×